Materiały

Zaczęty przez effik, 02 Gru 2008, 20:05:31

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

effik

Nasze zaproszenia się powoli rozchodzą po rodzinie i ku mej uldze podobają się :) uff :D
chociaż z drugiej strony co mają mówić, biedni  :rotfl: :rotfl:

aga.ant

effik nasze zaproszenia też już poszły w świat i też się podobają (podobno). Jak słyszę, że się podobają to od razu mi się lepiej robi i czuję, że wysiłek nie poszedł na marne. Warto czasem się pomęczyć :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

bagietka12

effik a czemu miały by sie nie podobac??? przecież są naprawde ładne!!!!

Dodany tekst: 19 Mar 2009, 14:08:39

aga.ant Twoje tez są świetne wiec nco sie denerwujecie :)

effik

bagietka12 stres przedślubny różnie się objawia  :rotfl: :dance:

a jak tam Wasze? :)

bagietka12

effik no nasze wybrane :) wczoraj sklecaliśmy tekst, musimy jeszcze dokonczyć liste gosci i wysłać do drukarni :)

effik

Cytat: bagietka12 w 19 Mar 2009, 15:39:28
effik no nasze wybrane :) wczoraj sklecaliśmy tekst, musimy jeszcze dokonczyć liste gosci i wysłać do drukarni :)

good :)

bagietka12

Cytat: effik w 19 Mar 2009, 15:43:54
good :)

jak tylko dojdą to wstawię fotkę :D

szelma

My też mamy wybrane, teksty gotowe, tylko jedna osoba mi dalej nie odpisuje, a nie wiem, jak na nazwisko ma jej chłopak  :zly:. Niech się pospieszy, bo inaczej to ich nie zaproszę, o  :P.

bagietka12

Cytat: szelma w 19 Mar 2009, 15:44:56
My też mamy wybrane, teksty gotowe, tylko jedna osoba mi dalej nie odpisuje, a nie wiem, jak na nazwisko ma jej chłopak  :zly:. Niech się pospieszy, bo inaczej to ich nie zaproszę, o  :P.

spokojnie :) macie jeszcze sporo czasu :)

szelma

Ogólnie to mamy, ale chcę mieć zaproszenia gotowe, kiedy będę w Polsce, to rozdam przynajmniej części gości osobiście. Więc tak trochę mi się spieszy z tego względu :zly:.

bagietka12

Cytat: szelma w 19 Mar 2009, 15:49:38
Ogólnie to mamy, ale chcę mieć zaproszenia gotowe, kiedy będę w Polsce, to rozdam przynajmniej części gości osobiście. Więc tak trochę mi się spieszy z tego względu :zly:.

a na n-k nie ma tych znajomych??? ja jak nie pamietam jakiegos nazwiska znajomych to patrze na n-k :D

szelma

bagietka, ale ze mnie dupa! No oczywiście!  :headbang: Jaaaa, ale się popisałam normalnie...  :stupid:
Masz tutaj w podzięce  :daisy:  :beer:  :thankyou:

bagietka12

szelma no to odlewam  :beer: i cieszę się ze mogłam pomóc ;)

effik

Cytat: szelma w 19 Mar 2009, 15:44:56
My też mamy wybrane, teksty gotowe, tylko jedna osoba mi dalej nie odpisuje, a nie wiem, jak na nazwisko ma jej chłopak  :zly:. Niech się pospieszy, bo inaczej to ich nie zaproszę, o  :P.

to się nazywa groźba! :D

aga.ant

NK w wypisywaniu zaproszeń bardzo pomaga :) a w wypisywaniu zawiadomień jest wręcz niezbędna  :dance:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

effik

Cytat: aga.ant w 19 Mar 2009, 20:19:39
NK w wypisywaniu zaproszeń bardzo pomaga :) a w wypisywaniu zawiadomień jest wręcz niezbędna  :dance:

:D

effik

Jednak zrobiłam coś dla rodziców, żeby nie płakali, że oni nic nie dostają :D
macie w załączniku :)

effik

Cytat: doda w 21 Mar 2009, 14:04:20
effik, taki off topic :)

miałam przed ślubem taki sam suwaczek jak Ty :)
i jak patrzę na Twój to mi się wszystko przypomina, a najbardziej jak te dni leciały .... taaaaaaak szybko :)

:) mi też lecą coraz szybciej :)

wrobelek0403

aga.ant a nie lepiej zamiast wierszyka, co jak wiadomo jest różnie odbierane przez gosci zrobić listne prezentów??? Trochę pracochłonne, ale u nas się sprawdziło  :thumbup: :thumbup:
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

aga.ant

wrobelek0403 na listę prezentów już chyba trochę za późno, zaproszenia są już rozdane. Zresztą lista by nie wypaliła, wolimy prezent w kopercie bo chcemy kupić autko po ślubie, tak też mówiliśmy zaproszonym gościom jak rozdawaliśmy zaproszenia.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login