Autor Wątek: moje (szeroko pojęte) odkrycie lub sukces roku - wątek refleksyjny ;)  (Przeczytany 5926 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

salsa

Odp: moje (szeroko pojęte) odkrycie lub sukces roku - wątek refleksyjny ;)
« Odpowiedź #75 dnia: 04 Gru 2008, 21:58:19 »
ja byłam w tym roku w Egipcie w maju
i to było tak , że wyjechałam jak był zimny dzień, i wróciłam jak było jeszcze zimniej Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Gratuluje wyróżnienia Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj jestem ignorantką wiec zapytam - co to GTI ?
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

panikarola

« Odpowiedź #76 dnia: 04 Gru 2008, 21:58:40 »
o, do odkryc roku musze tez zaliczyc sklep yoox.com i brastop.com
chociaz bardziej ten pierwszy.

ach, i wygralam z molami jedzeniowymi (tfu, tfu, na psa urok)!!!!
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

tusia

« Odpowiedź #77 dnia: 04 Gru 2008, 22:05:31 »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
i to było tak , że wyjechałam jak był zimny dzień, i wróciłam jak było jeszcze zimniej Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Gratuluje wyróżnienia Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj jestem ignorantką wiec zapytam - co to GTI ?
Dziękuję Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

GTI "jest jednym z czołowych dystrybutorów produktów i usług telekomunikacyjnych w Polsce", związanych z siecią Orange Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Życie jest dane człowiekowi tylko jeden raz, więc warto je przeżyć tak,
by nie odczuć męczącego żalu po latach spędzonych bez celu...

sonja

« Odpowiedź #78 dnia: 04 Gru 2008, 22:06:26 »

Dziękuję Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

GTI "jest jednym z czołowych dystrybutorów produktów i usług telekomunikacyjnych w Polsce", związanych z siecią Orange Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

A ja już chciałam się wymądrzać, że biuro podróży organizujące wakacje w Turcji  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

tusia

« Odpowiedź #79 dnia: 04 Gru 2008, 22:07:33 »

A ja już chciałam się wymądrzać, że biuro podróży organizujące wakacje w Turcji  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

salsa

« Odpowiedź #80 dnia: 04 Gru 2008, 22:08:48 »

no widzicie, jak sie mozna na strefie dokształcać Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
teraz juz wiem  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

czyli Ty pracujesz jako kierownik ? ale czego?

tusia

« Odpowiedź #81 dnia: 04 Gru 2008, 22:10:12 »

no widzicie, jak sie mozna na strefie dokształcać Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
teraz juz wiem  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

czyli Ty pracujesz jako kierownik ? ale czego?

Pracowałam jako kierownik Salonu Orange Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Po czym stwierdziłam, że zmienię branżę na Księgowość Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
A obecnie szukam pracy  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

salsa

« Odpowiedź #82 dnia: 04 Gru 2008, 22:23:43 »
Tusia, to moze znowu do Oranga? czy nie? btw-jak jestes biegła w orangu to mi powiedz jak przerobić u nich umowę, zeby była dla mnie korzystniejsza? kurde, odkąd idea stała sie orangiem to jej nienawidze, obiecuje sobie, ze jak mnie za poł roku nie bedą po dupie całowac to rzucam ich w diabły!

ishka82

« Odpowiedź #83 dnia: 04 Gru 2008, 23:35:27 »
Hmm, czytam ten wątek i czytam i za bardzo pozytywów w tym roku nie widzę...ogólnie do najlepszych nie należy, ale tu w końcu nie należy marudzić, więc spróbuję coś wymyśleć Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
- pochodziłam trochę na fitness, jeszcze w Bielsku Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
- zaczęłam stosować NPR i nawet mnie wciągnęło, chociaż wcześniej nie chciałam nawet słyszeć o mierzeniu temperatury
- pojechałam na wymarzony koncert Metallici
- pomimo wielu problemów, przeciwności i nagłych zmian moje układy z mężem są super, kłócimy się mniej niż za czasów narzeczeńskich i łatwiej nam znaleźć kompromisy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
- nauczyłam się "obsługi" niemowlaka na najmłodszej bratanicy, a jej rodzice do tej pory dziękują mi za uratowanie im życia w momencie krytycznym Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj A tak serio, bałam się, że pojadę do nich i nic im nie pomogę, bo się będę bała dziecka dotknąć, a już pierwszej nocy mała spała w pokoju ze mną, a oni mogli się wreszcie wyspać
- upiekłam kilka placków, chociaż do tej pory piekarnika używałam do pieczenia mięsa, ryb i innych takich, a ciasta - no way
Jak mi się coś jeszcze przypomni, to dopiszę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Po burzy zawsze wychodzi słońce Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

