Autor Wątek: pranie bez proszku? wierzycie? ktos tak pierze?  (Przeczytany 662 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zwierzatko_mojej_mamy

pranie bez proszku? wierzycie? ktos tak pierze?
« dnia: 25 Lis 2008, 15:59:29 »
piorace orzechy
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

piorace kulki:

koniec z proszkami - szok Cheesy

oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

malutenka

Odp: pranie bez proszku? wierzycie? ktos tak pierze?
« Odpowiedź #1 dnia: 25 Lis 2008, 16:42:51 »
Eeee... jak nie ma detergentu nie ma prania Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Tylko u mnie jest pranie z płynem, albo zelem, proszek za bardzo syfi szufladę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
I'm not a psychopath, Anderson, I'm a highly-functioning sociopath. Do your research.

salsa

« Odpowiedź #2 dnia: 25 Lis 2008, 17:36:39 »
spotykałam sie kiedys z takim jednym typem, ktory prał bez proszku, bo zapominał go wsypać do pralki - dać CI namiary ?  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #3 dnia: 25 Lis 2008, 17:37:25 »
ale tutaj wsypujesz kule badz orzechy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ciekawe, czy smrod tez te kule wywabiaja Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

salsa

« Odpowiedź #4 dnia: 25 Lis 2008, 17:39:28 »
o kurczaki - myślisz, że jak wrzucisz te orzechy z białym praniem to zafarbuje jak ręce od obierania ?

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #5 dnia: 25 Lis 2008, 17:41:03 »
salsa gupias Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj to indyjskie orzechy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj - poczytaj interesujaca instrukcje Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

szczegolnie ten ustep mi sie podoba Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

"1kg łupin dla czteroosobowej rodziny wystarcza na 1 rok- przy 2-3 praniach tygodniowo!!!"

salsa

« Odpowiedź #6 dnia: 25 Lis 2008, 17:43:25 »
hmmm, czyli indyjskie nie farbują Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj a te Polskie gnidy i owszem!  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

poczytam sobie
na razie robię obiad Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mayagaramond

« Odpowiedź #7 dnia: 25 Lis 2008, 18:10:34 »
Znalazlam test o orzechach:
Ein Test von Öko-Test ergab 2003, dass Waschnüsse im Vergleich zu herkömmlichen Waschmitteln nur mäßige Waschergebnisse erzielen, die stark von der Art der Verschmutzung abhängig sind. Teilweise erreicht die Reinigungswirkung nur die von heißem Wasser.

mowiac krotko efekty prania orzechami sa srednie, i zaleza w duzej mierze od stoponia zabrudzenia.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

mika

« Odpowiedź #8 dnia: 25 Lis 2008, 18:48:25 »
ja na innym forum czytałam że dziewczyny stosują te orzechy i są zachwycone, prały w nich ubranka niemowlaków alergików... muszę poszukać linka
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj i

mika

« Odpowiedź #9 dnia: 25 Lis 2008, 18:53:41 »
trochę tutaj