4.10.2008 - Ślub niewiemjakiej :)

Zaczęty przez niewiemjaka, 26 Lis 2008, 11:00:03

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

niewiemjaka

Krotki opisik naszego Ślubu i tego co wokół.

CHORA – po pierwsze to na trzy dni przed slubem mialam niesamowity bol gardla, troszke katar oraz gorączkę... generalnie się rozłożyłam  :hmm: i czułam się potwornie, a ponieważ nie mogłam brac normalnych uzdatniaczy do zycia (co w watku ciążowym bardziej wyjaśnione;) wiec było ciezko i zapowiadalo się jeszcze ciezej.....

OKRYCIE - ponieważ ślub był 4 października a ja jestem zmarzluchem w dodatku chorym  – dzień przed czyli wpiątek stwierdziłam jednak że etola futerkowa to za mało i że może być mi za zimno, wiec udalam się z moim M na poszukiwania czegoś cieplejszego i z dlugim rekawem – i tu rada – nie zostawiac nic na ostatni dzien!. Okazalo się bowiem ze w Tarnobrzegu nie było praktycznie nic fajnego a jak już cos mogloby być to kolor nie ten a zazwyczaj rozmiar... wiec wzielam taka a'la marynareczke z dlugim rekawem wiazana na sznureczek. Oczywiście pozniej w trakcie weselicha jak mi się robilo chłodniej (bo np. wędrowałam kilka razy na wieze zamku kretymi schodami) to zakładałam to wdzianko i w trakcie zabaw czasami również – wiec się przydalo.

POGODA – marzyliśmy o pieknej jesiennej aurze – zwłaszcza ze Zameczek ma przepiekny park wokół siebie i Kosciolek również.. jednak zaczęło tak lać i wiać ze w drodze do kościoła zrywało nam ozdoby na samochodzie, które fruwały za nami :)  wysiadając z auta na parkingu kościelnym – niestety nie zabetonowanym moja noga prawie ugrzęzła w trawie i wodze... masakra:/ dobrze ze mielismy parasol – a to zdjecie z parasolem to moje ulubione teraz :)))

KOSCIOL – podobno zaczęliśmy przed czasem  :thumbup: hihi spieszylo się nam wiec jedni goscie spóźnieni weszli już chwilke po naszym wejściu   ;)
Od samego początku tacy byliśmy szczesliwi i uśmiechnięci ze nas rozpieralo i nie mogliśmy się opanowac! Było cudownie – ksiądz super, przemily urocze kazanie na temat, po prostu rewelacja i nie zalujemy ze zmieniliśmy na ten Kosciolek :)
Ja oczywiście z tego wrazenia pomyliłam się na który palec włożyć obroczke Mezowi  :headbang: wciskałam na tzw faka i nie chce wejsc – ksiądz się smieje, a Robert : "to nie ten palec".... Wiec musiałam zdjąć i włożyć na prawidłowy  :blush: ale jest to na zdjęciach hehe...
Szybki pocałunek małżeński też był  :dance:

IMPREZA – oprocz kilku niedociągnięć (wrr nie chce się denerwowac ale z winy właścicielki zamku) wszystko było super, DJ był rewelacyjny, wicgal ludzi do zabawy, zreszta wiedzieliśmy jaki jest, wiec dla nas to był 2 raz z nim – ale starszym się bardzo podobalo, tance hulanki swawole... my nie pilismy nic ale i tak było fajnie  :dance:
Zrobiliśmy tez surprise dla rodzicow i wyciągnęliśmy ich na ta nasza wieze (tam był nasz apartament zajebisty) gdzie wręczyliśmy im zapakowane malutkie biale buciki – no i tym sposobem dowiedzieli się ze będą dziadkami! Moja mama się popłakała ze szczęścia, było cudownie :aaaa: wszyscy szczesliwi:)

Byliśmy bardzo szczesliwi na naszym Slubie i na Weselu – pewnie czesciowo dlatego ze wszystkie stresy ślubne odpuściły bo w glowach mielismy ten nasz sekret ze w brzuszku rosnie fasolka :) dlatego byliśmy happy i nieprzejmowalismy się niczym
Aha! – na dzien slubu – cala moja goraczka, katar, gardlo i wszystko ODESZLO jak palcem odjał !!! Cud nieprawdaz? .. ...

FOTKI
Poniżej link do fotek od fotografa troche:


Oraz pare takich rozniastych zebranych

niestety lenistwo i nie chce mi się zrobic porządku ze zdjęciami.. a są ich tysiące...

niewiemjaka

#1
 o

Kasia

niewiemjaka gratuluje :)  :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup:


najpierw przecztałam "zdjecia od fotografa" i kliknęłam na drugi linka i się przeraziłam dopiero po chwili zobaczyłam że ogladam te zebrane od gosci  :point_lol:

bardzo sympatycznie wygladaciei wogóle nie widać że pogoda nie dopisała  :highfive: :highfive:

zosia2007

niewiemjaka przede wszystkim moje wielkie gratulacje  :bravo:

pieknie wyglądaliscie

aniak1211

ladnie :)
Ale wiecej fotek!!!

