Autor Wątek: Nasze tegoroczne choinki :)  (Przeczytany 35838 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

justynaaaa2

Odp: Nasze tegoroczne choinki :)
« Odpowiedź #100 dnia: 20 Gru 2008, 20:32:33 »
wrobelek0403 u ciebie przy tych zasłonach i kanapach niebieskich ja widzę taką błękitno-biało-srebrno-szklaną z niebieskimi lampkami  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj boże ja mam chyba zboczenie na punkcie choinek  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj mogłabym każdemu ubrać  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Głupie myśli ma każdy, ale mądry je przemilcza...
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

sunflowerka

• Gość
« Odpowiedź #101 dnia: 20 Gru 2008, 20:32:41 »
wrobelek0403 ale piękną choinkę udało ci się dostać.Ja też taka chcę!!! Jutro jadę na łowy, mam nadzieję, że jeszcze trafię na jakieś ładne drzewko.
Mówcie co chcecie, dla mnie prawdziwa choinka ma być duża i pachnąca:)

justynaaaa2

« Odpowiedź #102 dnia: 20 Gru 2008, 20:37:27 »
największą choinkę jaką kiedykolwiek miałam to była taka ze 3 metry, bo nie mieściła się u rodziców w domu i całe szczęście, że mają w jednym miejscu w pokoju prześwit do góry, bo inaczej by się nie zmieściła ale była piękna a ile ozdób trzeba było na nią kupić  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ja też lubię duże, ale fizycznie nie mam miejsca gdzie ją postawić w 2 pokojach trochę ciężko  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

« Odpowiedź #103 dnia: 20 Gru 2008, 20:54:48 »
sunflowerka to jodełka, kupiliśmy ją w praktikerze. Rzeczywiscie wyszła dosc foremna i gesta Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

justynaaaa, te bombki to efekt tanich zakupow "na wagę"  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  - zeby nie zbankrutowac przy naszej pierwszej choince 3 lata temu. W sumie efekt wyszedł fajny Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/

sunflowerka

• Gość
« Odpowiedź #104 dnia: 20 Gru 2008, 21:34:42 »
Ja też zawsze kupuję w Praktikerze. Chyba najładniejsze choinki tam mają.
Taką sobie "wyrąbałam" w ubiegłym roku, miała chyba ponad 2 metry:  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

sunflowerka

• Gość
« Odpowiedź #105 dnia: 20 Gru 2008, 21:36:03 »
A teraz to marzy mi się sosna. Nie wiecie może czy któryś market ma w ofercie?

ishka82

« Odpowiedź #106 dnia: 20 Gru 2008, 21:43:31 »
sunflowerka, ale fajna fota Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Po burzy zawsze wychodzi słońce Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

sunflowerka

• Gość
« Odpowiedź #107 dnia: 20 Gru 2008, 21:45:05 »
sunflowerka, ale fajna fota Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Dzięki, też ja lubię Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

brawurka

« Odpowiedź #108 dnia: 20 Gru 2008, 21:45:33 »
moja choinka okazała sie czerwono- złota z kolorowymi światełkami, z bardzo starych bombek zostalo kilka dosłownie to juz nie wieszłam. jutro wrzucę zdjęcia.
p.s. Maja ma taaaaaaaaaaaaaaaaaką frajdeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

tusia

« Odpowiedź #109 dnia: 20 Gru 2008, 21:46:01 »
emcia, jaką masz śliczniutką, malutką choineczkę. Cudeńko Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Życie jest dane człowiekowi tylko jeden raz, więc warto je przeżyć tak,
by nie odczuć męczącego żalu po latach spędzonych bez celu...

