Autor Wątek: Nasze tegoroczne choinki :)  (Przeczytany 35916 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ishka82

Odp: Nasze tegoroczne choinki :)
« Odpowiedź #25 dnia: 18 Gru 2008, 14:16:16 »
Pomarańczki już suszą się na kaloryferze Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Moja na razie stoi z samymi lampkami, zaraz ubieramy pierdółki, ale dzieła dopełnią pomarańczki i ciastka, które dopiero jutro najwcześniej upiekę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Jak bedzie gotowa, to wstawię Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Po burzy zawsze wychodzi słońce Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

emcia

« Odpowiedź #26 dnia: 18 Gru 2008, 14:27:09 »
emcia ja pomarańczki i cytrynki  suszyłam 2 lata temu  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj wtedy cię jeszcze nie znałam  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj a pomysł wzięłam ze szkoły Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj dawaj swoją porównamy  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj widocznie my florystki myślimy podobnie - ciekawe jaką riannka ma choinkę  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

nie, no spokojnie
wstawię jak juz beda lampki

rilla

« Odpowiedź #27 dnia: 18 Gru 2008, 14:33:33 »
ok to dzis kupie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ile dni sie musza suszyc? przez weekend wystarczy?

justynaaaa2

« Odpowiedź #28 dnia: 18 Gru 2008, 14:35:48 »
ja pomarańczki i ciastka z masy solnej trzymam w takim kartonowym pudełku z ikei i jak do tej pory przez 2 lata tfu tfu nic się w nich nie zalęgło Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj a tak swoją drogą to one mi się w tej suszarce też długo suszyły zanim były takie suchutkie fajne, jakoś ze 3 dni tam siedziały  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ale zrobiłam taką hurtową ilość, że choinka rodziców też jest w nie ubierana i jeszcze prezenty nimi wtedy przybierałam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Głupie myśli ma każdy, ale mądry je przemilcza...

rilla

« Odpowiedź #29 dnia: 18 Gru 2008, 14:36:56 »
hm z masy silnej? hm też może bym zrobiła...

riannka

« Odpowiedź #30 dnia: 18 Gru 2008, 14:46:39 »
justynaaaa2

śliczności choinka, baaardzo mi się podoba!!!!!

Basia

« Odpowiedź #31 dnia: 18 Gru 2008, 17:00:58 »
justynaaaa2 śliczna choinka!

ja też kiedys suszyłam pomarańczki- ale nie zostały mi na później bo jakieś robale się w nich zagnieździły... Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ja robię choinkę dopiero w wigilię... w tym roku znów u mamy...
szkoda że nie robimy w naszym mieszkanku, ale jak wszystko policzyłam to zbyt drogo by ta nasza choinka kosztowała...

a i tak wyjeżdżamy kilka dni przed świętami...
Koniec ery grzecznej dziewczynki .....................

giga

« Odpowiedź #32 dnia: 18 Gru 2008, 23:46:30 »
justynaaaa2 piękna choineczka Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Świetny pomysł z suszonymi pomarańczami,teraz wiem jak wykorzystać suszarkę..

dagi

« Odpowiedź #33 dnia: 19 Gru 2008, 09:51:10 »
ja też kiedys suszyłam pomarańczki- ale nie zostały mi na później bo jakieś robale się w nich zagnieździły... Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

pewnie tak jak u mnie larwy moli, ble i dodam, że były zamknięte w kartonowym pudełku, nie wiem jakim cudem tam się dostały, także od tej pory zawsze wyrzucam po rozebraniu choinki Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
url=http://www.przewodnikmp.pl] Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj [/url]

rilla

« Odpowiedź #34 dnia: 19 Gru 2008, 10:15:19 »
ja wczoraj suszyłam w piekarniku:. 2 godziiny nic:/ dzisiaj znów maraton suszenia... a naszanchoinka tez niemało kosztowała... patrząc na naszą sytuacje obecnie to był to zbędny wydatek... ale mąż mi kazał być cicho, że to Święta i że jakoś sobie poradzimy...

a radość z własnej, pierwszej choinki - bezcenne!

sonatina

« Odpowiedź #35 dnia: 19 Gru 2008, 10:32:09 »
ale świątecznie!!
śliczna choinka!! super, że żywa!

U nas jak co roku będzie sztuczna.

justynaaaa2

« Odpowiedź #36 dnia: 19 Gru 2008, 11:21:16 »
polewam wam dziewczęta  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ale coś mi się nie chce wierzyć, że nikt jeszcze nie ubrał choinki  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

sonja

« Odpowiedź #37 dnia: 19 Gru 2008, 11:24:48 »
Ja dopiero w wigilię rano:) i nie ma mowy żeby wcześniej Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Zoska_Gruba

« Odpowiedź #38 dnia: 19 Gru 2008, 11:25:26 »
My ubierzemy w ten weekend, o ile ją kupimy...   Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Ale taki właśnie mamy plan. Na szczęście ozdób się dorobiliśmy więc tylko dokupimy jakieś dodatki.

emcia

« Odpowiedź #39 dnia: 19 Gru 2008, 11:31:02 »
Pomarańczki jeszcze dosychają. Ubierana troszkę na raty.

emcia

« Odpowiedź #40 dnia: 19 Gru 2008, 11:33:47 »
wersja nocna

justynaaaa2

« Odpowiedź #41 dnia: 19 Gru 2008, 11:43:52 »
emcia fajowa, taka malutka Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj jaki to kolor bombek? jak dodasz pomarańczki to dopiero nabierze uroku, jednak one dużo dają  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj moja zanim powiesiłam te plastry była taka łysa jakby  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj i widzę, że obkręcanie donicy materiałem musi być  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

emcia

« Odpowiedź #42 dnia: 19 Gru 2008, 11:52:54 »
bombki to satyna brąz , złote i brąz ze złotym wzorem, takie jak Twoje
a mała faktycznie

riannka

« Odpowiedź #43 dnia: 19 Gru 2008, 12:20:27 »
emcia

choinka bardzo ładna - zmówiłyście się z justyną? czy to jakiś nowy trend w dekorowaniu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

justynaaaa2

« Odpowiedź #44 dnia: 19 Gru 2008, 12:25:47 »
riannka no właśnie to zupełny przypadek Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj stwierdziłyśmy, że widocznie florystki tak mają, dlatego zastanawiałyśmy się jak będzie wyglądać twoja choinka  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
mój trend trwa już 3 sezon, więc nie jest świeży, a wybrałam takie kolory bo mi do wystroju mieszkania pasują  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ale na następny rok chyba wymyślę coś innego, może jakiś fiolet zarzucę  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

doda

« Odpowiedź #45 dnia: 19 Gru 2008, 12:43:23 »
widziałam bardzo ładne fioletowe bombki w galerii centrum.

nasza choinka bedzie w tym roku brązowo - złoto - zielona Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj tylko muszę zielone bombki dokupić Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

emcia

« Odpowiedź #46 dnia: 19 Gru 2008, 15:34:56 »
emcia

choinka bardzo ładna - zmówiłyście się z justyną? czy to jakiś nowy trend w dekorowaniu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

w ogóle nie gadałyśmy o choinkach wcześniej
tak nas NATCHŁO SYNCHRONICZNIE widocznie

a trendy są fajne
widziałam śliczne szklane sople, jakby całą choinkę w kryształ/lód ubrać
ale drogie toto było...

emcia

« Odpowiedź #47 dnia: 19 Gru 2008, 15:36:22 »
riannka no właśnie to zupełny przypadek Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj stwierdziłyśmy, że widocznie florystki tak mają, dlatego zastanawiałyśmy się jak będzie wyglądać twoja choinka  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
mój trend trwa już 3 sezon, więc nie jest świeży, a wybrałam takie kolory bo mi do wystroju mieszkania pasują  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ale na następny rok chyba wymyślę coś innego, może jakiś fiolet zarzucę  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

no popatrz, zastanawiałam się mocno nad fioletem  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
siostrze chciałam wcisnąć ten plan, ale się nie dała

ishka82

« Odpowiedź #48 dnia: 19 Gru 2008, 17:01:50 »
emcia, fajowa choinka Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Moja też ubierana na raty, ale zdjęcia wstawię, jak będzie gotowa w 100% Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

salsa

« Odpowiedź #49 dnia: 19 Gru 2008, 17:24:43 »
Najfajniejsze w choince sa bombki zbierane latami
jakos nie przemawia do mnie ta moda z ostatnich lat - co roku jakiś "dizajn" najlepiej wymyślny - choinka jak z Galerii handlowej
podoba mi się jak mieszają sie różne bombki z rożnych "epok" życia
wiadomo-ze np. tak jak My - w tym roku dopiero drugi raz ubierzemy wspólną, tylko naszą choinkę, ale co rok cos tam   sie dorzuca, cos tam sie potłucze, cos tak sie zużyje itp
i potem jest tak jak u mnie w domu czy u Teściowej - pełen miszmasz
w ogóle nie lubię tej "nowoczesności" w ubieraniu choinki - dla mnie choinka ma byci kolorowa i obwieszona "jak choinka"
jak widzę choinkę u koleżanki - białe światełka , białe bombki i laski cynamonowe pryskane złotem (bo w tym roku jest taka koncepcja, rok temu było "na wiejsko") to jakoś tak ... no ok, ładnie, ale dla mnie mało "choinkowo"

moi rodzice maja kilka bombek kupionych jeszcze na ich pierwsze wspólne święta ze mną (miałam wtedy 19 dni! )
my co roku kupujemy jedną ręcznie malowana bombkę - po latach będziemy juz mieli cała choinkę takich Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj