poduszka poporodowa

Zaczęty przez zosia2007, 05 Gru 2008, 08:20:41

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zosia2007

Hej dziewczynki :)

Niech was nie zmyli tytul - chce po prostu zrobic prezent mojej przyjaciółce, która za miesiąc rodzi.

Wiem że ma wszystko dla dzidziusia wiec nei chce jej kupowac kolejnych spioszkow czy zabawek wiec doszlam do wniosku ze kupie jej poduszke poporodową. Nie wiem czy to dobry pomysl ale chyba praktyczny?

Znalazłam kilka na allegro ale nie mam pojecia na co zwrocic uwage. Czy lepsza jest z gryki czy z pianki, czy ze styropianu. Mamuski pls wypowiedzcie się na ten temat.

bagietka12

nie jestem jeszcze mamusią ale mam znajomą która miesiąc temu urodziła drugą kruszynkę i nie wiem czy poduszka poporodowa jest potrzebna! niektórzy jej wogóle nie używają :)

Ja polecam (chyba że znajoma już ma) rogalika do karmienia :)  świetna sprawa  :thumbup:
Są też na allegro http://www.allegro.pl/item498026206_poduszka_do_karmienia_dziecka_rogal_polska_tkanina.html

zosia2007

bagietka12 :beer: za dobra radę :)

może jednak ten rogalik lepszy :)

ja nie mam doswiadczenia w tych sprawach ;)

bagietka12

zosia2007 powiem Ci że moja znajoma przy pierwszym dziecku nie miała tego rogalika, kupiła go dopiero przy drugim i mówi że sie świetnie sprawdza :) zresztą sama ostatnio widziałam :D ułatwia bardzo karmienie wiec ja polecam ;) chyba lepsze rozwiązanie niż poduszka poporodowa  :blush:

gioseppe

hej
tez mi sie wydaje, ze rogal to lepszy pomysl :)
a tego sprzedawce polecam, kupilismy i niego kilka rzeczy
http://www.szajnar.pl/   - makijaż Kraków - fotografia kobiet
http://www.facebook.com/EwelinaSzajnarMakeUP

nionczka

Ja gdyby nie nasze forum nie znalabym nawet poduszki poporodowej. Tutaj dowiedzialam sie o jej istnieniu bo wsrod moich znajomych cos takiego nie istnieje. Nie jest wiec rzecza niezbedna, chociaz kilka z naszych forumek sobie je chwalilo, Sweedee?
Rogalika jak mówicie kupuja prawie wszystkie i sa bardzo zadowolone. Co wiecej, oporc ztego, ze dluzej go mzoesz uzywac, mzoe on tez miec inne zastosowania. Mozna z nim spac, uzywac podczas ogladania TV, zabaw z dzieckiem na podlodze, etc.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zosia2007

postanowione - kupuje rogala ;)

dzięki dziewczyny - :beer: dla wszystkich

aniak1211

Ja nie uzywalam ani poduszki ani rogala ale rogal przy nastepnym dziecku napewno kupie i to jeszcze w ciazy bo fajnie mozna z nim spac podkladajab go pod brzuch (ja poduszke w tym celu uzywalam)

Kasia

spałaś w ciąży na brzuchu?

bagietka12

zosia2007 dobra decyzja :)

zosia2007

Cytat: bagietka12 w 05 Gru 2008, 17:17:07
zosia2007 dobra decyzja :)

wlasnie rozmawialam z kolezanka przez tel i sie okazalo ze ma rogala :(

ale spytalam sie jej wprost czy chche poduszke i byla zachwycona, tak wiec bedzie poduszka ;)

bagietka12

hehehe :) dobrze że się zapytałaś :) przynajmniej wiesz że się jej prezent przyda i będzie zadowolona

aniak1211

Cytat: Kasia w 05 Gru 2008, 16:50:56
spałaś w ciąży na brzuchu?

Nie,spalam na boku ale poduszke dawalam pod brzuch i miedzy nogi,tak bylo wygodniej ;)

giga

Cytat: aniak1211 w 06 Gru 2008, 19:57:05
Cytat: Kasia w 05 Gru 2008, 16:50:56
spałaś w ciąży na brzuchu?

Nie,spalam na boku ale poduszke dawalam pod brzuch i miedzy nogi,tak bylo wygodniej ;)
ja też tak spałam
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login