tusia

« Odpowiedź #110 dnia: 20 Gru 2008, 21:47:12 »
gatka2804, jaką masz piękną kolorową choinkę  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

tusia

« Odpowiedź #111 dnia: 20 Gru 2008, 21:48:15 »
zosia2007, Twoja choineczka taka przepełniona krwistą czerwienią. Bardzo ładna  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

tusia

« Odpowiedź #112 dnia: 20 Gru 2008, 21:49:24 »
rilla widzę, że u Ciebie też pomarańczki Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Super pomysł, bardzo ładna choinka  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

tusia

« Odpowiedź #113 dnia: 20 Gru 2008, 21:50:42 »
No to pokazuję Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Na żywo jednak dużo lepiej wygląda Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Szczególnie ta fotka nocna mi kiepściunia wyszła Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ishka choinka pierwsza klasa Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
I dużo miejsca pod nią Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

tusia

« Odpowiedź #114 dnia: 20 Gru 2008, 21:51:58 »
I detale Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Prześliczna, napatrzeć się nie mogę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

tusia

« Odpowiedź #115 dnia: 20 Gru 2008, 21:53:54 »
to i moja wkleje Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzu jaką masz dużą choinkę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Super Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

tusia

« Odpowiedź #116 dnia: 20 Gru 2008, 21:56:21 »
Już tyle drzewek wstawiłyście, że jestem w tyle z ich podziwianiem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Wszystkie choinki bardzo piękne Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ishka82

« Odpowiedź #117 dnia: 20 Gru 2008, 21:58:10 »
tusia, dzięki Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

justynaaaa2

« Odpowiedź #118 dnia: 20 Gru 2008, 22:34:34 »
sunflowerka u mnie sosny sprzedają na prawie każdym rogu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj wybór może nie jest duży ale są  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj kiedyś dziadek nam przywoził ze swojej działki sosny ale dziadka już nie ma, sosny urosły, więc i sosny w domu nie ma Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
jak moi rodzice sie wyprowadzili pod wawę to tata aby podtrzymać tradycję co roku chodził na łąkę za płot aby wyrąbać sosnę samosiejkę, zawsze szli z mamą za dnia, aby wybrac najładniejszą, potem tata szedł po ciemku ją wyrąbąć i zawsze przynosił... inną niż wybrali  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj w rezultacie przynosił najbrzydszą jaka była  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj wyrąbał wszystkie najbrzydsze a najładniejsze zostały i już tak urosły, że mają po kilkanaście metrów i nie nadają się do niczego Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
swoją drogą opróżnił sąsiadom działki z najbrzydszych drzewek a zostawił im tylko te najładniejsze Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #119 dnia: 20 Gru 2008, 22:40:28 »
tusia to "tylko"  1,80 - stoi na stoliku Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

emcia

« Odpowiedź #120 dnia: 20 Gru 2008, 22:46:13 »
emcia, jaką masz śliczniutką, malutką choineczkę. Cudeńko Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

OJEJU  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

justynaaaa2

« Odpowiedź #121 dnia: 20 Gru 2008, 22:46:33 »
zwierzatko_mojej_mamy ale to sztuczna to liczy się tylko w połowie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj żartuję fajowa jest  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj taka obfita  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
a gdzie te czarne bombki? bo myślałam, że zrobisz sobie taki new design  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #122 dnia: 20 Gru 2008, 22:48:39 »
justynaaaa2 no sa - tylko takie czarne, ze ich nie widac Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj i jak nimi przyozdobilam to byla taka smutna bida z tej choinki, ze podokladalam reszte Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj jutro zrobie w dzien fote, to bedzie lepiej widac Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

justynaaaa2

« Odpowiedź #123 dnia: 20 Gru 2008, 22:51:00 »
zwierzatko_mojej_mamy no widzę tylko serduszka te czarne  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj oglądałam dzisiaj ten komplet w ikei ale ja chciałam złote  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ale te czarne boskie są  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj gdybym nie miała jeszcze choinki to bym je kupiła i do tego sople takie lodowe  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj wtedy by była taka choinka pod nazwą "zimna sucz"  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

aniak1211

« Odpowiedź #124 dnia: 20 Gru 2008, 22:51:31 »
Fajne te wasze choinki Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
My tez juz swoja ubralismy-nasza pierwsza choinka Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Dominika przez dobre 15 minut do niej krzyczala z radosci Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Aparat akurat laduje sie i dopiero jutro moge fotke zrobic.

Ale i tak te zywe krzywusy sa zawsze najpiekniejsze Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj    Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Kobiety i koty zawsze będą robić to,co chcą,a mężczyźni i ps