Autor Wątek: Czy oszczedzacie i jak?  (Przeczytany 56470 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zwierzatko_mojej_mamy

Odp: Czy oszczedzacie i jak?
« Odpowiedź #100 dnia: 02 Wrz 2009, 11:09:03 »
justynaaaa2 carrefour tez ma z pierpzem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj i z innymi bajerami - dlatego lubie ich marke, bo robia nie tylko ryz i jogurt jak tesco, czyli tak powszednie rzeczy, ale wlasnie i suszone pomidory i szparagi i inne Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

konwalia

« Odpowiedź #101 dnia: 02 Wrz 2009, 11:16:09 »
w teso jest dobry z pieprzem ich marki wlasnej milkland czy jakoś tak

mignon

• Gość
« Odpowiedź #102 dnia: 02 Wrz 2009, 11:21:42 »
Ja też jestem fanką Lidla Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Uwielbiam tamtejsze sery

Angie

« Odpowiedź #103 dnia: 02 Wrz 2009, 11:23:13 »
Do Lidla mam kawałek, ale w ramach spaceru moge się z Lenką czasem przejść Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Może tez będę tam robić zakupy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Biedronki na Ursynowie nie kojarzę  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub ZalogujNie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Kasia

« Odpowiedź #104 dnia: 02 Wrz 2009, 11:44:31 »
A, pasują mi chusteczki DADA z Biedronki, tzn. nie mi tylko dupce Pawełka

no ja juz pisałam ze dla nas to niewypał, nie dość ze uczuliły to jeszcze mi podśmiarduja tak chemicznie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

a wiecie że w tesco na Wegrzech te najtańsze chusteczki nawilzane tesco są z tym plastikiem przy otwarciu. troche sie zdziwiłam ze takie tanie a rozwiazanie maja lepsze niż pampersy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj jeszcze ich nie wypróbowałam. W Pl ich chyba nie ma ale na opakowaniu również po polsku były napisy wiec może wkrotce bedą Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Może nie jestem doskonała, może Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   ale doskonale sobie z tym radzę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #104 dnia: 02 Wrz 2009, 11:44:31 »

justynaaaa2

« Odpowiedź #105 dnia: 02 Wrz 2009, 11:52:25 »

Biedronki na Ursynowie nie kojarzę  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
była kiedyś na natolinie, ale nie wiem czy ty wtedy już na ursynowie mieszkałaś Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj podpalili kiedyś pawilon i w rezultacie ją zamknęli Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj była potem jeszcze na zielonym ursynowie tak mniej więcej na przeciwko geanta, ale też już kilka lat jej nie ma, teraz jest chyba marcpol  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
nie wiem czy w wawie są gdzieś jeszcze biedronki, ja nie kojarzę  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Głupie myśli ma każdy, ale mądry je przemilcza...

martullek

« Odpowiedź #106 dnia: 02 Wrz 2009, 11:58:46 »
kiedyś byłam w biedronce gdzieś na jelonkach - ale to kawał drogi Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Dodany tekst: 02 Wrz 2009, 12:02:45
mam całą listę
1 Warszawa ul. Wiatraczna 15
2 Warszawa Ul. Uniejowska 4
3 Warszawa Ul. Orląt Lwowskich 70
4 Warszawa Ul. Szobera 3A
5 Warszawa Ul. Jana Olbrachta 46
6 Warszawa Ul. Świetlików 9
7 Warszawa Ul. Łabiszyńska 16
8 Warszawa Ul. Wysockiego 10
9 Warszawa Ul. Skrajna 14
10 Warszawa Ul. Złotej Wilgi 2
11 Warszawa Ul. Goldoniego 1
12 Warszawa Ul. Szadkowskiego 1
13 Warszawa Ul. Targowa 24
14 Warszawa Ul. Witolińska 7
15 Warszawa Ul. Grochowska 338/340
16 Warszawa Ul. Światowida 53E
17 Warszawa Ul. Niemcewicza 26
18 Warszawa Ul. Kordeckiego 56/58
19 Warszawa Ul. Patriotów 110
20 Warszawa Ul. Zwoleńska 122/128
21 Warszawa Ul. Trakt Brzeski 73
22 Warszawa Ul. Grzybowska 12/14
23 Warszawa Ul. Korotyńskiego 23
24 Warszawa Ul. Głębocka 13
25 Warszawa Ul. Pruszkowska 4D
26 Warszawa Ul. Dobosza 12
27 Warszawa Ul. Wyki 11
28 Warszawa Ul. Warszawska
29 Warszawa Ul. Modzelewskiego 27
30 Warszawa ul. Jana Kazimierza 62
31 Warszawa ul. Dzika 2
« Ostatnia zmiana: 02 Wrz 2009, 12:02:45 wysłana przez martullek »

kasiad

« Odpowiedź #107 dnia: 02 Wrz 2009, 12:49:39 »

Na pulpicie kompa mam teraz projekt domu, ktory jest moim celem i skutecznie mnie to powstzrymuje przed zakupami zbednych rzeczy online :-)

nionczka pozwól, że ściągnę Twój pomysł tego domu na pulpicie  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
bo to jest również nasz cel Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

my w Lidlu kupujemy:
- pieluchy Toujours
- chusteczki softino
- przepyszne wędliny PIKOK
- sezamki, ciastka, generalnie słodkości
- przyprawę do kurczaka w torebce a la złocisty kurczak za 49 gr, identyczna z Kamisa kosztuje 1,50 zł
« Ostatnia zmiana: 02 Wrz 2009, 12:50:05 wysłana przez kasiad »

anyday

« Odpowiedź #108 dnia: 02 Wrz 2009, 13:13:06 »
a propos oszczędzania:

Nadal trzeba siusiać pod prysznicem

Wszyscy tak robią - kobiety, mężczyźni, dzieci, muzycy, filmowcy, Brazylijczycy, stwory z innych planet, sportowcy, a nawet King Kong i kochankowie ukryci w szafach. Siusianie pod prysznicem pozwala zaoszczędzić aż 12 litrów wody dziennie.

Oto druga odsłona kampanii Xixi no Banho zachęcającej do siusiania podczas kąpieli pod prysznicem. Celem kampanii jest zaoszczędzenie 4.380 litrów wody rocznie poprzez rezygnację ze spuszczania wody w sedesie.

Nazwa kampanii Xixi no Banho
Hasła kampanii Xixi no Banho
Kategoria ogólna Ekologia i środowisko
Czas 01.08.2009 - 31.08.2009
Kraj/kraje Brazylia
Nadawca Fundaçao SOS Mata Atlântica
Wykonawca F/Nazca S&S
Adresaci Ogół społeczeństwa brazylijskiego
Media Internet, billboardy, radio, prasa

biegać,skakać, latać, pływać! z poradnika młodego zielarza napisanego dla szczęścia ludzkości Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #109 dnia: 02 Wrz 2009, 13:26:12 »
w sumie bardzo slusznie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ddu

« Odpowiedź #110 dnia: 02 Wrz 2009, 13:47:36 »
przejrzałam wątek.w  związku z tym, że pracowałam w branży FMCG, troszkę wiem o różnych supermarketach....
generalnie nie polecam świeżych warzyw i owoców z super i hipermarketów.
tak samo świeże mięso i wędliny.
ale  z 2 strony mięso, wędliny i sery - nie powinno się ich kupować w drogich delikatesach, ponieważ jest tam niska rotacja towaru i często są to nieświeże produkty.

polecam chemię z Polomarketu - ich marka własna. produkują to firmy , kt. robią płyny np. dla perwolu. ta sama jakość, cena inna. to wiadomość na 100 %, bo widziałam wyniki badań.

pomidory w puszce z Tesco są wspaniałe. to nie badania. to mój żołądek Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

emcia

« Odpowiedź #111 dnia: 02 Wrz 2009, 13:51:57 »
prądu nie oszczędzam, wody też nie za bardzo,może gdybym sama te rachunki płaciła to bym oszczędzała
przepłacać nie lubię i jestem podatna na wszelkie promocje (najlepiej kosmetyków i butów) Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
wychodzę czasem po chleb i wracam z butami
na ciuchy dużo nie wydaję, bo mam tu full ciuchlandów a żadnej galerii, bilans - kilka "nowych" ciuchów tygodniowo za 20 zł
tylko na allegro zdarza mi się poszaleć, bo jak wiecie brak mi adrenaliny Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

nionczka

« Odpowiedź #112 dnia: 02 Wrz 2009, 13:52:42 »
a propos oszczędzania:

Nadal trzeba siusiać pod prysznicem

Wszyscy tak robią - kobiety, mężczyźni, dzieci, muzycy, filmowcy, Brazylijczycy, stwory z innych planet, sportowcy, a nawet King Kong i kochankowie ukryci w szafach. Siusianie pod prysznicem pozwala zaoszczędzić aż 12 litrów wody dziennie.

Oto druga odsłona kampanii Xixi no Banho zachęcającej do siusiania podczas kąpieli pod prysznicem. Celem kampanii jest zaoszczędzenie 4.380 litrów wody rocznie poprzez rezygnację ze spuszczania wody w sedesie.

Nazwa kampanii Xixi no Banho
Hasła kampanii Xixi no Banho
Kategoria ogólna Ekologia i środowisko
Czas 01.08.2009 - 31.08.2009
Kraj/kraje Brazylia
Nadawca Fundaçao SOS Mata Atlântica
Wykonawca F/Nazca S&S
Adresaci Ogół społeczeństwa brazylijskiego
Media Internet, billboardy, radio, prasa

No i swietnie! dopoki chodzi tylko o siku nie ma problemu.

Dodany tekst: [time]śro 02 wrz 2009 12:53:57 GMT-1[/time]
Cytat: nionczka  Dzisiaj o 09:20:36

Na pulpicie kompa mam teraz projekt domu, ktory jest moim celem i skutecznie mnie to powstzrymuje przed zakupami zbednych rzeczy online :-)

nionczka pozwól, że ściągnę Twój pomysł tego domu na pulpicie  wink
bo to jest również nasz cel Smiley

Sciagaj, sciagaj. Dziala jak nic. Maz sie ze mnie smieje bo teraz wszystkie ceny przeliczam na metry i centymetry domu. Teraz mam jasny cel w zyciu i kasa na koncie rosnie szybciutko. Wczesniej tak nie bylo...
« Ostatnia zmiana: 02 Wrz 2009, 13:54:52 wysłana przez nionczka »

zosia2007

« Odpowiedź #113 dnia: 02 Wrz 2009, 13:57:42 »
często kupuje w lidlu bo mam pod nosem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj a szczerze to bardzo lubie  ichniejsze produkty: sery, wędliny PIKOK, ciasto fracuskie, szpinak w sosie smietanowym, ogolnie mrozonki i słodycze. Poza tym wszystkie słoikowe rzeczy tez mają ok a cena zdecydowanie niższa niż w innych sklepach.

lubie promocje ale zawsze sprawdzam cene bo czesto zdarza mi sie ze na opakowaniu jest np. 2zl a jak podchodze do czytnika pokazje 3zl bo zapomnieli zmienic ceny Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

proszki, plyny do plukania i ogolnie chemie kupuje raczej w wiekszych pudelkach bo rzeczywiscie wychodzi taniej.
« Ostatnia zmiana: 02 Wrz 2009, 13:59:42 wysłana przez zosia2007 »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Kasia

« Odpowiedź #114 dnia: 02 Wrz 2009, 14:04:19 »
generalnie nie polecam świeżych warzyw i owoców z super i hipermarketów.
tu sie nie zgodzę! Teraz wiele hipermarketow czy supermarketow kupuje prosto od chłopa lub np. na giełdzie w Warszawie np. na Broniszach.
Z tych samych źródeł korzystaja drobni bazarowi sprzedawcy wiec towar taki sam jezeli chodzi o swiezość i nawozenie.

Inna kwestia że w hipku to ludzie pomacaja podotykają a na bazarze handlarz tak nie da

jezeli juz to baczniej przyjrzałabym sie promocjom w hipkach, bo tam rzeczywiscie moze byc kupiony towar gorszego sortu
« Ostatnia zmiana: 02 Wrz 2009, 14:06:38 wysłana przez Kasia »

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #114 dnia: 02 Wrz 2009, 14:04:19 »

emcia

« Odpowiedź #115 dnia: 02 Wrz 2009, 14:12:51 »
lidla mam najbliżej i mają fajną pulpę pomidorową w kartonie, super do wszystkiego

zosia2007

« Odpowiedź #116 dnia: 02 Wrz 2009, 14:13:11 »
lidla mam najbliżej i mają fajną pulpę pomidorową w kartonie, super do wszystkiego

tez jej uzywam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

natka

« Odpowiedź #117 dnia: 02 Wrz 2009, 14:27:44 »
zosia2007 a ten szpinak z lidla to mrozonka??
ja wlasnie tez powoli odkrywam lidla. Ich chemia mnie przekonala Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj choc chusteczki w pudelku maja troche twarde ( te z biedronki sa lepsze a jeszcze fajniejsze te z rossmana). sery tez uwielbiam. szczegolnie mi przypasowal ten taki duzy trojkat plesniowego, moim zdaniem lepszy od naszego turka. ostatnio byla tam w niedziele przed poludniem i akurat mieli promocje na niektore warzywa. nabylam rukole za 79 groszy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj a byla swiezutka Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Wlasciewie to najwiecej zakupow robie w Biedronce, wszystkie maki i cukry czy maslo (calkiem przyzwiote), jogurty tez mi smakuja. Carrefour w Kedzierzynie jest zle zaopatrzony i jest w nim brudno, jakos sie zrazilam...czasem wpadam do kauflandu ale wiem ze tam wydam wiecej niz w biedronce cz lidlu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zosia2007

« Odpowiedź #118 dnia: 02 Wrz 2009, 14:31:02 »
zosia2007 a ten szpinak z lidla to mrozonka??

tak. taki w kartoniku, jest super smaczny i kosztule duzo mniej niz hortex czy inne takie

o taki:

« Ostatnia zmiana: 02 Wrz 2009, 14:34:22 wysłana przez zosia2007 »

natka

« Odpowiedź #119 dnia: 02 Wrz 2009, 14:41:33 »
zosia2007 dzieki za info Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj wyprobuje Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj choc pewnie bede musiala zjesc sama, bo moj nie znosi Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zosia2007

« Odpowiedź #120 dnia: 02 Wrz 2009, 14:45:04 »
zosia2007 dzieki za info Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj wyprobuje Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj choc pewnie bede musiala zjesc sama, bo moj nie znosi Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ja mojego przekonalam do szpinaku Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ale najbardziej lubi jak jeszcze dodam do niego piersi kurczaka bo R. miesozerny jest i warzywa na obiad tak, ale tylko jako przystawka Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

no to pod ten szpinak Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ddu

« Odpowiedź #121 dnia: 02 Wrz 2009, 15:15:55 »
Kasia co do warzyw i owoców. wierz mi- widziałam, jak są przechowywane w magazynach firm. sama też czasem kupuję. wolę nie pamiętać tych magazynów Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Dodany tekst: 02 Wrz 2009, 15:16:56
ale fakt, że często małe sklepy czy bazary kupuję w hiper. no tak...o tym nie pomyślałam
« Ostatnia zmiana: 02 Wrz 2009, 15:16:56 wysłana przez ddu »

Kasia

« Odpowiedź #122 dnia: 02 Wrz 2009, 15:34:14 »
choc chusteczki w pudelku maja troche twarde ( te z biedronki sa lepsze a jeszcze fajniejsze te z rossmana)

W lidlu maja dwa rodzaje chusteczek w kartoniku
jedna takie normalne czyt. twarde Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
a drugie mieciuteńkie jak nie wiem co Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj i te nalezy kupować :
nazywaja sie ISEREE
kiedys nawet na nich było napisane ze sa czyms nasączone, oczywiscie są suche Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mobka

« Odpowiedź #123 dnia: 02 Wrz 2009, 16:06:33 »
Ja mam tesco pod nosem i z tyanszych tescowych rzeczy moge poleciec:
1. Swietna pianke Tesco do mebli o zapachu lawendowym - cena 3,49 bodajze, a od pronto jest znnnnnacznie lepsza
2. Nabial marki Milkland (marka robiona specjalnie pod tesco) - mleko 2% czesto po 1,55zl, serki plesniowe (tansze od turka), bardzo dobre, serek waniliowy w wiadereczku (np. do nalesnikow...), serki kanapkowe (twarogowe)
3. Mieszanki warzyw mrozone - tez pod marka Tesco

Do Liedla tez nie mam daleko, wiec pewnei zajrze niedlugo - szczegolnie, zeby sprawdzic serki plesniowe, wedliny i chemie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Choc z drugiej strony tesco mam pod nosem, wiec albo wstepuje w drodze z pracy, albo chodze pieszo, a do Liedla musialabym juz podjechac Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Zawsze to dodatkowe pieniadze Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

A, chipsy zazwyczaj kupujemy danej marki marketu, w ktorym akurat jestesmy, zamiast Coca, Pepsi Coli kupujemy PoloCockte... (chipsy sa minimalnie gorsze, a PoloCockta moim zdaniem jest b. dobra) No i ciasto francuskie z Liedla jest niezle... choc sklad chyba srednio optymistyczny Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Dlatego tez sprawdzilabym sklad podawanego wczesniej szpinaku z Liedla... polecany przeze mnie serek waniliowy milklandu tez ma w skladzie rzeczy srednio przeze mnie porzadane, ale jego akurat kupuje rzadko. Wole tez kupic drozsza musztarde, ktora nei ma konserwantow niz taka z.... podobnie z katchupem. Slodyczy jadamy malo, wiec tu rozeznania nie mam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 02 Wrz 2009, 16:07:40 wysłana przez mobka »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub ZalogujNie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

marlen_ka

« Odpowiedź #124 dnia: 02 Wrz 2009, 16:21:23 »
kurcze, jak Was czytam, to aż mnie zazdrość zżera, że w Polsce jest tyle super-hipermarketów. u nas nie ma kompletnie nic, jest tylko bonus i kronan, ale generalnie nie są jakos super zaopatrzone.

a jak jeszcze mieszkałam w Pl, to miałam Lidla po drugiej stronie ulicy i tam zawsze najlepsze dla mnie były takie serki do smarowania kanapek, mleko skondensowane i żel pod prysznic taki w litrowym opakowaniu Cien.
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj