SYLWESTER

Zaczęty przez jestynka, 25 Lis 2008, 08:51:11

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

jestynka

czy podoba Wam się to imię?
znacie osoby o takim imieniu?

to jest męża propozycja :)
i spontanicznie zaczął tak do brzucha mówić :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zuzia

jestynka
mój najlepszy gin ma na imię Sylwester (niestety nie pracuje już w Polsce) więc imię mi się raczej pozytywnie kojarzy :)

jestynka

a ktoś zna małego Sylwka?
ja się nie spotkałam jeszcze z takim imieniem u dziecka
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

eva_luna

ja nie znam zadnego Sylwestra ale imie mi sie chyba podoba i dobrze kojarzy, no i przede  wszystkim mozna zdrobnic, wiec to duzy atut.

nionczka

Cytat: jestynka w 25 Lis 2008, 08:51:11
czy podoba Wam się to imię?
znacie osoby o takim imieniu?

to jest męża propozycja :)
i spontanicznie zaczął tak do brzucha mówić :)

Oj nie podoba mi sie. Szczególnie zdrobienie. Przykro mi, ale brzmi mi jakos tak patologicznie. Ale to Wam ma sie podobac. To jest najwazniejsze. I nikomu wiecej. Oczywiscie gdy podoba sie wszystkim dookola jest latwiej, ale nigdy nie zadowolisz wszystkich.
Pewnie gdybym znala jakiegos fajnego Sylwestra mialabym inne odczucia.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

jestynka

szczerze, ja mam sama jeszcze mieszanie odczucia, tzn  nie potrafię się zdecydować. Nie myślałam , że tyle czasu zajmie nam wybieranie imienia
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mayagaramond

Mnie kojarzy sie z kotem Sylwestrem ;)
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

zwierzatko_mojej_mamy

mayagaramond wyobraz sobie, ze moja podstawowkowa sympatia 4tygodniowa zwala sie sylwester kot ;) aczkolwwiek kolega kilka lat pozniej wyladowal w poprawczaku, wiec nie jest to najciekaawszy okaz do wspomnien ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

nionczka

Cytat: jestynka w 25 Lis 2008, 09:45:21
szczerze, ja mam sama jeszcze mieszanie odczucia, tzn  nie potrafię się zdecydować. Nie myślałam , że tyle czasu zajmie nam wybieranie imienia

Mi sie wydaje, ze najlatwiej jest wybrac imie troche instynktownie. Nie cudowac za duzo, nie rozmyslac i bron Boze nie pytac innych bo nam potrafia wszystko obrzydzic. Ale musicie byc obydwoje przekonani do imienia.
Nam dla chlopca tez nie bylo latwo wybrac, dla dziewczynki przyszlo samo.

Probowaliscie z jakas ksiazka? Ja wypisywalam sobie na liste wszystkie imiona, ktore mi si podobaja i ktore bralabym pod uwage. Maz to samo a potem porównalismy i odzrucilismy te, ktorych druga strona by nie zaakceptowala i prawie nic nie zostalo :-)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

wredotka

jeden z moich bylych facetow mial na imie Sylwester. Ogolnie dobrze sie kojarzy, chociaz troche ciapowato :) ale byl uczynny, mily, lubil sprzatac i zmywac :D

jestynka

ja też myślałam , że samo przyjdzie :)
tak jak przyszło mojemu bratu, chrześniakowi itp. a tu nic
A fajnie już byłoby zwracać się jakoś do niego ;)

wredotka bardzo podoba mi się Twój opis :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

jestynka

zwierzątko miałaś gust  ;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mayagaramond

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 25 Lis 2008, 09:54:25
mayagaramond wyobraz sobie, ze moja podstawowkowa sympatia 4tygodniowa zwala sie sylwester kot ;) aczkolwwiek kolega kilka lat pozniej wyladowal w poprawczaku, wiec nie jest to najciekaawszy okaz do wspomnien ;)

:rotfl: :rotfl: rodzice mieli poczucie humoru ;)
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

zwierzatko_mojej_mamy

hehe - nie sadze, zeby byli wyksztalceni kreskowkowo ;) tak sie im udalo strzelic ;D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

konwalia

na mnie dziadek mówił sylwek  :mocking:

wrobelek0403

szczerze to nie podoba mi sie, ale nikogo o tym imieniu nie spotkałam.  ;)
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

doris8008

A ja myślałam że to wątek o planach Sylwestrowych  :mocking:


rubin04

No ja znałam jednego Sylwka - był psycholem co mnei straszył, szantarzował samobojstwem itp wiec mam jak najgorsze wspomnienia co do tego imienia. Popapraniec emocionalny najwyzszych lotów..

Dopiero jak postraszyłam go że zgłosze to na policję to odpuścił.

Wiec Sylwestrom mówie NIE.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

rubin04

Doris - tez tak pomyslałam :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

didi_loczek

Myslalam ze chodzi o impreze sylwestrowa dla kobiet w ciazy :D a tu o imieniu dziecka.
Mi sie takie imie nie podoba, zwlaszcza ze kojarzy mi sie z jednym facetem, same nieprzyjemne wspomnienia, wrrr....

giga

A ja myślałam, że to wątek, jak spędzamy Sylwestra w tym roku :jejeje:  :jejeje:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

ishka82

Myślałam, że brzuchatki piszą tu o planach sylwestrowych :mocking: :mocking: :mocking:
A co do imienia, nie podoba mi się i to zdecydowanie. Znałam jednego Sylwestra, wykładowcę andragogiki, fajny, ale mocno zakręcony gość. Nie mam z nim złych skojarzeń. Imię po prostu nie w moim guście ;)

mayagaramond

Cytat: konwalia w 25 Lis 2008, 10:17:03
na mnie dziadek mówił sylwek  :mocking:

na mnie piotrus, na maja mame wojtek, a na ciocie antek. W pracy kiedys namieszal kadrowej ze ma 4 dzieci: dwoch synow i dwie corki...Nawet mu jakis dodatek rodzinny wyplacili (ktory oczywiscie trzeba bylo oddac ;) )
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

panikarola

no prosze, myslalam ze o imprezie rozmawiacie :D

imie nie bardzo mi sie podoba, ale przeciez glownie ma sie podobac rodzicom :D zawsze sie znajdzie ktos, komu imie sie nie spodoba.
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

sweedee

Cytat: doris8008 w 25 Lis 2008, 12:49:18
A ja myślałam że to wątek o planach Sylwestrowych  :mocking:



ja też!!! spodziewałam sie pytania w stylu: brzuchatki, gdzie idziecie na Sylwestra?  :rotfl: :rotfl: :rotfl:
do SP chodziłam z Sylwkiem, łobuziak straszny, ale go lubiłam  :mocking: zawsze wiedział jak mnie podejść, żebym mu napisała wypracowanie z polskiego  :rotfl:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


www.foto.adtwinzz.com
www.adtwinzz.com