Telewizor

Zaczęty przez mignon, 26 Lis 2008, 08:22:34

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

aniak1211

Cytat: magoo w 24 Sie 2011, 17:18:28
dlaczego teraz lcd?
trochę mnie zdziwiłaś, bo jednak w większości rankingów piszą, że niby plazma lepsza.. :hmm:
Roznica w obrazie jest spora;D
Teraz ogladamy duuuzo bajek z mala,
te same bajki u siostry na lcd sa duzo ladniejsze:)

konwalia

rudasek przyjazniejsza cena tego :)

rudasekawf

Cytat: konwalia w 25 Sie 2011, 22:36:30rudasek przyjazniejsza cena tego

Nie powiem ,że ceną również się nie kierowaliśmy, ale kilku sprzedawców bardzo nam go polecało. Mamy 32 cale bo  nie wiedzieliśmy jaki wziąć i sprzedawca nam powiedział tak: jeśli siedzisz oglądając 3-3,5 --> 32 cale, 3,5-4,0 --> 37 cali, jak więcej to może być większy. Znajomi mają ten sam tv, ale ma wielkość monitora mniej więcej (nie wiem ile to cali :)) i również są bardzo zadowoleni.

elfana

My właśnie też myślimy nad kupnem jakiegoś fajnego tv myślimy o LED. Fajny obraz itp.. ja sie tam nie znam, może któraś z Was może coś powiedzieć??

sierpniowajulka

Wątek nie najmłodszy, ale może jeszcze ktoś skorzysta. My poradziliśmy się kilka razy już ludzi z forum http://www.hdtv.pl/forum/ Podaje się swoje preferencje, lokalizację okien względem tv, strony świata okien, odległość od miejsca oglądania itp. a także zakres cenowy i czeka na odpowiedzi z poradami. Do tej pory wszystkie rady bez wpadek. :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Anupka

Cytat: iksa_nl w 25 Sie 2011, 09:25:46

ambilight - fajny bajer zwlaszcza jak maz oglada wieczorem tv po ciemku (mam nadzieje, ze nie oslepnie)


Też mamy - o ile na mnie i R. nie wpływa w żaden negatywny sposób, zwyczajnie (tak jak piszesz) fajny bajer, o tyle podczas wizyty mojej siostry musiałam wyłączyć. Po kilkunastu minutach oglądania widziała na ekranie pionowe kolorowe pasy ;D I na pewno od tego, bo po wyłączeniu ambilight efekt znikał (widziała normalnie).
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

iksa_nl

pierwszy raz slysze, ze ktos mial takie objawy  :hmm:

moj tata pozazdroscil i sobie dorobil ambilight metoda chalupnicza - postawil za tv mala lampke hehehe ;)
efekt oczywiscie inny od zamierzonego ale nie chcialam psuc mu radochy

aniak1211

Cytat: iksa_nl w 14 Lis 2011, 11:35:19postawil za tv mala lampke hehehe wink
efekt oczywiscie inny od zamierzonego ale nie chcialam psuc mu radochy
:D

Anupka

#33
iksa, ona ma lekki astygmatyzm, może to też ma jakiś wpływ? (nie znam się, nie jestem lekarzem, więc tylko gdybam). W każdym razie zamierzała kupić TV z ambilight, a teraz na pewno tego nie zrobi ;D
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login