twinnie77

« Odpowiedź #84 dnia: 04 Gru 2008, 23:41:20 »
Ja już pisałam na plotach, ale wpiszę też tu

Sukces rodzinny - mój słodki synek Hubuś  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Sukces zawodowy - udział w projekcie ogólnopolskim,w którym nasza szkoła zdobyła pierwsze miejsce  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Sukces finansowy (mały, ale jest) - zlikwidowałam 1 grudnia limit kredytowy/debet  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
 Jeszcze tylko ten cholerny hipoteczny i dwie karty kredytowe i będę loozak  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

tusia

« Odpowiedź #85 dnia: 04 Gru 2008, 23:44:39 »
Tusia, to moze znowu do Oranga? czy nie? btw-jak jestes biegła w orangu to mi powiedz jak przerobić u nich umowę, zeby była dla mnie korzystniejsza? kurde, odkąd idea stała sie orangiem to jej nienawidze, obiecuje sobie, ze jak mnie za poł roku nie bedą po dupie całowac to rzucam ich w diabły!

salsa, to zależy czego potrzebujesz.
Darmowych numerów, darmowych weekendów, więcej minut do sieci+stacjonarnych lub więcej minut do wszystkich, czy też nowego telefonu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Jeśli przedłużasz umowę przez konsultanta telefonicznego, to najlepiej ich trochę "przetrzymać" (chociaż nie powinnam tego pisać Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj )
Szkoda, że nie pracuję już w Orange, to mogłabym dobrać dla Ciebie odpowiednią ofertę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

evelka

« Odpowiedź #86 dnia: 05 Gru 2008, 15:10:56 »
Fajnie się czyta o waszych sukcesach to teraz może ja:
-na wiosne rozpoczeliśmy budowę naszego domku
-dostałam fajną prace po czym po pół roku ją straciłam teraz szukam kolejnej
-skończyłam studia i w końcu się obroniłam
-coraz częściej można mnie znaleść w kuchni z czego się cieszy mój przyszły mąż w związku z tym przytyłam z rozmiaru 36/38 do pełnego 38 ale i tak mam zamiar schudnąć  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
-chyba znalazłam wymarzoną sukienke na nasz ślub  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

miracle8512

« Odpowiedź #87 dnia: 06 Gru 2008, 15:37:23 »
Nigdy nie zastanawialam sie nad mijającym rokiem. Każda końcówka roku była raczej momentem zastanawiania się co mnie czeka w przyszłym roku. Ten wątek
uswaidomił mi że nawet drobne rzeczy mogą być sukcesem. Wracając do tego co uważam za swój osobisty sukces:

- powoli, ale jednek wdrążam się w tajniki gotowania (bo co z tego że wiedziałam jak zrobić zupe instant i
wiele innych dziwnych rzeczy jak nie potrafiłam przyrządzić obiadu dla rodziny badź upiec ciasta.) i nawet mi to przyznam nieskromnie WYCHODZI
- zadbałam o swoją kondycję oraz co się z tym łączy namówiłam też do tego mojego męża, zaczęliśmy chodzic na lekcje tańca towarszyskiego a od ślubu chodzimy też na siłownie
- największy mój sukces to połączenie niesamowicie okropnej pracy, z ostatnim rokiem studiów I-stopnia, obronienie się na 5, oraz samodzielne przygotowania całego ślubu i wesela

