SYLWESTER

Zaczęty przez jestynka, 25 Lis 2008, 08:51:11

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

goga

miałam ucznia o takim imieniu - wszyscy mówili do niego Sylwek :)
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

zosia2007

ja znam kilku Sylwestrow i szczerze mowiac jakos milo mi sie to imie kojarzy ;)

sonja

Mi się imię zupełnie nie podoba... i też myślałam, że tu się plany sylwestrowe omawia:)

jestynka

Cytat: doris8008 w 25 Lis 2008, 12:49:18
A ja myślałam że to wątek o planach Sylwestrowych  :mocking:



ale może w taki się przeobrazić :)
macie już jakieś plany?
do mnie nie dociera , że to ostatni taki co można na spontanie zrobić " bez obowiązków" ;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

dragonfly

jestynka he he he
to imie mojego ex.... wiec ja bym swojego dziecka tak nie nazwala, ale generalnie imie jest fajne :)

marlen_ka

ale trzeba przyznać, że każdy facet o tym imieniu ma najbardziej hucznie obchodzone imieniny:) a imię generalnie w porządku

giga

#31
Wklejam  wiadomości na temat imienia Sylwester

SYLWESTER - to imię wywodzi się z łaciny od słowa silvestris - leśny, mieszkający w lesie. Każdy Sylwester posiada naturę twórczą, wrażliwą na ludzkie sytuacje, dolegliwości i radości. Posiada duże doświadczenie życiowe i sporą wiedzę, dlatego do ludzi podchodzi z dużą dozą sceptyzmu. Ta nieufność pozwala mu uniknąć wielu nieporozumień, kłopotów. Jest człowiekiem o łagodnym usposobieniu, życie traktującym niezwykle serio. Szybko zakłada rodzinę, kocha dzieci i dba o ich edukację. Sam nie posiada wykształcenia, dzieciom daje wysokie. Na dzieci przeznacza wszystkie pieniądze i cały swój majątek. Nie bywa w towarzystwie, ma niewielu przyjaciół, nie chodzi na przyjęcia, nie wydaje uczt. Jest mężczyzną skromnym, dobrym, pracowitym.

:fireworks:     :fireworks:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login