ciuchy mam karmiących

Zaczęty przez eva_luna, 21 Lis 2008, 22:11:53

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

eva_luna

zainspirowana watkiem ciuchow ciazowych pytam mamy karmiace co nosza- bo przeciez swetry, topy itp. zapewne musza isc w odstawke. Tylko koszule i rozpinane swetry czy moze macie inne patenty?

sweedee

ja teraz noszę to, co nosiłam przed ciążą plus to, co sobie nowego kupię
stanik mam "prawidłowy", zgodny z lobby  ;) chociaż zaraz po porodzie nosiłam taki specjalny do karmienia (wygodny w karmieniu, ale bezkształtny), a że nie zamierzam dorobić się jeszcze zwisów, to go wywaliłam

swetry, topy itp wcale u mnie nie poszły w odstawkę w trakcie karmienia
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


www.foto.adtwinzz.com
www.adtwinzz.com

eva_luna

Cytat: sweedee w 21 Lis 2008, 22:23:21
ja teraz noszę to, co nosiłam przed ciążą plus to, co sobie nowego kupię
stanik mam "prawidłowy", zgodny z lobby  ;) chociaż zaraz po porodzie nosiłam taki specjalny do karmienia (wygodny w karmieniu, ale bezkształtny), a że nie zamierzam dorobić się jeszcze zwisów, to go wywaliłam

swetry, topy itp wcale u mnie nie poszły w odstawkę w trakcie karmienia

sweedee to jak karmic poza domem zeby bylo wygodnie i zeby nie trzeba bylo sie mocno rozbierac? bo jakos nie umiem sobie wyobrazic karmienia w klasycznym swetrze  ;)

sweedee

Cytat: eva_luna w 21 Lis 2008, 22:26:47
Cytat: sweedee w 21 Lis 2008, 22:23:21
ja teraz noszę to, co nosiłam przed ciążą plus to, co sobie nowego kupię
stanik mam "prawidłowy", zgodny z lobby  ;) chociaż zaraz po porodzie nosiłam taki specjalny do karmienia (wygodny w karmieniu, ale bezkształtny), a że nie zamierzam dorobić się jeszcze zwisów, to go wywaliłam

swetry, topy itp wcale u mnie nie poszły w odstawkę w trakcie karmienia

sweedee to jak karmic poza domem zeby bylo wygodnie i zeby nie trzeba bylo sie mocno rozbierac? bo jakos nie umiem sobie wyobrazic karmienia w klasycznym swetrze  ;)

poza domem, czyli gdzie np?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


www.foto.adtwinzz.com
www.adtwinzz.com

eva_luna

Cytat: sweedee w 21 Lis 2008, 22:31:29
Cytat: eva_luna w 21 Lis 2008, 22:26:47
Cytat: sweedee w 21 Lis 2008, 22:23:21
ja teraz noszę to, co nosiłam przed ciążą plus to, co sobie nowego kupię
stanik mam "prawidłowy", zgodny z lobby  ;) chociaż zaraz po porodzie nosiłam taki specjalny do karmienia (wygodny w karmieniu, ale bezkształtny), a że nie zamierzam dorobić się jeszcze zwisów, to go wywaliłam

swetry, topy itp wcale u mnie nie poszły w odstawkę w trakcie karmienia

sweedee to jak karmic poza domem zeby bylo wygodnie i zeby nie trzeba bylo sie mocno rozbierac? bo jakos nie umiem sobie wyobrazic karmienia w klasycznym swetrze  ;)

poza domem, czyli gdzie np?

hmm, trudne pytanie  ;) u znajomych w odwiedziny, w sklepie podczas zakupow, w przychodni... gdziekolwiek idziesz z bablem.

sweedee

ja starałam sie zawsze przed wyjściem z domu "zatankować" Maję w domu. A jak już musiałam gdzieś karmić, to szukałam ustronnego miejsca, gdzie nikt nam nie przeszkadzał, bo to dla mnie intymna sprawa.
Ale sweter czy nierozpinana bluzka nie stanowiły absolutnie żadnego problemu   ;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


www.foto.adtwinzz.com
www.adtwinzz.com

nionczka

Mi sie wydaje, ze sweter moze byc nawet dyskretniejszy niz koszula. Bo podnosisz troche sweter, wyjmujesz piers i gotowe. A przy koszuli jednak trzeba otworzyc wiecej. Ja nie zamierzam kupowac nic nowego na te okolicznosc. Zreszta przez pierwsze tygodnie i tak bede w domu wiec zobacze w czym mi wygodnie. Slyszalam natomiast wiele negatywnych opinii na temat specjalnych pizam, koszul, staników. Ze nie sa wygodne, ze sie rozsuwaja.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

eva_luna

ja dzis w koncu zakupilam stanik.... przerazal mnie ten zakup ale generalnie jestem zadowolona. wczesniej ogladalam staniki canpola ale nie dosc, ze rozmiary smiesznie male, to stanik choc nowy wygladal jak bezksztaltna szmata. Znalazlam w sklepie stanik Anita, dosc drogi bo po przecenie 100 (przed przecena 150) ale jest z fajnego materialu i poki co ladnie trzyma. Bardzo ladne fasony ma tez Alles, tylko robia do F, czasem do G.

aniak1211

Ja nosze to co przed ciaza,oby nie za ciasne zeby mozna bylo podniesc do gory ;)

Stanik nosze ten do karmienia,jest wygodniej,mialam jeszcze rozpinany z przodu ale od kiedy kupilam porzadny do karmienia to tylko ten.

Co do koszul ja mam taka z rozcieciami na piersiach,jak dla mnie jest wygodna.

A zdazalo mi sie w centrum handlowym karmic na lawce,teraz znalazlam miejsce dla mam karmiacych wiec nie mam problemu ze ktos bedzie patrzyl ;)

kamu2

Ja noszę to co przed ciążą,zazwyczaj staram się małego nakarmić przed wyjściem,ewentualnie ściągam trochę pokarmu do butelki.Ale jak np musiałbym go nakarmić u rodziców lub znajomych to po prostu podnoszę lekko bluzkę i praktycznie nic nie widać.Staników dla karmiących nie używałam.Na początek miałam taki stanik sportowy a teraz mam normalne do karmienia odpinam z tyłu i podnoszę do góry.U mnie się to sprawdza
prawdziwa kobieta jest jak herbata: mocna i gorąca, jak posłodzisz-słodka, jak nie posłodzisz to pij kurwa gorzką!