wasze ciuchy ciazowe

Zaczęty przez asko8, 20 Lis 2008, 10:11:32

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

asko8

witam,
jakie macie ulubione ciuchy ciazowe? i gdzie je kupujecie?

eva_luna

tak naprawde w ciazy kupilam 2 pary jeansow (h&m-rewelacyjne i no name, ktore zdjezdzaja mi z tylka non stop) i lniane spodnie z bluzka na lato (bodaj katmy) a reszte bluzek nosze normalnych,nie ciazowych. Generalnie za duzo nie kupowalambo brzuch az tak duzy nie urosl i nosze swetry sprzed ciazy.

asko8

to pocieszajace - ja tez nie chcialabym wydawac za duzo na ciuchy ciazowe.
ciuchy h&m ogladalam - wygladaja na w miare trwale, znalazlam tez sklep www.happymm.pl - ciuchy tam fajne, i te z outletu maja jeszcze nie najwyzsze ceny.

Angie

Ja z racji tego że chodze w spódniacach dokonałam zakupu  dwóch spódnić ciążowych na szerokim pasie.

Sa bardzo wygodne i dobrze się w nich czuję.

Jeśli chodzi o bluzki to myslę, że spokojnie można kupować w normalnych sklepach, bo jest dużo fasonów

pasujących na kobiety w ciąży. Ja chodze w swoich bluzkach, mam tylko jedną ciążową.

Polecam sklep 9 fashion. Sama tam kupiłam sobie to:

http://www.9fashion.com.pl/go/_info/?user_id=361&lang=pl

http://www.9fashion.com.pl/go/_info/?user_id=480&lang=pl

eva_luna

9 fashion ma rzeczywiscie swietne bluzki- ja mierzylam podobna sliwkowa do tej pokazanej przez Angelos, ale tak odkladalam kupno, ze w koncu nie kupilam :) Jesli chodzi o spodnice, dostalam "w spadku" jedna od bratowej i jest naprawde wygodna, chyba bardziej od spodni bo jest z mieciutkiego materialu i nie wbija sie w brzusio tak jak jeansy.

nionczka

Cytat: asko8 w 20 Lis 2008, 10:11:32
witam,
jakie macie ulubione ciuchy ciazowe? i gdzie je kupujecie?

Ja kupilam dzinsy z Zarze i biale lniane spodnie w H&M na urlop. Reszta normalna. Nawet chodze w biodrówkach przedciazowych. A i jeszcze dokupilam 3 bluzki baleniane z dlugim rekawem w rozmiarze 40, zeby mi brzuch przykryly bo wczesniej nosilam 36 i nawet do pepka mi nie siegaja. I spodnie dresowe w kolorze czarnym, zeby mi bylo wygodniej. I tyle.
Dzisny 40 euro, biale lniane 15 (na wyprzedazy), koszulki z Primaku po 3,4 euro plus dres tez chyba za 6. Tanio mnie ta moja ciaza wyszla!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

nionczka

W Mango maja spodniczki i spodnie (latem) z pasem kominowym (jak ciazowe, ale nie ciazowe). Mam tez taka spodniczke, ale mialam ja wczesniej. Bardzo wygodna. Na dodatek kupilam ja w outlecie 3 ulice dalej od normalnego mango i za pól ceny.

No, ale ja mam szczescie bo moge chodzic do biura w dzinsach a i tak jestem najlepiej ubrana!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

asko8

ja niestety nie moge chodzic do pracy w dzinsach:(
w zwiazku z tym musze niestety kupic pare bardziej eleganckich rzeczy
tez myslalam zeby robic zakupy w wiekszych rozmiarach (teraz mam 36) w normalnych sklepach

nionczka

asko8 zakupy w wiekszych rozmiarach tak, ale raczej na góre. Spodnie i spodnice raczej nie. Mierzylam 38 i 40 na dól i zwisaly i odstawaly na dupie, w udach, etc jesli dopinaly sie w talii.
Masz jakies spodnie/spódnice biodrówki? Istnieje prawdopodobienstwo, ze bedziesz mogla dlugo w nich pochodzic.
Mozesz sobie kupic biurowe czarne i brazowe spodnie ciazowe a do tego kilka koszul, koszulek plus elegantsze dodatki i juz. Mysle, ze nawet jak musisz chodzic elegancko ubrana do biura w zaawansowanej ciazy beda na Ciebie patrzec troche lagodniej. Nikt nie bedzie wymagal np. marynarki czy obcasa jesli pojdziesz w eleganckiej koszuli.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

abkasia

a ja chyba sobie jakas spudnice kupie.. tak zeby miec na swieta i na jakies wyjscie, zeby ladnie wygladac..

abkasia

Angelos a ta spudnica ma gruba gume na brzuch?

Angie

Cytat: abkasia w 20 Lis 2008, 12:59:21
Angelos a ta spudnica ma gruba gume na brzuch?

Grubą w sensie szeroką?? Jeśli o to pytasz, to tak jest szeroka, mi sięga pod sam biust  ;)

abkasia

tak o to mi chodzi, a sama gumka pod biustem jest z tych szerokich czy waskich, tzn czy gniecie cie pod biusem czy nie?

Angie

Cytat: abkasia w 20 Lis 2008, 13:12:55
tak o to mi chodzi, a sama gumka pod biustem jest z tych szerokich czy waskich, tzn czy gniecie cie pod biusem czy nie?

Akurat ta spódnica jest taka, że nie ma dodatkowej gumki pod biustem, więc nic nie gniecie.

siog

ja prawie nic ciazowego jeszcze nie kupilam. Nosze wiekszosc moich normalnych ubran. z ciazowych kupilam b.ladny top czarny dlugi z kapturem, przylegajacy do ciala w Benettonie oraz fajna szara sukienke bomke tez w Benettonie. Ogolnie polecam Benetton na ciuchy ciazowe, dobra jakosc i swietne wzornictwo a nie worki jak w innych...
Jak brzuch urosnie wiecej to zainwestuje w porzadne dzinsy i inne spodnie, oraz musze kupic wyjsciowa sukienke bo mam do porodu 3 wesela:) reszte mozna kupowac w sklepach w ktorych kupowalam dotychczas(czyli normalnych:)

te sukienke chce kupic:
http://www.isabellaoliver.com/maternity-clothes/maternity-dresses/The-Wrap-Column-Dress/D/30100/P/3:100:1020/I/DR70

asko8

#15
dzis rano przymierzylam 3 spodnice i ze wszystkich musialam zrezygnowac, bo pomimo, ze przytylam przez 3m-ce niby nieduzo - 1.5, ale koniec w kazdej brzuch sie odznacza i sa za ciasne w pasie. pewnei dlatego ze wszystkie spodnice mialam b.dopasowane a do spodnie nieco mnie, bo do paska.
w kazdym razie i ja bede musiala zainwestowac w ciuchy - jak juz pisalam glownie pracowe
zamowilam sobie 3 sukienki w stanach (mam tam szwagierke), ale przyjde nawczesniej za 4 tygodnie - do tej pory pewnie bede chodzic w spodniach;)
nie bylam w benetonie, ale moze dizs pojde zobaczyc

kupilam tez sobie jedne, zwykle, tyle, ze ciazowe spodnie do fitnesu - innymi slowy dresik;)

oto moje sukienki, na ktore nie moge sie juz doczekac:


eva_luna

asko8, 1 a szczegolnie 2 bardzo mi sie podobaja!!

siog

Asko8 bardzo ladne sa te sukienki, szczegolnie 1 i 3. ta 3 bardzo w moim stylu. zdradzisz gdzie je zamawiasz?
Uwielbiam sukienki i uwazam ze kupowane spodnic jest troche bez sensu , bo dzieli sylwetke na trzy, bo zeby zalozyc "calosc" trzeba kupic top itd itp. Sukienke zakladasz i juz masz caly "outfit"

asko8

sukienki sa z www.gap.com
w polsce nie ma
jedynie w uk i stany
pozdrawiam
asko8

niewiemjaka

śliczna ta granatowa 1:)
ja chodze w dzinsach z H&M i musze powiedziec ze sa super, bo kupilam o polowe tansze na allegro i tak troche zjezdzaja z tyłka jak chodze - wiec dlugich wycieczek chyba w nich nie zrobie:/
pozatym kupilam jeszcze koszule do spania - bo spodenki od moich wszystkich pizam mnie cisną,
spodnie dresowe - wygodne do lazenia po domu z mieciutkim pasem i spodnice z zamiarem uzycia swiatecznie:)
ale ponieważ brzusio rośnie to czeka mnie poszerzenie garderoby...
aaa fajne sa tez dwa dlugie sweterki z Orsaya ktore siegaja za tylek:)

marax

mam bardzo podobna do tej peirwszej  jak nie identyczna powiem tyle na zdjeciu super w zeczywistosci strasznie niepraktyczna-ciezko sie ja prasuje ciagle sie jakos zle uklada na brzuchu walkuje a ja raczej jestem proporcjonalna i urusl mi tylko brzuch .2 raz bym jej nie kupila