Nasze tegoroczne choinki :)

Zaczęty przez justynaaaa2, 18 Gru 2008, 00:32:22

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ishka82

Pomarańczki już suszą się na kaloryferze :D Moja na razie stoi z samymi lampkami, zaraz ubieramy pierdółki, ale dzieła dopełnią pomarańczki i ciastka, które dopiero jutro najwcześniej upiekę ;) Jak bedzie gotowa, to wstawię :D

emcia

Cytat: justynaaaa2 w 18 Gru 2008, 13:12:33
emcia ja pomarańczki i cytrynki  suszyłam 2 lata temu  :mocking: wtedy cię jeszcze nie znałam  ;) a pomysł wzięłam ze szkoły :) dawaj swoją porównamy  :P widocznie my florystki myślimy podobnie - ciekawe jaką riannka ma choinkę  :hmm:

nie, no spokojnie
wstawię jak juz beda lampki

:)

rilla

ok to dzis kupie :D ile dni sie musza suszyc? przez weekend wystarczy?

justynaaaa2

ja pomarańczki i ciastka z masy solnej trzymam w takim kartonowym pudełku z ikei i jak do tej pory przez 2 lata tfu tfu nic się w nich nie zalęgło :) a tak swoją drogą to one mi się w tej suszarce też długo suszyły zanim były takie suchutkie fajne, jakoś ze 3 dni tam siedziały  :crazy: ale zrobiłam taką hurtową ilość, że choinka rodziców też jest w nie ubierana i jeszcze prezenty nimi wtedy przybierałam :)


riannka

justynaaaa2

śliczności choinka, baaardzo mi się podoba!!!!!

Basia

justynaaaa2 śliczna choinka!

ja też kiedys suszyłam pomarańczki- ale nie zostały mi na później bo jakieś robale się w nich zagnieździły... :bad:

ja robię choinkę dopiero w wigilię... w tym roku znów u mamy...
szkoda że nie robimy w naszym mieszkanku, ale jak wszystko policzyłam to zbyt drogo by ta nasza choinka kosztowała...

a i tak wyjeżdżamy kilka dni przed świętami...
Koniec ery grzecznej dziewczynki .....................

giga

justynaaaa2 piękna choineczka :thumbup: :thumbup:
Świetny pomysł z suszonymi pomarańczami,teraz wiem jak wykorzystać suszarkę..
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

dagi

Cytat: Basia w 18 Gru 2008, 17:00:58
ja też kiedys suszyłam pomarańczki- ale nie zostały mi na później bo jakieś robale się w nich zagnieździły... :bad:

pewnie tak jak u mnie larwy moli, ble i dodam, że były zamknięte w kartonowym pudełku, nie wiem jakim cudem tam się dostały, także od tej pory zawsze wyrzucam po rozebraniu choinki ;)
url=http://www.przewodnikmp.pl] Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
[/url]

rilla

ja wczoraj suszyłam w piekarniku:. 2 godziiny nic:/ dzisiaj znów maraton suszenia... a naszanchoinka tez niemało kosztowała... patrząc na naszą sytuacje obecnie to był to zbędny wydatek... ale mąż mi kazał być cicho, że to Święta i że jakoś sobie poradzimy...

a radość z własnej, pierwszej choinki - bezcenne!

sonatina

ale świątecznie!!
śliczna choinka!! super, że żywa!

U nas jak co roku będzie sztuczna.

justynaaaa2

polewam wam dziewczęta  :beer: ale coś mi się nie chce wierzyć, że nikt jeszcze nie ubrał choinki  :knuje:

sonja

Ja dopiero w wigilię rano:) i nie ma mowy żeby wcześniej ;)

Zoska_Gruba

My ubierzemy w ten weekend, o ile ją kupimy...   :pray: Ale taki właśnie mamy plan. Na szczęście ozdób się dorobiliśmy więc tylko dokupimy jakieś dodatki.

emcia

Pomarańczki jeszcze dosychają. Ubierana troszkę na raty.