Do pełnego poczucia sukcesu brakuje mi tylko odwagi aby poszukać sobie innej pracy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 06 Gru 2008, 15:39:46 wysłana przez miracle8512 »

sunflowerka

• Gość
« Odpowiedź #88 dnia: 07 Gru 2008, 10:21:50 »
Tak się zastanawiam i wychodzi na to, że ten rok nie obfitował u mnie w sukcesy, nawet te drobne niestety. Ale tez nie upłynął mi na nieszczęściach. Po prostu był przyzwoity.
Jedyny sukces, a możne wydarzenie 2008, to odcięcie pępowiny i wyprowadzenie się z rodzinnego domu. Choć i tak jestem teraz bardziej na utrzymaniu przyszłego męża niż swoim, bo to co ja zarabiam to starcza jedynie na waciki;P Wiec nie wiem czy to jakiś sukces. Może bardziej już to, ze wreszcie nauczyłam się sprzątać, gotować, obsługiwać pralkę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj i innych tego typu rzeczy związanych z prowadzeniem domu.
Na szczęście zbliża się wyczekiwany przeze mnie 2009, a wraz z nim wiele zmian. Ukończenie studiów, rozpoczęcie podyplomowki, nowa praca (mam nadzieje), może nowe mieszkanie, ślub i wymarzona podroż życia.... Ach dziewiątka zawsze była dla mnie szczęśliwa   Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ddu

« Odpowiedź #89 dnia: 07 Gru 2008, 11:01:18 »
teraz ja:
- nadal jesteśmy małżeństwem- i to chyba szczęśliwym, choć bałam się pierwszego roku jak diabli,
- udało mi się znaleźć kilka dobrych, fajnych osób w pracy (choć nic na to nie wskazywało),
- radzić sobie jakoś w pracy, mieć publikacje, zdobyć nagrodę dla firmy, zorganizować parę fajnych akcji dla dzieciaków z domów dziecka,
-rzucić pracę, pozwolić się znaleźć nowej pracy,
- wyciągnąć męża na najcudniejsze wakacje na świecie...

panikarola

« Odpowiedź #90 dnia: 07 Gru 2008, 12:15:18 »
evelka, wspaniale uczucie, jak sie czyta, ze ktos jako sukces wymienia taki postep w nauce gotowania, ze mu 38 niestraszne i nie piszesz zamiast tego, ze sukcesow brak za to ojojoj utylam - masz morze piwa ode mnie za to! a co dobrego ugotowalas ostatnio?

miracle, a praca i odwaga tez przyjdzie! nie moglas zgarnac w tym roku calej puli dla siebie

sunflowerka, a dokad jedziecie w podroz? ddu, ja nie pamietam, gdzie wyście byli...

goga

« Odpowiedź #91 dnia: 07 Gru 2008, 12:32:34 »
ja wole za duzo nie pisać żeby nie kusić losu... Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ale moim sukcesem jest..mój syn Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  za to że jest, że się uczy, że przysparza radości ( no pewnych kłopotów też jak to w takim wieku bywa Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ), sukces to moje 18-letnie małżeństwo - bez wiekszych burz i zawirowań, i to, że mając te - ści lat potrafię się jeszcze sama z siebie śmiać i nie robie sie stetryczałą, narzekającą babą Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub ZalogujNie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub ZalogujNie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

sweedee

• Wiedżma ze słowotokiem
  • Ilość polubień: 0
  • Ilość piw: 1458
  • lubim mamę! jeśt mondla i pyśna!
« Odpowiedź #92 dnia: 07 Gru 2008, 12:46:01 »
ja wole za duzo nie pisać żeby nie kusić losu... Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ale moim sukcesem jest..mój syn Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  za to że jest, że się uczy, że przysparza radości ( no pewnych kłopotów też jak to w takim wieku bywa Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ), sukces to moje 18-letnie małżeństwo - bez wiekszych burz i zawirowań, i to, że mając te - ści lat potrafię się jeszcze sama z siebie śmiać i nie robie sie stetryczałą, narzekającą babą Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub ZalogujNie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub ZalogujNie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

sunflowerka

• Gość
« Odpowiedź #93 dnia: 07 Gru 2008, 16:53:30 »
panikarola Marzymy o podróży do Meksyku i może nawet uda się odwiedzić przy okazji Kubę. Mam nadzieje, ze nie spłukamy się totalnie z okazji ślubu i starczy na to wszystko kasy. 

marlen_ka

« Odpowiedź #94 dnia: 07 Gru 2008, 17:02:07 »
hmmmmmmm
ja to musze pomysleć o minionym roku, ale do moich sukcesów zaliczam
1. jakoś udało mi sie zaliczyc kolejny rok studiów, co dla mnie przy ciągłym podróżowaniu miedzy 3 miastami, organizacji ślubu i wesela przeprowadzce i małymi problemami rodzinnymi w tle było sporym wyczynem,  bo studiowałam na dziennych i jeszcze skończyłam rok ze średnia 4.85
2. udało mi sie zorganizowac wesele moich marzeń, bo tego, że wyszłam za mąż nie traktuje jako sukces, a raczej kolejny etap w życiu
3. przeprowadziłam sie do innego kraju, juz po kilku dniach zaczełam prace i generalnie udało sie z tym wyjazdem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj a tak sie tego bałam
4. zaczełam jezdzić samochodem po Reykjaviku... niby nie sukces, bo w PL w ciągu pół roku zrobiłam moim autkiem ponad 20 tys km., ale tu jeżdże automatem i nawet sie nie gubie (no, raz mi sie zdarzyło)
5.i nie smiejcie sie, ael moim sukcesem jest to, ze  nauczyłam sie gotować ziemniaki  niby nic, ale jak zawsze miałam problem z oceną tego, kiedy już są gotowe, a teraz to wiem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
6. w ciągu ostatniego roku nic sobie nie złamałam i nie miałam zadnego wypadku- tp juz jest mój duzy sukces, bo ja generalnei czesto albo sobie cos łamie albo skrecam i przez to miłam juz gips z 8 razy
7. zaczełam mówic po angielsku- niby ang znam już pare lat, ale zawsze miałam blokade, zeby zaczac mówić,a teraz juz nawet kłóce sie po angielsku i nawet ostatnio udało mi sie wytargować 20000kr znizki na samochód
na razie tyle, z tego co sobie przypomniałam i tak sobie mysle, ze ten rok mogę zaliczyc do udanych
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ddu

« Odpowiedź #95 dnia: 07 Gru 2008, 18:23:41 »
marlen_ka gratuluję! najbardziej podoba mi się fakt "nicniezłamania"  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mobka

« Odpowiedź #96 dnia: 07 Gru 2008, 18:30:17 »
No to ja, potwornie ostatnio marudzaca, sprobuje przekonac sama siebie, ze rok byl rokiem udanym Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

1. Od lutego utrzymujemy sie z mezem sami, a raczej ja nas utrzymuje, bo meza pensja starcza na wymieniane tu juz waciki Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj - ale jestesmy samodzielni.
2. Wlasnie w lutym dostalam prace w miedzynarodowej korporacji i myslalam, ze Pana Boga za nogi zlapalam - mialam prace w zawodzie, za dobre pieniadze, we Wroclawiu a nie w stolicy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
3. W kwietniu wyszlam za maz, slub i przyjecie po, byly takie jak chcialismy - przez nas sfinansowane, skromne, IMO z klasa, uwienczone swietnymi zdjeciami Jarka Pekali - BTW poznanie Jarka i jego zony, naszej Moonlight, tez moge zaliczyc do sukcesow - swietni ludzie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
4. Kryzys na rynku finansowym - tak, tak, to wlasnie nasz sukces - nie dostalismy kredytu i dzieki temu jestesmy wolnymi ludzmi, co pozwolilo mi rzucic prace we wspanialej jak mi sie wczesniej wydawalo korporacji.
5. Dostalam prace w zawodzie u operatora sicie komorkowej, niestety w Warszawie (zaczynam 15 grudnia - wiec dopiero sie okaze czy sama praca jest sukcesem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj )
6. Maz postanowil wyruszyc za mna i tez juz ma prace (choc umowa jeszcze ni epodpisana i wlacza si emoje czarnowidztwo, ze to jeszcze nic pewnego Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ) - starczyc powinno na 2 paczki wacikow Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
7. Okazalo sie, ze kuzyn mamy, ktorego nigdy nie widziala "na zywo" ma mieszkanie w Warszawie, w ktorym mieszka tylko przez 3 dni w tyg. i z checia nam go uzyczy, tym bardziej, ze do konca stycznia bedzie w USA - wiec mamy gdzi emieszkac za friko Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
8. Poza tym pewne wzgledy zdrowotne kazaly nam sie wstrzymac ze staraniemi o dziecko, wiec dzieki temu wciaz jestesmy wolni, mobilni i szukajacy swojego miejsca na ziemi.
9. i chyba najwiekszy sukces - mam najwspanialszego meza na swiecie, ktory przede wszystkim jest moim wielkim przyjacielem... no i jest ze mna juz 7 rok...

Poniewaz wszelkie sprawy zwiazane z nowa praca i przeprowadzka jeszcz enie weszly w zycie, mozemy uznac, ze sa to sukcesy polowiczne na razie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Ale mam nadzieje, ze do konca roku stana sie pelnowartosciowymi sukcesami Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

A, no i:
10. Po dlugiej przerwie wrocilam do prowadzenia samochodu, smigam sama po wroclawiu... Warszawa mnie jednak przerazila ostatnio... ale to pewnie tez nieznajomosc samego miasta Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Aaaaa!!! Zapomnialam o najwazniejszym - po wielkich bolach zwiazanych z powstawaniem mojej pracy magisterskiej, w pazdzierniku zostalam magistrem inzynierem na Wydz. Elektroniki Politechniki Wroclawskiej!!! Studia skonczylam w terminie, bez poprawek, obsow itp. Tylko ta praca magisterska tyyyyle nerwow mnie kosztowala... i zdrowia... ech - ale to juz za mna Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 07 Gru 2008, 18:34:24 wysłana przez mobka »

emcia

« Odpowiedź #97 dnia: 07 Gru 2008, 21:35:38 »
Zmusiłyście mnie do myślenia...

1. Wróciłam z emigracji.
2. Wyszłam za mąż (dla mnie to był sukces, bo po akcjach z serii "teściowa" wcale nie musiało tak być).
3. Zorganizowałam (z Waszą pomocą) ślub i wesele.
4. Założyłam własny biznes w swojej branży.
5. Zaczęłam jeździć autem.
6. Spotkałam ekipę wiedźm w Bełchatowie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj plus Rubin wcześniej.
7. Wbiłam się w stanik 65 D.
8. Piekę, gotuję itd i wreszcie mnie to bawi.
9. Dziś reklamowałam się na targach ślubnych, rozmawiałam z ludźmi, zrobiłam bukiety pokazowe, których foty znajdą się w piśmie florystycznym. I byłam odważna...
10. Coraz mniej palę.
11. Podczas ostatniego pobytu w UK znów zaczęłam rozmawiać po angielsku.

« Ostatnia zmiana: 07 Gru 2008, 21:37:22 wysłana przez emcia »

ishka82

« Odpowiedź #98 dnia: 07 Gru 2008, 21:43:04 »
Cytuj (zaznaczone)
Dziś reklamowałam się na targach ślubnych, rozmawiałam z ludźmi, zrobiłam bukiety pokazowe, których foty znajdą się w piśmie florystycznym. I byłam odważna...
Za to szczególne Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj i Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

emcia

« Odpowiedź #99 dnia: 07 Gru 2008, 21:49:24 »
Cytuj (zaznaczone)
Dziś reklamowałam się na targach ślubnych, rozmawiałam z ludźmi, zrobiłam bukiety pokazowe, których foty znajdą się w piśmie florystycznym. I byłam odważna...
Za to szczególne Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj i Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

dziekuję  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj