dla przyszłych i obecnych mam :)

Zaczęty przez jusia, 30 Lis 2008, 18:27:01

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

justynaaaa2

ishka82 tusia wy tak tutaj pitu pitu a mama patrzy  :mocking:

wrobelek0403

Cytat: doda w 04 Gru 2008, 20:14:43
Cytat: giga w 04 Gru 2008, 20:08:57
Pierwsze dziecko :
Martusia w żłobku była tylko 3 dni. Nie mogłam znieść widoku jej płaczu. Ona płakała a ja z nią :crying:. Przeszłam na bezpłatny trzy letni urlop wychowawczy.

Drugie dziecko:
W wieku 3 lat syn poszedł do przedszkola. Na widok budynku przedszkolnego płakał i krzyczał :crying:. Wtedy z M. lub Martusią braliśmy go za ręce, nogi i oddawali w ręce przedszkolanki.

Trzecie dziecko:
W największą zamieć tego roku wysłałam go na rajd :run:. Cel - hartowanie. Wrócił zdrowy i pełen wrażeń(przy 1 dziecku bym tak nie postąpiła)

giga, super :) moim marzeniem jest trójka dzieci :) kiedyś miałam plan, że wyrobię się z całą trójką przed trzydziestką, dziś już raczej wątpię ;)

doda, nie zartuj - jeszcze młoda jestes ;) a co powiedziec o mnie, ja to przed trzydziestka pewnie nawet nie zaczne ;)
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

tusia

Cytat: justynaaaa2 w 05 Gru 2008, 00:14:39
ishka82 tusia wy tak tutaj pitu pitu a mama patrzy  :mocking:

Mama już śpi ;) :mocking: :mocking:
Życie jest dane człowiekowi tylko jeden raz, więc warto je przeżyć tak,
by nie odczuć męczącego żalu po latach spędzonych bez celu...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

justynaaaa2

ja też pamiętam imprezy rodziców :dance: ale się działo :crazy: fakt meliny nigdy nie było, ale niektóre spotkania to ostre balangi były  :padam: i my dzieciaki zawsze w jednym pokoju jakieś zabawy sobie wymyślaliśmy, a jak nie mieliśmy już siły a rodzice dalej imprezowali to padaliśmy ze zmęczenia i spaliśmy pokotem na łóżku, dywanie i potem musieli nas zbierać do domu  ;)
pamiętam jak kiedyś nocowałam u koleżanki a nasi rodzice byli gdzieś na imprezie i obudziłyśmy się o 7 rano a ich jeszcze nie było :rotfl: mieli zdrowie :mocking:
albo jak nas kiedyś zostawili - my 2 dziewczyny i 4 chłopaków i mieli wrócić ok. 1-2 z kolacji i jeden nasz kolega się strasznie bał i założył jakiś pióropusz na głowę, do ręki wziął karabin-zabawkę i leżał pod drzwiami w tym uzbrojeniu i mówił, że on nas wszystkich uratuje gdyby miał nas ktoś zaatakować  :rotfl:
ale tak sobie teraz myślę, że ja jak będę miała dziecko to jednak będę stwarzać jakieś pozory i pić tyle ile oni pili to nie będę, bo to jakiś taki mało fajny widok pijano-weseli rodzice a dziecko nie kuma o co chodzi do końca  :blush:

justynaaaa2

Cytat: tusia w 05 Gru 2008, 00:22:13
Cytat: justynaaaa2 w 05 Gru 2008, 00:14:39
ishka82 tusia wy tak tutaj pitu pitu a mama patrzy  :mocking:

Mama już śpi ;) :mocking: :mocking:
ale jutro będzie kontrola  :point_lol: i giga się dopiero za syna weźmie  :spank:

tusia

Cytat: justynaaaa2 w 05 Gru 2008, 00:25:15
..
albo jak nas kiedyś zostawili - my 2 dziewczyny i 4 chłopaków i mieli wrócić ok. 1-2 z kolacji i jeden nasz kolega się strasznie bał i założył jakiś pióropusz na głowę, do ręki wziął karabin-zabawkę i leżał pod drzwiami w tym uzbrojeniu i mówił, że on nas wszystkich uratuje gdyby miał nas ktoś zaatakować  :rotfl:
...

