Autor Wątek: perfumy -wasze ulubione  (Przeczytany 17839 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

sznapkowa

Odp: perfumy -wasze ulubione
« Odpowiedź #75 dnia: 30 Lip 2008, 11:06:04 »
A ja zapomniałam się poperfumować na ślub ...  i też było ok Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Ale od zawsze i chyba na zawsze Issey Miyake. Mąż tak samo.
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

eileen

« Odpowiedź #76 dnia: 17 Sie 2008, 14:40:26 »
Przez kilka lat nosiłam Chanel "Allure" i chyba nic tak bardzo mi nie "pasowało". Moze trzeba do nich wrócić?

Lancome "Tresoir" dostał u mnie równie wysoką notę

W tym roku zaryzykowałam zapach Niny Ricci "Pretty Nina". Jestem zaskoczona, bo nigdy nie lubiłam kwiatowych perfum. Okazało się, że wprowadza mnie w bardzo kobiecy nastrój i dobrze mi z tym Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Ale na ślub jeszcze nie mam typu. Allure?
:clover:

noki

« Odpowiedź #77 dnia: 17 Sie 2008, 16:30:08 »
Przez dlugi czas Rush Gucci, potem Hypnotic Poison Dior, w miedzyczasie DKNY Be Delicious, a teraz testuje Amor Amor Cacharel, Code Armani i Miss Dior Cherie. Chyba na slub zostanie Code, a jak nie to wroce do Poison Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #77 dnia: 17 Sie 2008, 16:30:08 »

wis

« Odpowiedź #78 dnia: 17 Sie 2008, 16:34:52 »
Na ślub Miracle Lancome. Obecnie pachnę Lolitą Lempicką L ale wydaje mi się za słodki na ślub.

justynaaaa2

« Odpowiedź #79 dnia: 17 Sie 2008, 23:02:39 »
ja mam od kilku lat ulubione gucci rush 2 i muszę je mieć zawsze na półce, nawet jeśli chwilowo mam przerwę w ich użytkowaniu  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj lubię sobie od czasu do czasu je tak po prostu powąchać  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
moje ostatnie odkrycie versace bright crystal - zakochałam się i chyba szybko się nie odkocham, są boskie i czuć w nich peonię  :ok:
a jeszcze czasami lubię się psiknąć moschino love love - niebiesko pomarańczowa butelka
Głupie myśli ma każdy, ale mądry je przemilcza...

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #79 dnia: 17 Sie 2008, 23:02:39 »

claridad

« Odpowiedź #80 dnia: 28 Wrz 2008, 00:18:34 »
ja mam od kilku lat ulubione gucci rush 2 i muszę je mieć zawsze na półce, nawet jeśli chwilowo mam przerwę w ich użytkowaniu  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj lubię sobie od czasu do czasu je tak po prostu powąchać  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
moje ostatnie odkrycie versace bright crystal - zakochałam się i chyba szybko się nie odkocham, są boskie i czuć w nich peonię  :ok:
a jeszcze czasami lubię się psiknąć moschino love love - niebiesko pomarańczowa butelka

Oj, ja też przez długi czas chodziłam cała w Bright Crystal Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
zawsze coś, zawsze coś...

MagdaG

« Odpowiedź #81 dnia: 08 Paź 2008, 11:42:36 »
CK - Eternity - nie ma piękniejszego zapachu dla mnie:) jest w 100% inny od wszystkim i baaaaardzo trwały:)

atrament.owa

« Odpowiedź #82 dnia: 27 Paź 2008, 19:57:34 »
Oooo widzę, że bardzo dużo jest amatorek CK Euphoria Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj oczywiście też do nic należę  :ag:
A oprócz nich, DKNY Be delicious zwłaszcza, że to prezent od mojego N. Dobry ma gust  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mila

« Odpowiedź #83 dnia: 28 Paź 2008, 13:01:31 »
uwielbiam Pure Purple Hugo Boss'a, a całkiem niedawno zapałałam miłościa do Armani Code Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

tusia

« Odpowiedź #84 dnia: 07 Lis 2008, 21:57:10 »
A mój ulubiony zapach to Dolce & Gabbana Light Blue
mmm...  :yes:
Życie jest dane człowiekowi tylko jeden raz, więc warto je przeżyć tak,
by nie odczuć męczącego żalu po latach spędzonych bez celu...