perfumy -wasze ulubione

Zaczęty przez damka, 02 Wrz 2007, 11:51:00

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

maroonbug

lubie slodkie i skomplikowane zapachy. moje ukochane od wielu wielu lat to Angel Thierry Muglera. uwielbiam jeszcze Black Orchid Toma Forda i Eau de Merveilles by Hermés, ale jak przychodzi do zakupu to zawsze decyduje sie na Angel...
lubie jeszcze Euphoria Calvina Kleina i Kenzo Jungle L'Elephant. kiedys Kenzo wyprodukowal limitowana edycje Jungle-Tigre i to byly najpiekniejsze perfumy na swiecie, pieprz i wanilia w czystej postaci. potrafie sobie ten zapach przypomniec do tej pory, a bylo to jakies siedem lat temu gdy sie pojawil i zniknal...

ishka82

A ja na ślub miałam Moschino Funny, bardzo mi się ten zapach podaba. Lubię też Chanel Chance i Lacoste Intuition.

wrobelek0403

ja mam dwa zapachy: green tea Elizabeth Arden i Cool Water Davidoff.
Podoba mi sie równiez Aqua di Gio Armaniego.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Stabilo

Na dzień dzisiejszy Noa Cacharel

ewdomaga

Uwielbiam Pleasures Estee Lauder, ale na ślubie zamierzam pachnieć Be delicious DKNY. Są cudne.

cumberland

mam zapachy BAZY - dla mnie ponadczasowe do których wracam, ale poddaje się też zapachowym fascynacjom ;) czasem fascynacje stają się miłością i zasilają grono BAZY ;)

aktualnie romansuję z Serpentine Roberto Cavalli  8)

zosia2007

Ulubiony od lat Miracle - Lancome ale ostatnio używam Truth CK

inspiracja

Zdecydwany faworyt to The One D&G, i pewnie tak będę pachnieć na ślubie. Do tego czasu będę się musiała zaopatrzyć w nowy flakonik, bo zostało go niewiele, choć spryskuję sie nim na wyjatkowe okazje. A na co dzień uzywam ostatnio szarą Lacostę.

panikarola

Style Jil Sander, moj slubny zapach.

light blue D&G na lato.

Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

spragnienie

u mnie od kilku m-cy króluje  Armani Code

zawsze mam jakieś niepróżnione, albo nienapoczęte Gucci- Envy, L'eau par Kenzo i Chanelle Allure - to były zawsze 3 bazowe zapachy, ale trochę mi się znudziły, kupiłam Light& Blue malutkie na lato/do torebki, ale szybko mi się znudziły.. i w końcu Armani COde był strzałem w 10 :)

a bardzo lubię meski Allure i Allure Sport od Chanele - ale oczywiście na facetach :)

inspiracja

Nie wiem, jakim cudem zapomniałam wspomnieć o moich ulubionych perfumkach na dzień! Sport Woman by Jil Sander są po prostu rewelacyjne! :)

mignon

Mam dwa: L'eau D'Issey od Miyake i Lihgt Blue D&G

kffiatek

A ja na zmianę- Babydoll i In love again, Yves Saint Laurenta :) Co trafi na dzień ślubu, zobaczymy :)

damka

Fajnie ze temat powrocil. W miedzy czasie troche mi sie zmirnilo Elle YSL. Dla mnie rewelacja. Na ślub to ja sobie jeszcze cos poszulam.

Basia

Hmmm, nie będę oryginalna ...
uwielbiam Coco Mademoiselle...  i Dior moi cherie


a na co dzień DKNY be delicious..
Koniec ery grzecznej dziewczynki .....................

moonlight

Cytat: kate.zet1 w 02 Wrz 2007, 12:21:04
Ja uwielbiam Escada Pacific Paradise  ;-)

Nigdy nie mogę zapamiętać, którą Escadę uwielbiam... Może to właśnie ta...
Poza tym Eternity CK na wieczór - wiernie od lat...
I pamiętam, że bardzo mi się podobały White Diamonds Elizabeth Taylor...

sputnik_sweetheart

Clinique Happy i Givenchy Very Irresistible
A wcześniej uwielbiałam Kenzo Jungle (miałam promiennorude włosy, może coś jest rzeczy hihi że teraz bardziej stonowana się zrobiłam?) ;D ;D

emcia

-Gucci Rush 2
-Be Delicious Night DKNY
-Armani Code

Kasia

Ja właśnie zdecydowałam że na ślubie będę pachnieć D&G One

a z moich ulubionych to:
Armani Mania
Boss Deep Red
Kenzo Jungle Elephant
Miracle
Armani Diamonts


inspiracja

#44
Cytat: Kasia w 24 Maj 2008, 23:56:29
Ja właśnie zdecydowałam że na ślubie będę pachnieć D&G One

Kasia, ja też  :D  co juz chyba nawet wczesniej napisalam  :)
to mój faworyt , więc innej opcji pod uwagę nawet nie brałam  jupi

malutenka

Ostatnio zdradziłam Kenzo dla D&G Light blue, zupełnie inny klimat, ale...fajny, taki cytrusowy.

ulala28

ja juz chyba tez zadecydowalam - na slubie Gucci Eau de Parfum II.  A z ulubionych to YSL In Love i In Love Again, Givenchy Hypnose,  Guerlain L'instant, Armani Diamonds.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login



Whenever people agree with me I always feel I must be wrong.

tachogti

YSL Opium
JP Gaultier Fragile
na codzien Elisabeth Arden Green Tea
I od duzego dzwona Vivienne Westwood Boudoir bo jest niestety koszmarnie drogi i ciezko go dostac ;)
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

katgoli

Moje ulubione to:
- DKNY - Be delicious
- Lacoste - Touch of Pink
- Lancome- Miracle

oraz moj najnowszy Hermes - Un Jardin en Méditerrannée ( zaczepilam kiedys kobiete w restauracji bo strasznie mi sie jej zapach podobal  :D )

fasolka1980

Na slubie pachniałam Chanel Allure, na co dizeń mam Chanel Chance i ubóstwiam te perfumy!

Uzywam jeszcze Narcisio Rodrigez - For Her - ale to bardziej na zimowe miesiące.