ciaza a praca zawodowa

Zaczęty przez asko8, 21 Lis 2008, 10:05:24

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

fasolka1980

Cytat: nionczka w 21 Lis 2008, 11:35:28
Cytat: konwalia w 21 Lis 2008, 11:32:43
ja nie jestem zwolennikiem zbyt wczesnego mówienia, bo jak coś by poszło nie tak, to nie chciałabym by wszyscy mi wspólczuli

Ja dlatego wlasnie nie mówilam wczesniej. Wczesniej podzielilam sie wiadomoscia z osobami, z ktorymi pozniej mialabym ochote rozmawiac gdyby cos sie stalo.


To tak jak ja. Z tym ze ze wzglezdu na zwolnienie musialam powiedziec wczesniej niz w 12 tygodniu

eva_luna

moja bratowa w 12 tygodniu, ostatnio w pracy powiedziala i okazalo sie, ze niezly awans dla niej szykowali...na szczescie szefowa powiedziala, ze zatrzyma dla niej to stanowisko. Czasem lepiej jednak za szybko nie mowic.

marax

ja przez pierwsze 3 miesiace wymiotowalam i nie moglam wychodzic za daleko od domu czulam sie dobrze moze przez miesiac , wrocilam na studia na 3  tyg a obecnie leze plackiem w szpitalu z zakazem poruszania sie od 2 tyg a to potrwa do konca ciazy-tz ze szpitala wyjde ale mam zakaz chodzenia wiec wszelka aktywnosc odpada.ogolem w calej mojej ciazy mogalm funkcjonowac normlanie przez ok 3/4 tyg :( roznie to bywa

dragonfly

ja poki co na chodzie, porod na 30.01, prace opuszczam 26.01 :) ciekawe czy dam rade :) ludzie sie juz u mnie zakladaja czy wroce po swietach (mamu wolne od 19.12 do 5.01) czy nie.... ale ja swoja prace uwielbiam :)

abkasia

Cytat: maraxela w 21 Lis 2008, 19:05:27
ja przez pierwsze 3 miesiace wymiotowalam i nie moglam wychodzic za daleko od domu czulam sie dobrze moze przez miesiac , wrocilam na studia na 3  tyg a obecnie leze plackiem w szpitalu z zakazem poruszania sie od 2 tyg a to potrwa do konca ciazy-tz ze szpitala wyjde ale mam zakaz chodzenia wiec wszelka aktywnosc odpada.ogolem w calej mojej ciazy mogalm funkcjonowac normlanie przez ok 3/4 tyg :( roznie to bywa
:empathy: :empathy: :empathy:
najwazniejsze zeby mala jeszcze posiedziala w brzuszku i zeby urodzila sie o czasie, zdrowiutka..