emcia


justynaaaa2

emcia fajowa, taka malutka :) jaki to kolor bombek? jak dodasz pomarańczki to dopiero nabierze uroku, jednak one dużo dają  :jejeje: moja zanim powiesiłam te plastry była taka łysa jakby  ;) i widzę, że obkręcanie donicy materiałem musi być  :thumbup:

emcia

bombki to satyna brąz , złote i brąz ze złotym wzorem, takie jak Twoje
a mała faktycznie

:)


riannka

emcia

choinka bardzo ładna - zmówiłyście się z justyną? czy to jakiś nowy trend w dekorowaniu ;)

justynaaaa2

riannka no właśnie to zupełny przypadek :) stwierdziłyśmy, że widocznie florystki tak mają, dlatego zastanawiałyśmy się jak będzie wyglądać twoja choinka  :mocking:
mój trend trwa już 3 sezon, więc nie jest świeży, a wybrałam takie kolory bo mi do wystroju mieszkania pasują  :point_lol: ale na następny rok chyba wymyślę coś innego, może jakiś fiolet zarzucę  :hmm:

emcia

Cytat: riannka w 19 Gru 2008, 12:20:27
emcia

choinka bardzo ładna - zmówiłyście się z justyną? czy to jakiś nowy trend w dekorowaniu ;)

w ogóle nie gadałyśmy o choinkach wcześniej
tak nas NATCHŁO SYNCHRONICZNIE widocznie

a trendy są fajne
widziałam śliczne szklane sople, jakby całą choinkę w kryształ/lód ubrać
ale drogie toto było...

emcia

Cytat: justynaaaa2 w 19 Gru 2008, 12:25:47
riannka no właśnie to zupełny przypadek :) stwierdziłyśmy, że widocznie florystki tak mają, dlatego zastanawiałyśmy się jak będzie wyglądać twoja choinka  :mocking:
mój trend trwa już 3 sezon, więc nie jest świeży, a wybrałam takie kolory bo mi do wystroju mieszkania pasują  :point_lol: ale na następny rok chyba wymyślę coś innego, może jakiś fiolet zarzucę  :hmm:

no popatrz, zastanawiałam się mocno nad fioletem  :blush:
siostrze chciałam wcisnąć ten plan, ale się nie dała

ishka82

emcia, fajowa choinka :thumbup: Moja też ubierana na raty, ale zdjęcia wstawię, jak będzie gotowa w 100% :mocking:

salsa

Najfajniejsze w choince sa bombki zbierane latami
jakos nie przemawia do mnie ta moda z ostatnich lat - co roku jakiś "dizajn" najlepiej wymyślny - choinka jak z Galerii handlowej
podoba mi się jak mieszają sie różne bombki z rożnych "epok" życia
wiadomo-ze np. tak jak My - w tym roku dopiero drugi raz ubierzemy wspólną, tylko naszą choinkę, ale co rok cos tam   sie dorzuca, cos tam sie potłucze, cos tak sie zużyje itp
i potem jest tak jak u mnie w domu czy u Teściowej - pełen miszmasz
w ogóle nie lubię tej "nowoczesności" w ubieraniu choinki - dla mnie choinka ma byci kolorowa i obwieszona "jak choinka"
jak widzę choinkę u koleżanki - białe światełka , białe bombki i laski cynamonowe pryskane złotem (bo w tym roku jest taka koncepcja, rok temu było "na wiejsko") to jakoś tak ... no ok, ładnie, ale dla mnie mało "choinkowo"

moi rodzice maja kilka bombek kupionych jeszcze na ich pierwsze wspólne święta ze mną (miałam wtedy 19 dni! )
my co roku kupujemy jedną ręcznie malowana bombkę - po latach będziemy juz mieli cała choinkę takich ;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

zwierzatko_mojej_mamy

salsa to w tym roku kupcie dwie, bo juz nawet komozja sie zle miala ostatnio ;(
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl