przeczytajcie

Zaczęty przez kamu2, 05 Gru 2008, 10:16:09

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

kamu2

prawdziwa kobieta jest jak herbata: mocna i gorąca, jak posłodzisz-słodka, jak nie posłodzisz to pij kurwa gorzką!

abkasia

 ja wlasnie dlatego chyba nie umieszcze zdjec swojego dziecka na necie.. moj maz jest bardzo przeciwny takiej modzie pokazywania wszystkiego w sieci, a zwlaszcza swoich dzieci..nigdy nie mamy pewnosci kto to oglada, czy sciaga i co potem robi ze zdjeciami naszych dzieci..

vobi

ja wrzucilam jedno zdjecie Hani na Naszej Klasie, ale w profilu mam ustawione, ze tylko moi znajomi widza zdjecia, mam nadzieje ze kretyna wsrod znajomych nie mam...

jusia

Cytat: vobi w 05 Gru 2008, 10:25:39
ja wrzucilam jedno zdjecie Hani na Naszej Klasie, ale w profilu mam ustawione, ze tylko moi znajomi widza zdjecia, mam nadzieje ze kretyna wsrod znajomych nie mam...
ja juz o tym czytałam na gazecie, az mnie brzuch rozbolał z obrzydzenia, ja tez mam galerie poblokowana tak jak vobi, zreszta nie zamierzam tam już nic wiecej umieszczac, zdjecia jesli juz to wysyłam mailem, no i u nas, ale też już tylko na zahasłowanych plotach 
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

kamu2

szok,ja już wykasowałam zdjęcia tutaj w galerii,nigdy nie wiadomo kto to czyta.Przerażające
prawdziwa kobieta jest jak herbata: mocna i gorąca, jak posłodzisz-słodka, jak nie posłodzisz to pij kurwa gorzką!

abkasia

 ja na naszej klasie tez mam zablokowana galerie.. ale jakos mnie to nie przekonuje.. oczywiscie ze chcialabym sie pochwalic moim potomkiem jak sie urodzi.. ale chyba z umieszczania zdj na necie zrezygnuje..

justynaaaa2

hmmm był ostatnio program w tv o tym co umieszczamy w necie, ile info o sobie podajemy nie będąc nawet świadomi do końca co podaliśmy i jak to się może skończyć :( generalnie mówili, że raz umieszczona rzecz w internecie, zostaje w nim na zawsze, nawet gdy jest wykasowana po chwili  :padam: więc to, że coś wykasujemy czy mamy w prywatnych galeriach itp. wcale nie oznacza, że nikt obcy nie ma do tego dostępu :( jasne, że takie dziecko 12 letnie opisane w linku nie znajdzie tego i nie wykorzysta, ale hakerzy wynajdują takie rzeczy bez problemu  :crazy: ja byłam w szoku jak to usłyszałam, ale wiem, że nigdy przenigdy nie wkleiłabym zdjęć swojego dziecko na wszelkie portale ogólnodostępne typu NK czy grono

nionczka

Boli mnie sama mysl o tym jak ludzie moga byc glupi i zli. Chyba latwiej zrozumiec mi pedofila, ktory ma jakies zaburzenia i chociaz wie, ze robi zle po prostu nie jest w stanie sobie z tym poradzic niz te malolaty, ktore bawia sie w ten sposób bo wydaje im sie to smieszne/zabawne, etc. Ide zlikwidowac profil na n-k, chociaz i tak tam za wiele nie mialam i galerie zamknieta.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zuzia

nionczka
ale to z rogami zdjęcie byś zostawiła
fajne jest :)

nionczka

Cytat: zuzia w 05 Gru 2008, 11:42:24
nionczka[/b]
ale to z rogami zdjęcie byś zostawiła
fajne jest

Wlasnie wymazalam wszystkie, sciagnij sobie ze strony Kaliny albo ze strefy póki jeszcze nie skasowalam go skoro Ci sie podoba :-)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Kasia

ostrożność zawsze trzeba zachować ale tez nie ma co przesadzać

tym sposobem trzebaby było nie rozmawiać z nieznajomymi, nie pomagaż obcym, nie dac sobie pomóc przez obce osoby, nie dawac sie fotografowac na imprezach rodzinnych i na mieście, uważać z wywoływaniem zdjęć itd

jasne że nie należy wrzucać gołych zdjęć naszych dzieci ale też bez przesady
jak ktoś bedzie chciał zrobic coś złego to i tak to zrobi :(


w samej wyborczej chyba drukują zdecia nowonarodzonych dzieciaczków

nionczka

Cytat: Kasia w 05 Gru 2008, 11:53:43
ostrożność zawsze trzeba zachować ale tez nie ma co przesadzać

tym sposobem trzebaby było nie rozmawiać z nieznajomymi, nie pomagaż obcym, nie dac sobie pomóc przez obce osoby, nie dawac sie fotografowac na imprezach rodzinnych i na mieście, uważać z wywoływaniem zdjęć itd

jasne że nie należy wrzucać gołych zdjęć naszych dzieci ale też bez przesady
jak ktoś bedzie chciał zrobic coś złego to i tak to zrobi :(


w samej wyborczej chyba drukują zdecia nowonarodzonych dzieciaczków


Zgadzam sie z Toba Kasiu, ale od jakiegos czasu juz chcialam zlikwidowac konto na n-k. Bo oporcz Was i paru bliskich mi osob ciagle do mnie pisal ktos kogo albo nie pamietam nawet albo nie znam wcale. I ten incydent ze zdjeciami slubnymi. Nie czuje sie tam bezpiecznie i juz. Wole inne portale. Zostaje na strefie, facebooku i dalej bede prowadzila blog Irenki. Ale n-k mi podpadla. Mam wrazenie, ze niewiele obchodiz ich bezpieczenstwo i jesli my sami o czyms nie doniesiemy oni w zyiu by nie zareagowali.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

wrobelek0403

nionczka a co chodziło ze zdjeciami slubnymi?? jesli wolno spytac??  :blush:
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

nionczka

Cytat: wrobelek0403 w 08 Gru 2008, 20:02:03
nionczka a co chodziło ze zdjeciami slubnymi?? jesli wolno spytac??  :blush:

Kilka m-cy temu dziewczyny ze strefy zobaczyly, ze jakies malolaty wklejaly sobie miedzy innymi moje zdjecia slubne w profilach. Wyslalam maila proszac o usniecie ich i nie doczekalam sie odpowiedzi ze strony n-k. Te panienki nakradly zdjec z roznych stron roznych fotografów slubnych.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

tusia

Ostatnio miałam pewną sytuację na nk.
Jakiś chłopak zaprosił mnie do swoich znajomych i zachęcał do komentowania jego zdjęć :stupid: :stupid: :stupid:
http://nasza-klasa.pl/profile/10767724
Ja zignorowałam to.

Ostatnio robiłam "czystkę" na moim profilu i odrzuciłam od razu jego zaproszenie.
Po czy dostałam odp.:
"i bardzo dobrze w koncu wyksztalcenie nie ma nic wspolnego z intgeligencja pa"

Mało co z krzesła nie spadłam ze śmiechu, jak to przeczytałam  :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Na dodatek zablokował u siebie mój profil, jakby mi tym miał wielką krzywdę wyrządzić  :point_lol:

Nie sądziłam, że chłopak aż tak się ujmie honorem  :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Życie jest dane człowiekowi tylko jeden raz, więc warto je przeżyć tak,
by nie odczuć męczącego żalu po latach spędzonych bez celu...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

ishka82

tusia, niezła akcja :point_lol: :point_lol: :point_lol: Oczywiście to był znajomy ze szkoły ;)

tusia

#16
To nie jest znajomy ze szkoły. Z Lublina? 35 lat?
A jeśli już, to go nie pamiętam ani z wyglądu, ani z tego, co napisał w swoim profilu  :hmm:
Życie jest dane człowiekowi tylko jeden raz, więc warto je przeżyć tak,
by nie odczuć męczącego żalu po latach spędzonych bez celu...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

ishka82

tusia, ja żartowałam ;)

tusia

Cytat: ishka82 w 11 Gru 2008, 23:36:23
tusia, ja żartowałam ;)

Tak sądziłam, bo jak by był ze szkoły, to również i Ty byś go znała ;)
Życie jest dane człowiekowi tylko jeden raz, więc warto je przeżyć tak,
by nie odczuć męczącego żalu po latach spędzonych bez celu...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

ewdomaga

tak sobie czytam wasze wypowiedzi i ... przeważnie nie przyjmuję na nk zaproszeń od kont fikcyjnych, ale kiedyś się skusiłam. przyjęłam zaproszenie od konta typu: zawsze uśmiechnięci, kochający czy coś w tym rodzaju, nie pamiętam dokładnie. dwa dni później patrzę, a nazwa tego konta zmieniła się na: geje i lesbijki. od razu wykasowałam to konto i od tej pory mam nauczkę. a wiele osób nadal nieświadomie należy do gejów i lesbijek.

marax

Cytat: kamu2 w 05 Gru 2008, 10:16:09
Jestem przerażona tym artykułem http://smyki.pl/domeny/smyki.pl/alailucja/index.php?
o co chodzi mi sie wyswietla "upal i inne sprawy" co w tym szokującego?


golinda

czegoś nie rozumiem
mi się pokazuje blog jakiejś zafiksowanej mamuśki
nie widzę żadnego artykułu

marax

#23
Cytat: golinda w 10 Lip 2009, 18:59:56
czegoś nie rozumiem
mi się pokazuje blog jakiejś zafiksowanej mamuśki
nie widzę żadnego artykułu
dobra stara przeczytaj 2 posty nizej i trafisz

Dodany tekst: 10 Lip 2009, 19:40:28

moim zdaniem nie da sie uciec przed internetem i trzeba rozsądnie podchodzic do zdjec ktore sie umieszcza .Ja tam nie zamierzam niczego kasowac bo zanim umieszcze na NK mysle jakie przykrosci moglyby mnie /rodzine spotkac.

golinda

dwa posty to znaczy co? dwie notki na tym blogu? weź mi wklej linka