Gdzie w Warszawie lub okolicach zakupy dla dziecka?

Zaczęty przez Angie, 17 Lis 2008, 20:25:34

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Angie

Dziewczyny pytanie jak w temacie. Powoli chciałabym zacząc robic zakupy dla dziecka i zastanawiam się

czy macie jakieś godne polecenia sklepy. Najlepiej żeby były to sklepy, które oferują duży asortyment.

Chodzi mi o wszystko co jest związane z wyprawką dla dziecka, a więc nie tylko ubranka, ale także łóżeczka, wanienki, butelki i inne duperele.

Dobrze by było gdyby ceny tez nie były przesadzone, bo jeśli te rzeczy dużo bardziej opłaca się kupować w necie to się zastanowię.

Choć wiadomo, że wolałabym nie odbierac sobie przyjemności zakupów w normalnym sklepie  :)

Dzięki za wszelkie namiary  :)

tusia

Życie jest dane człowiekowi tylko jeden raz, więc warto je przeżyć tak,
by nie odczuć męczącego żalu po latach spędzonych bez celu...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

justynaaaa2

Angelos na puławskiej po prawej stronie przed kościołem jak się jedzie do piaseczna jest sklep/hurtownia (nie wiem dokładnie :) ) canpol czy jakoś tak :bn: może warto się przejechać  :)
no i na towarowej koło jupitera jest chyba taki duży dla dzieci - świat dziecka chyba  :)
inne mi się nie rzuciły w oczy, gdyż to jeszcze nie moja działka  :hihi:
kiedyś był w supersamie na puławskiej, też duży dziecinny, ale jak zburzyli supersam to nie wiem czy oni sklep zlikwidowali czy się gdzieś przenieśli  :-\

Angie

justynaaaa2 no nie spodzieałam się że akurat ty mi w tym wątku odpowiesz  ;D  Ale dzięki za namiary. O świecie dziecka w jupiterze wiem.

A ten w supersamie kojarzę, że był. Jak Miłosz był na studiach to robilismy tam zawsze zakupy :)

justynaaaa2

Angelos ja też jestem w szoku  :o  :lollol: ale jak zobaczyłam twoje pytanie to mi się od razu skojarzyły te 3 miejsca, bo mimochodem gdzieś je tam mijam/mijałam  :) więc napisałam o tym co wiem, ale co tam jest i jakie ceny to nie mam pojęcia  :bn:

gioseppe

http://www.szajnar.pl/   - makijaż Kraków - fotografia kobiet
http://www.facebook.com/EwelinaSzajnarMakeUP

Kasia

Cytat: gioseppe w 18 Lis 2008, 08:22:38
smyki sa drogie


moim zdaniem smyki mają asortyment o zróżnicowanych cenach


jak muszę kupić jakiś ciuszek na prezent to zawsze w smyku coś wynajdę
i tańszego i drozszego :)
tylko trzeba przegladać i patrzec na ceny
bo dwie podobne rzeczy potrafią mieć bardzo rózne ceny



drogie to IMO jest Mothercare - tam zwykłe śpiochy za 100zł widziałam what

Kasia

a ten sklep/hurtownia na Puławskiej to Canpol - róg Puławskiej i Kostki Napierskiego :)

doris8008

Z prawej strony polecam:
1. EuroBaby (Grochowska 10 bodajże) - przy większych zakupach mają spore rabaty;
2. Świat Dziecka w Falenicy (ul. Młoda 7) - nie jest to oddział tego w Jupiterze

Z lewej strony:
Gucio w Pasażu Ursynowskim

Wg mnie w Smyku i w Jupiterze jest strasznie drogo.

nionczka

A supermarkety? U nas czesto oferta jest ta sama a ceny w supermarketach o wiele nizsze (porownujac te same marki).
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zuzia

ja też zauważyła, że w supermarketach jest dużo fajnych rzeczy, tańszych niż gdzie indziej a dobrych.
oczywiście nie wszystko, ale warto się przejść i sprawdzić.

smyk i jupiter są drogie, ale warto pójść, obejrzeć i później szukać w necie.

brawurka

angelos pozwole sobie podczepic sie pod Twój wątek:) a gdzie są wózki???chodzi mi o bliźniacze? gdzie moge obejrzeć,dotknąć itd?

doris8008

Cytat: brawurka w 18 Lis 2008, 14:43:43
angelos pozwole sobie podczepic sie pod Twój wątek:) a gdzie są wózki???chodzi mi o bliźniacze? gdzie moge obejrzeć,dotknąć itd?

w Warszawie  najwięcej wózków bliźniaczych jest wystawionych w Jupiterze właśnie - jest ich tam, z tego co pamiętam ok. 10-15 modeli :) jak na warszawskie standardy to naprawdę dużo, w większości sklepów były 2-3...

gioseppe

Cytat: Kasia w 18 Lis 2008, 09:05:16
Cytat: gioseppe w 18 Lis 2008, 08:22:38
smyki sa drogie
moim zdaniem smyki mają asortyment o zróżnicowanych cenach
jak muszę kupić jakiś ciuszek na prezent to zawsze w smyku coś wynajdę
no ok
ale mowimy chyba o wyprawce? ja przynajmniej to mialam na mysli - gdybym robila w smyku to chyba zbankrutowalabym
prezenty, pojedyncze sztuki to inna bajka
http://www.szajnar.pl/   - makijaż Kraków - fotografia kobiet
http://www.facebook.com/EwelinaSzajnarMakeUP

Pyś

Ja polecam hurtownię ze wszystkim co jest potrzebne (od pieluszki po wózek) pod Warszawą w
Starych Babicach. Kierunek - Bronisze.
Cenowo też przystępnie.

:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Angie

Dzięki dziewczyny. Wszelkie namaiary są naparawdę cenne. W nagrodę  :beer: