Autor Wątek: Kłótnie małżeńskie  (Przeczytany 26247 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

wrobelek0403

Odp: Kłótnie małżeńskie
« Odpowiedź #100 dnia: 14 Gru 2008, 17:25:49 »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Giga, myślę, ze powodów jest wiele, jednakże głównym źródłem są niezałatwione sprawy i brak szczerej rozmowy o tym, co na prawdę w związku nie gra, tudzież brak umiejętności porozumiewania się i niesłuchanie się nawzajem (a jedynie słyszenie) - cała reszta to są juz wtórne powody Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

czyli ,trzeba ze sobą rozmawiać. O wszystkim.
A jeżeli nasz argumenty nie trafiają do drugiej osoby?  I co dalej??

no własnie i tu się włącze, bo to jest główny problem u nas.

Owszem mozna rozmawiac - raz, drugi, trzeci. Ale jesli piaty raz sytuacja się powtarza to szlag mnie trafia. No i co dalej???

A juz niemożebnie wkurza mnie jak M mówi przykładowo: tak oczywiscie, zrobię, kupię, przyniosę itd. I dalej nic z tego nie wynika, bo tego nie robi. Kazda moja kolejna prosba o to samo to już jest marudzenie  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/

mayagaramond

« Odpowiedź #101 dnia: 14 Gru 2008, 17:44:18 »
A juz niemożebnie wkurza mnie jak M mówi przykładowo: tak oczywiscie, zrobię, kupię, przyniosę itd. I dalej nic z tego nie wynika, bo tego nie robi. Kazda moja kolejna prosba o to samo to już jest marudzenie  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

u nas to ja jestem nierzetelna - ostatnio H. poprosil mnie, zeby przyniosla mu z apteki czasopismo i oczywiscie zapomniala. On oczywiscie juz to podejrzewal, ze zapomne, wiec sam sobie poszedl po pracy i przyniosl... Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

dragonfly

« Odpowiedź #102 dnia: 14 Gru 2008, 18:57:50 »

u nas to ja jestem nierzetelna - ostatnio H. poprosil mnie, zeby przyniosla mu z apteki czasopismo i oczywiscie zapomniala. On oczywiscie juz to podejrzewal, ze zapomne, wiec sam sobie poszedl po pracy i przyniosl... Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

u nas to samo Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj no ale ja mam milion rzeczy na glowie, to przeciez moge zapomnniec Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #102 dnia: 14 Gru 2008, 18:57:50 »

marcheewka

« Odpowiedź #103 dnia: 30 Gru 2008, 08:13:35 »
U nas niestety kłótnie o pierdoły sa zbyt często...
Dziwne, kiedys tak nie było, tzn. ja zawsze byłam nerwus i raptus, ale M te moje nerwy zawsze koił i nie mozna było się pokłócić. A teraz - albo mu sie odechciało koić, albo stracił cierpliwosć, albo wyszło szydło z worka Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Sprzeczamy sie, kłócimy, ja od nadmiaru emocji zazwyczaj płaczę, ech... po co nam to?
Wiemy oboje, że tak nie moze być, ale znów...

Najbardziej mnie wkurza, jak on zaczyna sprzeczać sie przy innych. Nosi mnie wtedy - ludzie stoją i gapią sie jak idioci, nie wiedzą co robić, a ten sie sprzecza.
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub ZalogujNie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

tusia

« Odpowiedź #104 dnia: 30 Gru 2008, 18:56:02 »
U nas niestety kłótnie o pierdoły sa zbyt często...
Dziwne, kiedys tak nie było, tzn. ja zawsze byłam nerwus i raptus, ale M te moje nerwy zawsze koił i nie mozna było się pokłócić. A teraz - albo mu sie odechciało koić, albo stracił cierpliwosć, albo wyszło szydło z worka Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Sprzeczamy sie, kłócimy, ja od nadmiaru emocji zazwyczaj płaczę, ech... po co nam to?
Wiemy oboje, że tak nie moze być, ale znów...

Najbardziej mnie wkurza, jak on zaczyna sprzeczać sie przy innych. Nosi mnie wtedy - ludzie stoją i gapią sie jak idioci, nie wiedzą co robić, a ten sie sprzecza.

marcheewka, u nas podobnie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Z jedną różnicą, że mój nie robi mi scen przed innymi, bo przy innych jest cichy jak myszka Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Dopiero, jak się rozkręci, to mu się język rozwiązuje, ale nie mieliśmy nigdy sprzeczki przy ludziach.
...i też kłócimy się często o pierdoły, i zazwyczaj ja się drę i pyskuję Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Życie jest dane człowiekowi tylko jeden raz, więc warto je przeżyć tak,
by nie odczuć męczącego żalu po latach spędzonych bez celu...

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #104 dnia: 30 Gru 2008, 18:56:02 »

betaka 25

« Odpowiedź #105 dnia: 26 Mar 2009, 23:55:20 »
Nam zdarz sie czasami wymiana zdań ale to trwa jakieś 10 minut a pózniej jest  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj i po kłótni Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

effik

« Odpowiedź #106 dnia: 16 Cze 2009, 14:39:33 »
Wątek żonki i kochanki jest chyba najcichszy na strefie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
dołączam więc po cichu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

A propos: czytałyście to? fajna książka, polecam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
To głównie od faceta dla facetów, ale kobiety i tak zawsze czytają to pierwsze, czego autor jest świadomy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
i podtykają mężom pod nos Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zosia2007

« Odpowiedź #107 dnia: 16 Cze 2009, 15:17:01 »
Wątek żonki i kochanki jest chyba najcichszy na strefie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
dołączam więc po cichu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

A propos: czytałyście to? fajna książka, polecam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
To głównie od faceta dla facetów, ale kobiety i tak zawsze czytają to pierwsze, czego autor jest świadomy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
i podtykają mężom pod nos Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

u mnie juz za pozno na "nauke" Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

effik

« Odpowiedź #108 dnia: 16 Cze 2009, 15:18:46 »
u mnie juz za pozno na "nauke" Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

oj chyba nie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

suegro

« Odpowiedź #109 dnia: 16 Cze 2009, 15:20:46 »

he he, dostałaś zamiast kwiatów w prezencie? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

my dostaliśmy kilka egzemplarzy, wiec znam książkę dobrze i mężowi tez podtykałam, ale nie na poważnie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

effik

« Odpowiedź #110 dnia: 16 Cze 2009, 15:29:41 »
he he, dostałaś zamiast kwiatów w prezencie? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

my dostaliśmy kilka egzemplarzy, wiec znam książkę dobrze i mężowi tez podtykałam, ale nie na poważnie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

my jeden, książki nam się nie powtarzały Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
ale całkiem fajna, choć momentami nudnawa. niemniej jednak wersja "facet, to wszystko twoja wina" bardzo pouczająca Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

suegro

« Odpowiedź #111 dnia: 16 Cze 2009, 15:33:15 »
my jeden, książki nam się nie powtarzały Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
ale całkiem fajna, choć momentami nudnawa. niemniej jednak wersja "facet, to wszystko twoja wina" bardzo pouczająca Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Nam się powtórzyła tylko ta książka i Kamasutra Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Dla mnie to taki poradnik w stylu "jak być bogatym, szczęśliwym itp"

Milo się czyta, ale potem niewiele zostaje Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

No, bo to wszystko Twoja wina facet! Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

effik

« Odpowiedź #112 dnia: 16 Cze 2009, 15:46:07 »
Nam się powtórzyła tylko ta książka i Kamasutra Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Dla mnie to taki poradnik w stylu "jak być bogatym, szczęśliwym itp"

Milo się czyta, ale potem niewiele zostaje Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