:rotfl: :rotfl: :rotfl:
Życie jest dane człowiekowi tylko jeden raz, więc warto je przeżyć tak,
by nie odczuć męczącego żalu po latach spędzonych bez celu...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

tusia

Cytat: justynaaaa2 w 05 Gru 2008, 00:26:08
Cytat: tusia w 05 Gru 2008, 00:22:13
Cytat: justynaaaa2 w 05 Gru 2008, 00:14:39
ishka82 tusia wy tak tutaj pitu pitu a mama patrzy  :mocking:

Mama już śpi ;) :mocking: :mocking:
ale jutro będzie kontrola  :point_lol: i giga się dopiero za syna weźmie  :spank:

eee..., mój brat to chyba jakiś abstynent  :hmm: :hmm: :hmm:
Ja go namawiam, a on nic ;D
Życie jest dane człowiekowi tylko jeden raz, więc warto je przeżyć tak,
by nie odczuć męczącego żalu po latach spędzonych bez celu...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

ishka82

justynaaaa2, on już pełnoletni, wolno mu ;) :)

justynaaaa2

Cytat: tusia w 05 Gru 2008, 00:28:14
Cytat: justynaaaa2 w 05 Gru 2008, 00:25:15
..
albo jak nas kiedyś zostawili - my 2 dziewczyny i 4 chłopaków i mieli wrócić ok. 1-2 z kolacji i jeden nasz kolega się strasznie bał i założył jakiś pióropusz na głowę, do ręki wziął karabin-zabawkę i leżał pod drzwiami w tym uzbrojeniu i mówił, że on nas wszystkich uratuje gdyby miał nas ktoś zaatakować  :rotfl:
...

:rotfl: :rotfl: :rotfl:
ja historii tego typu pamiętam mnóstwo  :jejeje: niektóre takie głupie nawet ze mną w roli głównej :blush:

tusia

Cytat: justynaaaa2 w 05 Gru 2008, 00:33:17
Cytat: tusia w 05 Gru 2008, 00:28:14
Cytat: justynaaaa2 w 05 Gru 2008, 00:25:15
..
albo jak nas kiedyś zostawili - my 2 dziewczyny i 4 chłopaków i mieli wrócić ok. 1-2 z kolacji i jeden nasz kolega się strasznie bał i założył jakiś pióropusz na głowę, do ręki wziął karabin-zabawkę i leżał pod drzwiami w tym uzbrojeniu i mówił, że on nas wszystkich uratuje gdyby miał nas ktoś zaatakować  :rotfl:
...

:rotfl: :rotfl: :rotfl:
ja historii tego typu pamiętam mnóstwo  :jejeje: niektóre takie głupie nawet ze mną w roli głównej :D :blush:

Opowiedz jeszcze jakąś, chętnie poczytamy ;)
Życie jest dane człowiekowi tylko jeden raz, więc warto je przeżyć tak,
by nie odczuć męczącego żalu po latach spędzonych bez celu...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

tusia

Cytat: doda w 05 Gru 2008, 00:40:34
Cytat: justynaaaa2 w 05 Gru 2008, 00:33:17
Cytat: tusia w 05 Gru 2008, 00:28:14
Cytat: justynaaaa2 w 05 Gru 2008, 00:25:15
..
albo jak nas kiedyś zostawili - my 2 dziewczyny i 4 chłopaków i mieli wrócić ok. 1-2 z kolacji i jeden nasz kolega się strasznie bał i założył jakiś pióropusz na głowę, do ręki wziął karabin-zabawkę i leżał pod drzwiami w tym uzbrojeniu i mówił, że on nas wszystkich uratuje gdyby miał nas ktoś zaatakować  :rotfl:
...

