Nasze tegoroczne choinki :)

Zaczęty przez justynaaaa2, 18 Gru 2008, 00:32:22

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zwierzatko_mojej_mamy

justynaaaa2 zimna sucz bylaby niezla na bialej choince ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

eva_luna

my ubralismy nasza jodelke wczoraj. brakuje jednego kompletu lampek ale jakos nie chce mi sie malza wysylac do hiper po glupie lampki bo pol dnia go nie bedzie. Tez lubimy misz masz i co roku dorzucamy cos nowego. M woli okragle, ja lubie figurki, wiec zawsze potajemnie cos kupuje i dowieszam :) zeby nie bylo- choinka stoi prosto- to tylko moja krzywa reka robiaca foto  :blush:

rilla

super choinka:) na pewno się Tosi podoba:D bo dużo prezentów się pod nią zmieści:)

eva_luna

oj tak, pojemnosc pod choinka duza i zacheca do kladzenia prezentow ;) a Tosia glowke w jej  strone odwraca.

tusia

W Warszawie nie mamy swojej choinki jeszcze, więc póki co zadowalamy się figurką porcelanową w kształcie choinki, w której można zapalić świeczkę ;)

Ale za to w domku co roku jest piękna duża choinka ubierana zawsze w Wigilię :), więc jej zdjęcia będą później (pewnie mama wrzuci ;) )
Życie jest dane człowiekowi tylko jeden raz, więc warto je przeżyć tak,
by nie odczuć męczącego żalu po latach spędzonych bez celu...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

giga

ishka82,pewnie pachnie lasem od tej choinki. :jupi:
My mamy sztuczną.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

giga

tusia ładna ta choineczka.

tusia chyba Cię zaskoczymy z choinką w domu... :thumbup: :thumbup:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

ishka82

eva, piękne drzewko :thumbup:
tusia, miło, że chociaż o małym świątecznym akcencie pomyśleliście :highfive:
giga, jeśli już ubraliście choinkę, to proszona jest tutaj ;)

Ja nie wiem, czy nie dokupić jeszcze jakichś bombek...chociaż z 6 większych by się przydało :knuje:

giga

ishka82  dość ładne bobki widziałam na targu. Mam sentyment do dawnych wzorów :łabędzie, dzwonki....I też się skuszę i chyba kupię. :thumbup:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

ishka82

giga, a jakie ceny? Może być na PW ;) W 1001 drobiazgów też może coś być, no i wyprzedaż może już w Jysku i Casto :knuje: Tylko nie wiem, czy będzie mi się jeszcze chciało za bombkami latać :blush:

Kasia

#135
moja tegoroczna


na igły na ziemi proszę nie zwracac uwagi - jeszcze nie odkurzyłam

Kasia


Kasia


ishka82

Kasia, piękna jest :jejeje: I widzę, że ma wielbiciela :point_lol:

salsa

Dziewczyny, piękne te wasze Choinki, każda inna ;) pod takie choinki to tylko prezenty kłaść;)
Zwierzu, ciesze sie ze widzę juz całą , moze bedzie mi dane zobaczyc w realu ? (btw- ja nie wiem jaką Wy macie tą farbę na scianie - wczoraj rpzy ubieraniu choinki spadły moje narty i wygrzmociły z całej siły w ścianę - nic nie odprysnęło - a u was zwykłe krzesło - i to stojące a nie spadające)
Wrobelku, jaki anielski włos, piękny!
Kasia, muszę no muszę no : ŚLICZNOŚCI! aż bym ja przytuliła . I jakie piękne bombki!

Nasz juz tez ubrana, zachwycam sie od wczoraj. Mam frajdę jak Maja Brawurkowa ;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

zwierzatko_mojej_mamy

dzisiaj doszlismy do wniosku, ze naszej jeszcze brakuje swiatelek i czegos niesprecyzowanego ;D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl


wrobelek0403

salsa no bez anielskich to ani rusz  :mocking: :mocking:
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

sonja

Kasia, u Ciebie pod choinką to nawet właściwa osoba na właściwym miejscu;) wcale mnie nie dziwi to położenie geograficzne kota. Super macie te choinki:)

magdalinska

ja w tym roku niestety nie posiadam choinki, ale za to w przyszlym roku bde miala taka prawidziwa, ogromna i piekna :)
na razie zadowolilam sie ubraną gałazka ;)

salsa

Magdalińska, gałązki bardzo preofesjonalne (tez mama moja takie wstawia do wazony, ale nie ubierała nigdy, coz za zaniedbanie z jej strony!  )
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

sonja

Magdalinska, bardzo podobają mi się Twoje gałązki. Lubię takie dekoracje:)

ishka82

magdalinska, fajowa dekoracja :thumbup:

emcia

widzę, że nawet wierzbie nie odpuścicie

goga

Świetne te wasze choinki :):):)

moja już ubrana - ale zdechły baterie - jutro pokażę

ja jak Paweł był mały to ubierałam choinkę jak najbardziej kolorowo, a teraz mam kolorami - w zeszłym roku złoto-srebrna, w tym srebrna :)

pokażę wam zeszłoroczną ;)
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)