perfumy -wasze ulubione

Zaczęty przez damka, 02 Wrz 2007, 11:51:00

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

jo_miekka

#50
Ja kocham Calvina Kleina Euphoria (jak mogłam się pomylić?)

Mogłabym już niczym innym nie pachnieć...:)

wredotka

bardzo lubie  CK euphoria . Bardzo fajny, lekko kwiatowy zapach. Ale nie mam swojego typu na slub, zastanawiam sie teraz nad madmoiselle chanel. moze ktos cos doradzi w podobnej nucie zapachowej. Z góry dziekuje

miracle8512

Aktualnie od 3 lat używam Armani Code
Wcześniej używałam Miracle - stad moj nick, moj N uwielbia je, mówi że kojarzą mu się z naszymi początkami, dlatego zastanawiam się czy sobie ich nie kupić na ślub

Chermelle


Mademoiselle Chanel - i wiele innych, ale te przewodza

golinda

"Nina" Niny Ricci - na co dzień
"Innocent Angel" Thierry Mugler - też na dzień
Wish - ciężki, ale nie jakiś wyjątkowo elegancki, więc nadaje się na popołudniowe wyjścia
Allure Chanel - jak dla mnie kwintesencja elegancji
Black Cashmere Donny Karan - bardzo oryginalny, na wyjątkowe wyjścia (wieczorowe oczywiście)

misiaczek187

Lacosta ta złota :) poza tym stale szukam jakiegoś cytrusowego na lato i nic nie mogę znaleźć bo po obwąchaniu dwóch perfum zaczyna mnie boleć głowa  :( moża,któraś z Was coś poleci głównie zależy mi na takim hmm...pomarańcze,grejfruty :)

golinda

Cytat: misiaczek187 w 28 Maj 2008, 17:32:05
któraś z Was coś poleci głównie zależy mi na takim hmm...pomarańcze,grejfruty :)
może D&G Light Blue, jeśli nie przeszkadza ci, że jest bardzo pospolity i często go czuć

misiaczek187

Nie w takich mieścinach jak moja to raczej czuć citru  czy jak to się tam pisze  jupi napewno jak będę w perfumerii się za owym rozejrze :) dzięki

wredotka

na lato bardzo polecam CK summer, strasznie fajny , lekki zapach

wis

Cytat: miracle8512 w 28 Maj 2008, 17:13:50
Aktualnie od 3 lat używam Armani Code
Wcześniej używałam Miracle - stad moj nick, moj N uwielbia je, mówi że kojarzą mu się z naszymi początkami, dlatego zastanawiam się czy sobie ich nie kupić na ślub

Miracle, ślubujesz 4 dni po mnie :) A ja już mam flakon 30ml Miracle na ślub - kocham ten zapach i tyle :)

zwierzatko_mojej_mamy

ja tez miracle ;D juz pojutrze - nigdy go nie nosilam na sobie i bardzo sie ciesze :D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

tiliam

Euphoria CK
i nic innego
wierna od 2 lat :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

nika

#62
ja zostanę przy Gucci Rush 2 :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
url=http://www.slub-wesele.pl]Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

konwalia

Ja chyba zdecyduję się na Noę.

poli

#64
od końca podstawówki (!) jestem wierna joop all about eve. coś tam próbowałam w międzyczasie, ale to banalne zielone jabłuszko jest niepokonane:D w polsce jest niestety wycofane, ale daje się jeszcze złowić w cieplejszych miejscach europy. na ślub na pewno przy nim zostane, bo znajomi lubią się nabijać, że pachnę zawsze tak samo, a do serdecznego obwąchiwania pewnie okazja się nadarzy :)

właśnie zerknęłam i w polskim necie jest dostępny. wśród opinii dobił mnie tekst "bardzo go lubię, dostałam go w podstawówce" :DDD

anulla

Obecnie używam zamiennie miracle forever,noa perle,mariela burani amuletti a latem uwielbiam leciutkie i świeże aquawoman rochas. Na jesień i zimę wybieram cięższe perfumy tj versace white jeans czy hugo boss deep red. Co planuję na ślub? Chciałabym pachnieć różami bo uwielbiam ten zapach-musze przetestować dermika rosarium new garden i może to będzie to :)

golinda

Cytat: poli w 02 Cze 2008, 02:20:25
od końca podstawówki (!) jestem wierna joop all about eve.

