Autor Wątek: Nasze tegoroczne choinki :)  (Przeczytany 35835 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

justynaaaa2

Nasze tegoroczne choinki :)
« dnia: 18 Gru 2008, 00:32:22 »
na strefie pada śnieg, pierniczenie w pełni, prezenty prawie gotowe to pomyślałam sobie, że skoro święta już tuż tuż to możemy wstawić sobie zdjęcia naszych tegorocznych choinek Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj wiem, że kilka z nas już ubrało, w tym ja  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj więc zaczynam  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
niestety efekt na zdjęciach jest taki sobie, może jutro za dnia spróbuję jeszcze cyknąć Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Głupie myśli ma każdy, ale mądry je przemilcza...
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ishka82

Odp: Nasze tegoroczne choinki :)
« Odpowiedź #1 dnia: 18 Gru 2008, 00:35:52 »
justynaaaa2, choinka pierwsza klasa Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Fajny pomysł z tymi pomarańczkami. Sama suszyłaś?
Po burzy zawsze wychodzi słońce Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

tusia

« Odpowiedź #2 dnia: 18 Gru 2008, 00:36:34 »
justynaaaa2, jakie masz śliczne aniołeczki Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Choinka Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Życie jest dane człowiekowi tylko jeden raz, więc warto je przeżyć tak,
by nie odczuć męczącego żalu po latach spędzonych bez celu...

justynaaaa2

« Odpowiedź #3 dnia: 18 Gru 2008, 00:48:28 »
jeszcze wstawiam zdjęcie gdzie widać zapalone lapmki Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj to zdjęcie najbardziej oddaje wygląd w realu  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
ishka pomarańczki sama suszyłam w suszarce do grzybów Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

twinnie77

« Odpowiedź #4 dnia: 18 Gru 2008, 00:52:27 »
Cudna!!! My mamy małą sztuczną i jutro zamierzamy ubrać.

tusia

« Odpowiedź #5 dnia: 18 Gru 2008, 01:05:13 »
justynaaaa2, śliczna ta nocna wersja Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #6 dnia: 18 Gru 2008, 01:45:47 »
postuluje wklejanie tylko nocnych wersji Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj zadna choinka sie nie zaprezentuje dobrze bez lampek - przeciez to gwozdz imprezy jest, ze swieci Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

justynaaaa2 - w nocnej pieknie wyglada - brazowe banki bardzo do tych pomaranczek pasuja Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

gioseppe

• Trajkocząca wiedźma
  • Ilość polubień: 0
  • Ilość piw: 556
  • mama Wiktora zmysłowoustego ;)
    • stylizacja, make-up, sesja portretowa Kraków
« Odpowiedź #7 dnia: 18 Gru 2008, 08:09:34 »
no cudnie!
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   - makijaż Kraków - fotografia kobiet

vobi

• Gość
« Odpowiedź #8 dnia: 18 Gru 2008, 08:10:19 »
justynaaaa2, pieknie!  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Swoja droga, taka pierdolka - plasterki pomaranczy, a taaaaki efekt daje, nie?  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ishka, na kaloryferze tez mozna ususzyc, tylko wtedy troche wiecej czasu potrzebujesz

zosia2007

« Odpowiedź #9 dnia: 18 Gru 2008, 09:06:09 »
justyna sliczna - ale prezciez ty florystka jestes to co sie dziwic Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

sonja

« Odpowiedź #10 dnia: 18 Gru 2008, 09:17:26 »
Justynna śliczna, zresztą wiedziałam, że z rąk takiego fachowca nie może być inna:)

Angie

« Odpowiedź #11 dnia: 18 Gru 2008, 09:29:26 »
Justyna super ta twoja choinka. Ja się swoją nie pochwalę, bo chyba w tym roku nie będzie...