GRATULACJE I WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO  :daisy: :daisy: :daisy:
       :fireworks: :fireworks: :fireworks:

giga

niewiemjaka  piękna z Was para. Super wyglądaliście. Jak przeczytałam o bucikach ,też mi poleciała łezka.Znakomicie to zorganizowaliście.
Wszystkiego Najlepszego na Nowej Drodze Życia.    :fireworks:    :fireworks:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zwierzatko_mojej_mamy

niewiemjaka  :fireworks: :grats: :fireworks: :grats:

gratulacje siostro miastowa :D pieknie w tej sukni wygladalas - zazdraszczam figury!! :D no i wnetrza tez super - gdzie to bylo, ze ja nie znam ? :D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

malybob

GRATULACJE!!! Pięknie wyglądaliście!

niewiemjaka

zwierzatko_mojej_mamy  Ślub i weslicho było w Przecławiu - za Mielcem ciut wiec pewnie nie zapuszczasz sie w te rejony :))

bardzo Wszystkim dziekuje za zyczenia i miłe słowa:)

zwierzatko_mojej_mamy

niewiemjaka istotnie - zmylilas mnie tym, ze szukalas na ostatnia chwile w tarnobrzegu wdzianka ;) myslalam, ze blizej :D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

giga

ja też zwróciłam uwagę na Tarnobrzeg, z racji mojego zamieszkania   ;)  ;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

niewiemjaka

Bo moj rodzinny dom jest blizej Tarnobrzega, tam sie tez urodzilam:) ale ten zameczek chociaz w druga strone i 40 km odemnie to zawrocil nam w glowie od poczatku i tak wyszlo, pozniej zreszta dzieki paskudnej pogodzie nie wykorzystalismy w pelni jego urokow (spacerow po slicznym parku niestety nie bylo przez ulewę..)


atrament.owa

gratuluję i życzę wszystkiego naj! :champaign:  :grats: :daisy:
Bardzo ładna suknia, wy szczęśliwi więc nawet nie widać, że pogoda nie dopisała ;) i miałaś oryginalny welon, to chyba nie klasyczna mgiełka, takiego nigdy nie widziałam, ślicznie wyglądał.
A jaką Ty masz talię ahhh pozazdrościć! Hihi ;)

Anupka

niewiemjaka nie wiem czego gratulować najpierw: slubu, ciązy, czy pieknego wygladu! Wesela na zamku zazdroszcze potwornie (ale ani grama mniej, niz Twojej figury).
Życzę Wam wiele szczęścia! :) :beer:
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

callja

Wszystkiego najlepszego, niech zawsze towarzyszą Wam tak promienne uśmiechy!!!

Gratulacje :bravo:
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

niewiemjaka

#16
Dziewczyny kochane bardzo Wam dziekuje jeszcze raz:) talia juz nie taka sama - bo fasolka mości sobie miejsce:)))

co do welonu - byl wspanialy 3-metrowy )tylko pozniej podpielam w trakcie wesela go tak w pol agrafka zeby byl krotszy
welon kupiony rowniez w Madonnie - jest to taka nowa cienka mgielka jakby polyskujaca - na zywo wyglada inaczej niz na zdjeciac (na niektorych zdjeciach ten welon wyglada troche jak folia) ale fajny byl leciutki i tak wlasnie drobniusienki jak teczowa mgiełka polecam!

a wogole to po piffku !:D

Basia

niewiemjaka serdeczne gratulacje! :bravo:

ślicznie wyglądaliście!

życze dużo szczęścia!  :daisy:
Koniec ery grzecznej dziewczynki .....................


dragonfly

niewiemjaka, fajowy opis i super zdjecia! slicznie wygladalas!  :daisy: :daisy: :daisy:
wszystkiego naj naj naj!!!!!! a z bucikami pomysl naprawde fajny, az sie wruszylam....

tasak

Prześliczna para!! Naturalna.. uśmiechnięta.. Cud miód malina :) Ja Ci chyba najbardziej zazdroszczę prześlicznych włosów!!! Zawsze chciałam mieć takie loczki  ;) Świetny pomysł z bucikami!! Będzie co wspominać..

kffiatek

Gratulacje :)

Śliczną  miałaś etolę i marynareczka też bardzo fajna :)

No i oczywiście pięknie oboje wyglądaliście!


niewiemjaka

Cytat: kffiatek w 01 Gru 2008, 15:01:58
Śliczną  miałaś etolę i marynareczka też bardzo fajna :)
etola taka sobie z madonny, ale juz nie mialam czasu szukac, pewnie powinnam miec jakas broszke do niej
i wogole troszke poluznic (przeszyc te haftki) na zdjeciach od brata wogole wychodzi jakby byla zolta w porownaniu do sukni, no i nie jest wygodna do tanczenia ani do podnoszenia rak - co widac zreszta na sesji, ale bylo chlodno wiec po prostu jest na czesci taka masacra..:]

dziekuje za mile slowa i gratulacje dziewczyny raz jeszcze!:)  :beer:  :beer:

asia407

Gratulacje!  :daisy:
Wygladalas pieknie! I ta figura...

No i spokojnej ciazy zycze
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login