Autor Wątek: Ciastka Cranberry Noel dla Jo  (Przeczytany 27133 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

szelma

• Gość
Odp: Ciastka Cranberry Noel dla Jo
« Odpowiedź #75 dnia: 20 Gru 2010, 12:09:53 »
Chciałabym z Wami pracować Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj.

effik

« Odpowiedź #76 dnia: 20 Gru 2010, 12:13:07 »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Chciałabym z Wami pracować Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj.

każdy by chciał, co nie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

magoo

« Odpowiedź #77 dnia: 20 Gru 2010, 12:58:12 »
moje wlasnie siedza w piekarniku, juz sie nie moge doczekac Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

justynaaaa2

« Odpowiedź #78 dnia: 22 Gru 2010, 15:46:43 »
bardzo mi się ich zachciało, bardzo bardzo  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj chyba jutro wieczorem je ulepię ale piec będę dopiero w wigilię Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Głupie myśli ma każdy, ale mądry je przemilcza...

Kasia

« Odpowiedź #79 dnia: 23 Gru 2010, 09:25:21 »
wczoraj przygotowałam cisto

strasznie trudnobyło mi te wałeczki utoczyć bo ciasto było bardzo kruche Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
mam nadzieje że w lodówce troche sie spoi Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

no i słuchajcie, w przepisie jest o miksowaniu a to przeciez ciasto do wyrabiania Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj o co chodzi?
Może nie jestem doskonała, może Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   ale doskonale sobie z tym radzę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #79 dnia: 23 Gru 2010, 09:25:21 »

emcia

« Odpowiedź #80 dnia: 23 Gru 2010, 09:33:17 »
no i słuchajcie, w przepisie jest o miksowaniu a to przeciez ciasto do wyrabiania knuje o co chodzi?
do jakiegoś momentu miksowałam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
może chodzi o miksowanie super silnym sprzętem, kitchen aidem np

Kasia

« Odpowiedź #81 dnia: 23 Gru 2010, 09:42:59 »
może chodzi o miksowanie super silnym sprzętem, kitchen aidem np
mozliwe albo o miksowanie koncówkami do wyrabiania ciasta Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

emcia

« Odpowiedź #82 dnia: 23 Gru 2010, 09:45:16 »
mozliwe albo o miksowanie koncówkami do wyrabiania ciasta Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
chodzi o te sprężyny których nigdy nie użyłam?

Kasia

« Odpowiedź #83 dnia: 23 Gru 2010, 09:46:16 »
chodzi o te sprężyny których nigdy nie użyłam?

ja własnie wczoraj uzyłam i sobie bluzkę wkreciłam lo Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj wiec nie polecam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ale tak, podobno te spężyny sa do wyrabiania ciasta Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

emcia

« Odpowiedź #84 dnia: 23 Gru 2010, 09:47:08 »
ale tak, podobno te spężyny sa do wyrabiania ciasta Smiley
o widzisz, mamy kitchen aidy i nie wiemy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Kasia

« Odpowiedź #85 dnia: 23 Gru 2010, 09:52:19 »
o widzisz, mamy kitchen aidy i nie wiemy wink

no a jak Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ten jest juz ze 20 lub i więcej lat ze mna Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

emcia

« Odpowiedź #86 dnia: 23 Gru 2010, 10:05:52 »

no a jak Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ten jest juz ze 20 lub i więcej lat ze mna Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
a mój w promocji za 50zł

aniak1211

« Odpowiedź #87 dnia: 23 Gru 2010, 20:49:19 »
Ja tam cale ciasto wyrobilam mikserem:D
ciezko juz chodzil,ale dal rade:D
A ciasteczka wyszly przepyszne:)
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj    Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Kobiety i koty zawsze będą robić to,co chcą,a mężczyźni i ps

vobi

• Gość
« Odpowiedź #88 dnia: 23 Gru 2010, 21:11:06 »
eeekhm.... zrobilam ciasto, siedzi w lodowce, boje sie zabierac za pieczenie, bo cos za latwo poszlo....

justynaaaa2

« Odpowiedź #89 dnia: 23 Gru 2010, 21:24:08 »
ja właśnie przygotowałam sobie wszystkie składniki i czekam aż mi się masło ociepli Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
ja ich nie robię w wałki bo potem mi się rozpadają przy krojeniu  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
ja od razu po zagnieceniu ciasta odrywam kawałeczki, robię kulkę, rozpłaszczam i do piekarnika Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
a płatki migdałów kładę kilka na wierzchu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #89 dnia: 23 Gru 2010, 21:24:08 »

sonja

« Odpowiedź #90 dnia: 23 Gru 2010, 21:39:02 »
Ja w sumie w tym roku po raz pierwszy nie miałam kłopotów z krojeniem, znalazłam ekstra ostry nóż i poszło jak po maśle Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

justynaaaa2

« Odpowiedź #91 dnia: 23 Gru 2010, 22:30:41 »
moje już w piekarniku Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj jeszcze druga partia czeka Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

vobi

• Gość
« Odpowiedź #92 dnia: 23 Gru 2010, 23:06:16 »
aaaa.... starzeje sie chyba, ciastka mi wyszly!!! Pokroilam bez problemu (moze nawet nie zdawalam sobie sprawy jaki mam ostry noz Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj), upiekly sie ladnie, smaczniutkie sa! Sonja, za inspiracje  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 24 Gru 2010, 23:25:59 wysłana przez vobi »

justynaaaa2

« Odpowiedź #93 dnia: 23 Gru 2010, 23:08:17 »
ja po raz kolejny poleję sońce za ten przepis bo te ciastka to dla mnie absolutny hit  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

aniak1211

« Odpowiedź #94 dnia: 24 Gru 2010, 10:15:49 »
rozpadają przy krojeniu

Myslalam ze cos zle zrobilam:D
ale nie rozpadaly sie jakos za duzo,bardziej kruszyly,
a noze mam ostre:D Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

vobi
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj:D:D

effik

« Odpowiedź #95 dnia: 28 Gru 2010, 18:14:48 »
są nawet takie artystki, które ciastka wycinają foremkami z tego Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

jo_miekka

« Odpowiedź #96 dnia: 29 Gru 2010, 09:42:22 »
uwielbiam te ciastka, na Święta nie zrobiłam, ale zrobię na Nowy Rok
w ogóle lubię wszystkie ciastka, które się "kroi z wałka" Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

effik

« Odpowiedź #97 dnia: 29 Gru 2010, 09:48:31 »
jo, ja też Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
to samo mam z pomarańczowo-migdałowymi Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

jo_miekka

« Odpowiedź #98 dnia: 29 Gru 2010, 09:51:15 »
a te też się kroi z wałka?

effik

« Odpowiedź #99 dnia: 29 Gru 2010, 09:56:50 »
a te też się kroi z wałka?

mhm Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj