perfumy -wasze ulubione

Zaczęty przez damka, 02 Wrz 2007, 11:51:00

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

damka

jakie perfumy sa Waszymi ulubionymi a jakie wybralyscie lub wybierzecie na Wasz slub?
Moje Boss- Intense
pozdrawiam

aniak1211

Ja uwielbiam Jadore sumer od Diora

:->

zuzia

ja wybralam Clinique Happy z malymi zlotymi drobinkami

kate.zet1

Ja uwielbiam Escada Pacific Paradise  ;-)

ze_nitka

Cytat: "damka"
Moje Boss- Intense

Boss :D Woman

używam ich obecnie, a co na ślub jeszcze nie wiem, może mi się gust zmieni do przyszłego roku ;)

agad16

Eclat d'Arpege Lanvin :-) uwielbiam je

nionczka

Moje najbardziej ulubione to Farenheit, ale na slubie wolalam pachniec jak kobieta wiec zdecydowalam sie na Be Delicious Donny Karan. A poza tym lubie lekkie perfumy Lancôme. Ô oui to byl jeden z moich ulubienców, ponoc juz nie produkuja :-(
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mayagaramond

Omnia Bulgari. Maja taki uwodziecielski zapach...

Przypomnialo mi sie jak kiedys w barcelonie lazilysmy z kolezanka za taka jedna babka, bo bardzo nam sie podobaly jej perfumy, niestety nie udalo nam sie dowiedziec co to byl za zapach.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

sandstorm

A mój to Armani Code Woman:)

mayagaramond

Cytat: "sandstorm"A mój to Armani Code Woman:)

Ja chce sukienke z tej reklamy!
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

calla

Ja obecnie na codzien uzywam Paco Rabanne, na wieczor Bogner Snow, a na slub Calvin Klein Euphoria.
Wenn Dir das Leben eine Zitrone gibt, mach Limoncello ;)

rubin04

Dior - JADORE.

Przez wiele lat byłam wierna Magnetic (G.Sabatinnii) ale przestali produkować.

A moja mama uwielbia ANGEL (taka niebieska gwiazdka). Nie dość że są piekielnie drogie to ja bym w nich 5 min nie wytrzymała :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

kamelia04.08.2007

1. chanel nr 5
2. extravagance - givenchy
3. diorissimo
4. hot couture - givenchy
legalna teoria dowodowa rozbudowała klasyfikację dowodów wg. ich wartości, znano min. dowody pełne, niepełne, półpełne, niezupełne, więcej niż półpełne, mniej niż półpełne, a także oczywiste, poważne, przekonujące, rzeczywiste, wątpliwe, podejrzane

malutenka

Kenzo Jungle- zakochałam się w tym zapachu parę lat temu i nie minęło :-D

adrianna79

zakochana w donna karan - black cashmere; niestety juz nie produkuja, a ja mam ostatnio butelke :-(!!!!
na co dzien: max mara  - zlote opakowanie, chyba nie ma nazwy zapachu.

gioseppe

#15
moim ulubionym jest gucci rush (pierwotna wersja)
drugi w kolejnosci to truth CK i allure chanela

a moj ulubiony zapach na lato to stara wersja Le Feu Light  issey miyake - niestety juz zostal wycofany a to byl najświeższy zapach jaki znam :-(
l'eau par kenzo tez lubie ale nie codziennie
http://www.szajnar.pl/   - makijaż Kraków - fotografia kobiet
http://www.facebook.com/EwelinaSzajnarMakeUP

siog

zapachom jestem bardzo wierna!
lubie mocne zapachy.
moje najbardziej ulubione:

1. Classic Jean Paul Gaultier (te w ksztalcie kobiety)
2. Euphoria CK
3. Extravagance Givenchy
4. Truth CK
5. 1881 Cerutti

na slub juz kupilam Classic Jean Paul Gaultier

lubie Romance Ralpha Laurena ale na kims na mnie nie za bardzo

salsa

ja od kilku lat bardzo lubie Chanel Chanse i Cacharel Noa, kiedyś miałam inne zapachy, no ale to sie co pare lat zmienia.
od roku do rangi moich ulubionych awansowały perfumy Lancome Hypnosa i tymi perfumami pachniałam na swoim ślubie:)
pierwsze wrazenie tych perfum-jeszcze na papierku było zbyt słodkie
ale na mojej skórze zmieniaja sie zupełnie i sa lekko drapieżne, idealnie do mnie pasuja.

nie lubię zapachów czysto owocowych-są dla mnie mało kobiece, aseksualne, pasują do nastolatek.
malutenka5, Kenzo Jungle jest idealne dla Ciebie:) mam koleżankę z podobną ekspresja włosów i ona tez uwielbia ten zapach-myślę ze ciężko będzie Ci znaleźć cos co będzie Ci lepiej pasować.  Osobiście uważam ten zapach za wyjątkowy, choć mało kobiet ma odwagę  go nosić:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

importerka2008

Cytat: "nionczka"Moje najbardziej ulubione to Farenheit, ale na slubie wolalam pachniec jak kobieta wiec zdecydowalam sie na Be Delicious Donny Karan. A poza tym lubie lekkie perfumy Lancôme. Ô oui to byl jeden z moich ulubienców, ponoc juz nie produkuja :-(

uwielbiam Be Delicious, są fantastyczne. i zawsze będą mi się kojarzyć z pracą, bo dostałam je od przemiłego Chińczyka, dyrektora fabryki, w której szyjemy ciuchy z dedykacją "for the one always caring". strasznie miłe to było  :)

golinda

ponad wszystkie uwielbiam Black Cashmere Donny Karan (jak przyjdą zimniejsze dni, to znowu sobie sprawię)
na co dzień używam Niny Niny Ricci albo Innocent Angel (Thierry Mugler)
na wieczór Wish Chopard
na swoim ślubie miałam chyba All about Eve Joopa

[ Dodano: 03-09-2007, 09:30 ]
Cytat: "adrianna79"zakochana w donna karan - black cashmere; niestety juz nie produkuja, a ja mam ostatnio butelke :-(!!!!
.

oczywiście, że produkują!

magdalinska

od jakiegos czasu chanel allure - i pewnie to na slub, natomiast na codzien, juz od wielu lat kenzo L eau pour

zwierzatko_mojej_mamy

a ja mam summer by kenzo i sie tym psikam od wielkiego dzwonu - bo uwielbiam ten zapach nagrzanego sloncem kwiatu (w sumie nawet nie wiem jakiego), ale kojarzy mi sie z jakis greckim kwiotkiem ;)

a po latach poszukiwan, udalo mi sie zlokalizowac moj ulubiony zapach - chyba miracle, tylko juz nie pamietam ktory ;)

a posiadam jeszcze mademoiselle chanelka - jak dla mnie na elegancki wieczor ;) i lovely prism givenchy - ten juz bardziej uniwersalny ;), ale to sa zapachy typu "w porzo", a nie "o matko super" ;)

[ Dodano: 03-09-2007, 10:38 ]
a na slub to chyba ten miracle jak na razie
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

malutenka

Cytat: "salsa"malutenka5, Kenzo Jungle jest idealne dla Ciebie:) mam koleżankę z podobną ekspresja włosów i ona tez uwielbia ten zapach-myślę ze ciężko będzie Ci znaleźć cos co będzie Ci lepiej pasować. Osobiście uważam ten zapach za wyjątkowy, choć mało kobiet ma odwagę go nosić:)
drugie w kolejce są kenzo L'amour, ale te raz na ruski rok, czasem mnie coś napadnie i się popsikam  ;-) ale dopiero po jakimś czasie zaczynają pachnieć tak, jak chcę, na początku drażnią.
Właśnie, muszę powiedzieć ojcu, że jak będzie z USA znowu leciał to niech mi zapas Jungle kupi, bo dużo tańsze niż w Polsce :)

sweedee

Hugo Boss Deep Red to mój zapach od lat; od razu mi przypasował. Zdradziłam go tylko raz dla Issey Miyaki.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


www.foto.adtwinzz.com
www.adtwinzz.com

adrianna79

Cytat: "golinda"ponad wszystkie uwielbiam Black Cashmere Donny Karan (jak przyjdą zimniejsze dni, to znowu sobie sprawię)
na co dzień używam Niny Niny Ricci albo Innocent Angel (Thierry Mugler)
na wieczór Wish Chopard
na swoim ślubie miałam chyba All about Eve Joopa

[ Dodano: 03-09-2007, 09:30 ]
Cytat: "adrianna79"zakochana w donna karan - black cashmere; niestety juz nie produkuja, a ja mam ostatnio butelke :-(!!!!
.

oczywiście, że produkują!

golinda,
w stanach juz ich nigdzie nie kupisz. tak sama jak bylo kiedy z oryginalnym addidasem. w niemczech, gdzie one byly produkowane, juz ich nie bylo, a w polsce mozna bylo jeszcze kupic.