No, bo to wszystko Twoja wina facet! Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

no widzisz, zostało ci najważniejsze Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

u nas się Kamasutra też nie powtórzyła. Było z 5 książek kucharskich, ale każda inna Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

suegro

« Odpowiedź #113 dnia: 16 Cze 2009, 15:56:35 »
no widzisz, zostało ci najważniejsze Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

u nas się Kamasutra też nie powtórzyła. Było z 5 książek kucharskich, ale każda inna Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

noo, kucharskie to standardowo, tez było kilka, ale cale szczęście inne Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

fajna sprawa z tymi książkami, prawda?

ja byłam taka ciekawa co dostaliśmy, ze zaraz po weselu zaczęłam książki przeglądać i czytać Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

golinda

• Gość
« Odpowiedź #114 dnia: 16 Cze 2009, 17:40:35 »
Wspólne budowanie domu sprzyja sprzeczkom i napięciom Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wow! skończyliśmy dom i nie pozabijaliśmy się! a nawet przeszło całkiem spokojnie! Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #114 dnia: 16 Cze 2009, 17:40:35 »

salsa

« Odpowiedź #115 dnia: 16 Cze 2009, 19:27:27 »
wow! skończyliśmy dom i nie pozabijaliśmy się! a nawet przeszło całkiem spokojnie! Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

znaczy się - teraz weryfikujesz Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

magdalinska

« Odpowiedź #116 dnia: 16 Cze 2009, 20:28:30 »
my tez jeszcze zyjemy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj chociaz czasami szlag mnie trafia, na patrzy praktycznie i technicznie, a nie tak, zeby bylo ładnie  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

effik

« Odpowiedź #117 dnia: 17 Cze 2009, 08:10:36 »
noo, kucharskie to standardowo, tez było kilka, ale cale szczęście inne Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

fajna sprawa z tymi książkami, prawda?

ja byłam taka ciekawa co dostaliśmy, ze zaraz po weselu zaczęłam książki przeglądać i czytać Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

to nie a propos książek, ale przeglądania - dostaliśmy od moich kochanych babeczek obie części Zakonnicy w przebraniu i już obejrzeliśmy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
jak ja lubię ten film, mogę go oglądać sto razy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj (a oglądałam dopiero z pięć, ale nigdy obu części jedna po drugiej Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj )

ewelinkaa

« Odpowiedź #118 dnia: 19 Kwi 2014, 18:07:58 »
a kto się nie klóci moje drogie. Ja praktycznie ze swoim lubym klócimy sie codiennie ale zazwyczaj są to klótnie krotkie i intensywne potem zapominamy o sprawie:)
carpe diem

AdaW

« Odpowiedź #119 dnia: 22 Sie 2014, 15:47:50 »
a kto się nie klóci moje drogie. Ja praktycznie ze swoim lubym klócimy sie codiennie ale zazwyczaj są to klótnie krotkie i intensywne potem zapominamy o sprawie:)
zgadzam się w zupełności, chociaż staż małżeński mam niedługi, ale jesteśmy ze sobą już kilka lat. Drobne sprzeczki są nawet dobre dla związku na oczyszczenie atmosfery, lepsze to niż tłumienie emocji.

ddu

« Odpowiedź #120 dnia: 23 Sie 2014, 13:47:06 »
są ma strefie dziewczyny, kt. są w - wydaje się - zupełnie harmonijnych związkach i nie kłócą się chyba wcale Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

AdaW

« Odpowiedź #121 dnia: 23 Sie 2014, 15:28:52 »
są ma strefie dziewczyny, kt. są w - wydaje się - zupełnie harmonijnych związkach i nie kłócą się chyba wcale Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Oczywiście- nie mówię, że każda para aby oczyścić związek musi mieć drobne sprzeczki, dużo zależy od osobowości partnerów, też znam takie pary, ważne aby było to szczere i nie ukrywać prawdziwych emocji.

Kaisi

« Odpowiedź #122 dnia: 14 Kwi 2017, 08:48:57 »
Bez kłótni czasem byłoby nudno, ale oczywiście takiej na poziomie.