ja też bardzo długo używałam całe serii (perfumy, balsam, żel pod prysznic)
bardzo lubię, można go dostać jeszcze w Niemczech

gosialand

Ja używam Euphoria CK , Coco Chanel Mademoiselle i Miss Dior Cherie  :D

martullek

moje ulubione od x lat - Tommy Hilfiger Tommy Girl, i trochę mocniejsze DKNY. ostatnio polubiłam tez Coco Chanel Mademoiselle, ale jakoś lepiej pasowały mi zimą

claridad

A ja perfum ulubionych mam sporo i póki co kilka faworytów na ten wyjątkowy dzień - Premier Jour Niny Ricci ew. Ralph Ralpha Laurena ew. Liberte Cacharel.
Kiedyś bardzo podobał mi się "Beautiful" Estee Lauder - po kilku minutach pięknie się rozwijał na skórze. Skropiłam się nim obficie na bardzo ważne spotkanie - nie nosząc go nigdy na sobie tak długo i okazało się, że - nie wiem czemu - potwornie mnie rozbolała głowa. Później na zasadzie empirii potwierdziło się, że zawsze od tego zapachu boli mnie głowa :(
Dlatego jednego jestem pewna - na ślub z pewnością trzeba wybrać perfumy i zapach już dobrze znane - żeby nie zaskoczyć niemile samej siebie :)
Podoba mi się też zapach Diora - Dune, ale na ślubowesele wydaje mi się być zdecydowanie zbyt mocny. Tym bardziej jeśli mam w tym wytrzymać cały dzień :)

beesok

Co pare lat zmieniam ale odkad weszly do sprzedazy (6-7 lat temu??:) tylko coco mademoiselle chanel nie jest to moze "oryginalny" zapach ale duzo osob pyta sie mnie co to jest albo ze pieknie pachnie - i dziwia sie ze to wlasnie to :) Chyba mam idealna skore do tego zapachu :)
poniewaz jestem lojalna to zamiast dywersyfikacji kupuje cala serie - dezodorant, spray do ciala, balsam, mydlo pod prysznic - aha i uzywam snobistycznie tylko wersje eau du parfum - eau du toilette pachnie zupelnie inaczej :))

kiedys dawno temu lubilam escape ck - i znow podobno na mnie swietnie pachnial i presence d'une femme mont blanc i jeszcze ferragamo ale zapomnialam nazwy - taka podluzna butelka...

waham sie czy nie zdradzic chanelki z fracas roberta piguet ale w dni slubu chyba nie bede zmieniac "swojego" zapachu :)

konwalia

Ja na pewno noa, zastanawiałam się też nad chance, ale ta nuta jest zdecydowanie popularniejsza. Chance zostawiam na inne okazje.

sierpniowajulka

Cytat: katgoli w 28 Maj 2008, 08:53:20
Moje ulubione to:
- DKNY - Be delicious
- Lacoste - Touch of Pink
- Lancome- Miracle

oraz moj najnowszy Hermes - Un Jardin en Méditerrannée ( zaczepilam kiedys kobiete w restauracji bo strasznie mi sie jej zapach podobal  :D )
o! widzę pokrewną perfumowo duszyczkę...  :D
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

aurelia

a moje ulubione to Miss Dior Cherie, Lancome Miracle

betaka 25

moje ulubione
DKN,DOLCE GALBANA,HUGO BOSS ale z wyborem to moze byc problem  jupi jupi jupi