Kasia

« Odpowiedź #12 dnia: 18 Gru 2008, 11:21:55 »
moja bedzie tyaka jak w zeszłym roku Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

gdzieś był wątek choinkowy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Może nie jestem doskonała, może Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   ale doskonale sobie z tym radzę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

justynaaaa2

« Odpowiedź #13 dnia: 18 Gru 2008, 11:42:03 »
dziękuję wam dziewczęta  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj akurat ze swojej choinki przyznam nieskromnie jestem dumna  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
no ale wklejajcie też swoje, nikt jeszcze nie ubrał??? zwierzak, emcia Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

sputnik_sweetheart

• Gość
« Odpowiedź #14 dnia: 18 Gru 2008, 11:51:34 »
ja ubieram w wigilię Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #15 dnia: 18 Gru 2008, 11:52:02 »
wkleje wkleje - tylko wieczorem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

sputnik_sweetheart

• Gość
« Odpowiedź #16 dnia: 18 Gru 2008, 11:53:14 »
wkleje wkleje - tylko wieczorem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
o rany, Ty też już masz choinkę? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #17 dnia: 18 Gru 2008, 12:02:35 »
sputnik_sweetheart si - sztuczna Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ja lubie lubie bardzo choinki Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj i najbardziej sie wscieklam, jak mi mama zadzwonila, ze ona juz ubrala Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj nie moglam byc gorsza; D

aniak1211

« Odpowiedź #18 dnia: 18 Gru 2008, 12:08:08 »
Sliczna choinka Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

My niestety bedziemy mieli sztuczna,ledwo co dostalismy bo w UK juz dawno wszyscy maja choinki w domach,teraz to juz resztki wyprzedaja Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Dzisiaj ja bedziemy skladac
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj    Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Kobiety i koty zawsze będą robić to,co chcą,a mężczyźni i ps

emcia

« Odpowiedź #19 dnia: 18 Gru 2008, 13:01:53 »
dziękuję wam dziewczęta  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj akurat ze swojej choinki przyznam nieskromnie jestem dumna  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
no ale wklejajcie też swoje, nikt jeszcze nie ubrał??? zwierzak, emcia Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ubrałam kilka godzin przed Tobą...a co najlepsze jest bardzo podobna !!!
Ja nie wiem...o suszeniu pomarańczek przeciez chyba nie pisalam...a jak śmierdzialo jak sie jedne spalily...
teraz będzie ze Twoja skopiowałam

wstawie jak tylko lampki będą bo na razie lampek nie ma
jestem pod wrazeniem "konsultacji mentalnej florystek"

justynaaaa2

« Odpowiedź #20 dnia: 18 Gru 2008, 13:12:33 »
emcia ja pomarańczki i cytrynki  suszyłam 2 lata temu  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj wtedy cię jeszcze nie znałam  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj a pomysł wzięłam ze szkoły Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj dawaj swoją porównamy  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj widocznie my florystki myślimy podobnie - ciekawe jaką riannka ma choinkę  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

rilla

« Odpowiedź #21 dnia: 18 Gru 2008, 13:29:39 »
hm a jak zasuszyć pomarancze jak sie nie ma suszarki do grzybow? da sie jakos w piekarniku?

eva_luna

« Odpowiedź #22 dnia: 18 Gru 2008, 13:36:40 »
sliczna ta choinka. ja chce duza, do sufitu, zywa oczywiscie. i tu jak zwykle mamy z mezem odmienne zdania. mam nadzieje, ze jutro kupimy i ubierzemy!

vobi

• Gość
« Odpowiedź #23 dnia: 18 Gru 2008, 13:47:05 »
hm a jak zasuszyć pomarancze jak sie nie ma suszarki do grzybow? da sie jakos w piekarniku?

rilla, ja w piekarniku probowalam, ale ... poszly z dymem  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ale na kaloryferze sie wysuszyly fajnie, tylko troche to trwalo

dagi

« Odpowiedź #24 dnia: 18 Gru 2008, 14:11:41 »
pomarańcze na grzejniku tudzież kaloryferze, jak kto woli Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
ja tak susze już od kilku lat i pięknie pachnie, tylko trzeba uważać, bo mi się kiedyś nimi mole żywiły jak wpadłam na pomysł, żeby na następny rok zostawić...
url=http://www.przewodnikmp.pl] Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj [/url]