Autor Wątek: Stara cegielnia w Czeladzi - Plener  (Przeczytany 3681 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

MagdaG

Stara cegielnia w Czeladzi - Plener
« dnia: 20 Lis 2008, 19:59:24 »
Dziewczyny ze Śląska - słyszała może któraś z Was (a może widziała) o plenerze w starej cegielni w Czeladzi?? Słyszałam, że wychodzą tam super zdjęcia i że sporo par tam właśnie robi plener.
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

sunflowerka

• Gość
Odp: Stara cegielnia w Czeladzi - Plener
« Odpowiedź #1 dnia: 20 Lis 2008, 20:30:47 »
Mieszkam w Czeladzi i nie kojarzę, aby była tu jakas stara cegielnia. może chodzi ci o cegielnię w Wojkowicach Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
albo o cementownię w Będzinie - Grodźcu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj, Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj. Moi znajomi mieli sesję własnie w cementowni grodzieckiej i sesja wyszła świetnie, ale mieli też naprawdę dobrych fotografów.
Fotografia industrialna wcale taka prosta nie jest i trzeba znaleźć naprawdę niezłego fotografa, który nie zrobi zdjęcia na którym będzie para młoda+kupa śmieci i gruzu. A widziałam już i takie zdjęcia.
Ja się zakochałam w tym miejscu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  - Cementownia Jaworzno, wiem , że jest już oklepane, ale jak mi się podoba to co mam zrobić? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

MagdaG

« Odpowiedź #2 dnia: 20 Lis 2008, 21:18:13 »
sunflowerka - przyznaje rację..... widocznie źle mi znajoma powiedziała... teraz już wiem, że chodziło jej o Będzin. Zdjęcia tej cementowni są masakryczne:) Przeraża i zachwyca mnie taka przestrzeń i "wielkość" tych kominów:) Już wiem gdzie będę miała sesje... jeszcze tylko trzeba fotografa podszkolić:) Dzięki Ci Kochana - stawiam pifko:)

sunflowerka

• Gość
« Odpowiedź #3 dnia: 21 Lis 2008, 13:08:24 »
Nie ma za co, też jestem fanką fotografii industrialnej.  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj