Nasze tegoroczne choinki :)

Zaczęty przez justynaaaa2, 18 Gru 2008, 00:32:22

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

vobi

Cytat: Kasia w 24 Gru 2009, 15:06:47przybyło tylko bombek.
o prezentow ;D

mojej nawet nie pokazuje, jest sztuczna, 0.80 m wysokosci i ubrana w plastikowe ozdoby - niestety, w tym roku Hania ma w kwestii choinki wiecej do powiedzenia niz my, normalna (tzn. duza, ustawiona na podlodze) prawdopodobnie rozlozylaby na lopatki w ciagu godziny ;D

zuzia

Cytat: vobi w 24 Gru 2009, 15:34:55normalna (tzn. duza, ustawiona na podlodze) prawdopodobnie rozlozylaby na lopatki w ciagu godziny
u nas podobnie, tzn. nie stawiamy duzej bo Michał sie jyz przemieszcza. ba! nauczył sie otwierac klatke prosiaka wiec choinka długo by nie pozyła

malybob

#202
U nas produkt choinkopodobny  ;)

Dodany tekst: 24 Gru 2009, 16:48:51

PS. Kasia, piekny awatar!!!

nionczka

Ja choinke ubralam wczoraj o 20. Nie zalozylam najladniejszych ozdob bo Irene juz stlukla jedna szklana bombke. Ale poza tym nie zwraca na choinke specjalnej uwagi, na szczescie. Jest w kolorach srebrno-niebieskich z czasów naszej wspolnej piewrszej gwiazdki. Kupilismy wtedy (w 2003) choinke i kilka ozdob do wynajetego mieszkania. Wiec dla porzadku postawilismy na 1 kolor. W tym roku niespodzainka na samej gorze bomka ze zlobka :-)


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Kasia


zuzia

ja wam moją pokażę jak odzyskam komputer. bo ukochany mąż raczył go spsuć :(

ulala28

my w tym roku mamy choinkę banana shape:) M podobno mi to mówił jak ją wybieralismy, ja go zignorowałam i zobaczyłam dopiero w domu...wkleję zdjęcie jak znajdę kabel od aparatu
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login



Whenever people agree with me I always feel I must be wrong.

wis

Pokażę Wam moją tegoroczną choinkę :D

vobi

Cytat: wis w 26 Gru 2009, 21:40:02
Pokażę Wam moją tegoroczną choinkę :D

Wow! Piekna i oryginalna :) I otoczenie choinki tez bardzo mi sie podoba :D

Kasia

Cytat: vobi w 26 Gru 2009, 21:43:35I otoczenie choinki tez bardzo mi sie podoba Cheesy

Na to samo zwrocilam uwagę ;) pal licho choinka, nota bene fajna, podoba mi sie ta różowa sciana :) i te "wnęki"

vobi

Tylko trzy razy musialam porownywac czy to sa zdjecia jednej choinki, czy dwoch - na pierwszym jest tak ujeta, ze wydaje sie siegac az do sufitu, a pozniej widac ze jednak jest nieco mniejszych rozmiarow :D

giga

wis,choinka świetnie wkomponowana w piękne wnętrze.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Lwica

Kiedy życie daje ci sto powodów do płaczu, pokaż mu, że masz tysiąc powodów do uśmiechu!

inkageo

Nasza podobna jak rok temu, tylko bardziej krzywa :D
Imagine there is no hate

Kasia

inka, ładna choinka i wcale nie krzywa :)  i widze że zwis za oknem ten sam :)

a to ty kiedyś pisałas że zawsze litujesz sie nad najbrzydszą choinka i taka kupujesz?



zwierzatko_mojej_mamy

mi sie u inki najbardziej podoba ta jebutna bombka na samej gorze, na tej biednej galazce lol lol surrealizm ;D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

sonja

Moja się nie chce cała zmieścić na zdjęciu, więc jej fragment :D


justynaaaa2

u mnie w tym roku choinki brak ;D

goga

moja z dodatkiem  i bez ale nocą :)
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

Kasia

no dodatek jak najbardziej na miejscu :)

inkageo

Cytat: Kasia w 27 Gru 2009, 22:55:16
inka, ładna choinka i wcale nie krzywa :)  i widze że zwis za oknem ten sam :)

a to ty kiedyś pisałas że zawsze litujesz sie nad najbrzydszą choinka i taka kupujesz?



Tak, to ja  :mocking: Ale tym razem wybieraliśmy po ciemku i w tych wielkich mrozach. Jak się rozmroziła, to przekrzywiła na wszystkie strony :D
Imagine there is no hate

magdalinska



suegro

nantu o jaka ładna.

Moja też jest ładna :) Gdybym tylko zdjęcia robić mogła to bym Wam pokazała :D

( a na parapecie masz zdjęcie z awatarka :) )
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

wis

#224
Laski dzięki za miłe słowa, gotowa ozdobiona choinka kosztowała całe 50zł i to żywe gałązki powbijane w wianek z sianka i ukształtowane drutem :)
A wnętrza i cała reszta to zasługa poprzednich właścicieli - kupiliśmy gotowe mieszanie, z meblami, obrazkami itp  :blush:
Jedynie łazienkę sami robiliśmy i trochę zmodernizowałam kuchnię.

Dodany tekst: 30 Gru 2009, 20:07:54

Inka, masz choinę jak z bajki, czerwona jest piękna !