:rotfl: :rotfl: :rotfl:
ja historii tego typu pamiętam mnóstwo  :jejeje: niektóre takie głupie nawet ze mną w roli głównej :blush:
...
czasem robiłyśmy rodzicom niespodziankę i oni wracali z imprezy, a my udawałyśmy że śpimy w ich sypialni. śpiącego nie wywalą, a my uwielbiałyśmy z nimi spać :)
dziś wiem, że to wątpliwa niespodzianka :)

doda, z pewnością nie będziesz chciała, aby dzieciaki zaskakiwały Was w ten sposób  :point_lol:
Życie jest dane człowiekowi tylko jeden raz, więc warto je przeżyć tak,
by nie odczuć męczącego żalu po latach spędzonych bez celu...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

justynaaaa2

to było na wyjeździe na ferie zimowe, byliśmy w takim wielkim ośrodku z mnóstwem różnych korytarzy i zakamarków no i zawsze rodzice nas kładli spać i szli do kawiarni na jakieś piwko  :beer: obudziliśmy się raz w nocy, ja i 2 kolegów i się przestraszyliśmy, że nas zostawili, wybiegliśmy zaryczani w piżamach na korytarz i wołamy rodziców, oczywiście nas nie słyszeli, bo byli gdzieś tam w kawiarni i jeden kolega został przy schodach, tzrymał się barierki, ryczał jak ciele i darł się "maaaaamaaaaa" a ja z drugim kolegą ruszyliśmy odważnie w poszukiwaniu rodziców :mocking: no i weszliśmy do tej kawiarni gdzie było pełno ludzi, w tych piżamach, cali we łzach takie dwa małe gówniarze i pędem rzuciliśmy się do stolika rodziców jakbyśmy normalnie jakiś skarb znaleźli  :jejeje:

justynaaaa2

doda świetne wspomnienia  :thumbup: no ciekawe czemu was nie chciał  :hmm: :point_lol: kurde ale dzieci potrafią być uparte ;)

ishka82

Cytujno i weszliśmy do tej kawiarni gdzie było pełno ludzi, w tych piżamach, cali we łzach takie dwa małe gówniarze i pędem rzuciliśmy się do stolika rodziców jakbyśmy normalnie jakiś skarb znaleźli  jejeje
:rotfl: :rotfl: :rotfl: Dobre :jejeje: A ile miałaś wtedy lat?

tusia

Cytat: doda w 05 Gru 2008, 00:52:50
Cytat: justynaaaa2 w 05 Gru 2008, 00:49:57
doda świetne wspomnienia  :thumbup: no ciekawe czemu was nie chciał  :hmm: :point_lol: kurde ale dzieci potrafią być uparte ;)

haha byś widziała mojego Tatę!!!  ja dopiero dziś to wszystko rozumiem :) tak mi się śmiać chce, jak on wymyślał wymówki czemu akurat dziś zdecydowanie nie możemy z nimi spać!

hahaha, ciekawe co Twój mąż będzie wymyślał w takich sytuacjach  :point_lol:
Może przydałyby się wskazówki Teścia  :rotfl:
Życie jest dane człowiekowi tylko jeden raz, więc warto je przeżyć tak,
by nie odczuć męczącego żalu po latach spędzonych bez celu...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

nionczka

doda nie panikuj! Zaszlam w ciaze na poltora miesiaca przed 31 urodzinami i w zadnym momencie nie zrezygnowalam z planów 3 dzieci. Oczywiscie jesli pierwsza mnie nie zniecheci do macierzynstwa...
Wiek napewno nie jest przeszkoda, ani w moim ani tym bardziej w Twoim przypadku!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

giga

Cytat: nionczka w 05 Gru 2008, 09:17:26
doda nie panikuj! Zaszlam w ciaze na poltora miesiaca przed 31 urodzinami i w zadnym momencie nie zrezygnowalam z planów 3 dzieci. Oczywiscie jesli pierwsza mnie nie zniecheci do macierzynstwa...
Wiek napewno nie jest przeszkoda, ani w moim ani tym bardziej w Twoim przypadku!
nionczka, popieram Cię w tym, co mówisz  :thumbup:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login