Autor Wątek: Ciastka Cranberry Noel dla Jo  (Przeczytany 27445 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

jo_miekka

Odp: Ciastka Cranberry Noel dla Jo
« Odpowiedź #25 dnia: 02 Gru 2008, 17:48:52 »
a taka poza wszystkim, to nei wypowiedziałam się o ciastkach w wątku im poświęconym!
Sonja, dużo piwa!
Ciastka są super, tylko mąki mi weszło trochę mniej, ale naprawdę pycha i na pewno będę je robić!
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

magdarynka

« Odpowiedź #26 dnia: 03 Gru 2008, 08:35:24 »
a taka poza wszystkim, to nei wypowiedziałam się o ciastkach w wątku im poświęconym!
Sonja, dużo piwa!
Ciastka są super, tylko mąki mi weszło trochę mniej, ale naprawdę pycha i na pewno będę je robić!

Mnie maki wlasnie weszlo wiecej i nawet sie zastanawialam czy nie przesadzam z podsypywaniem. Ciastka naprawde super, pyszne i proste w zrobieniu.

talula

« Odpowiedź #27 dnia: 05 Gru 2008, 13:04:17 »
Mnie tez maki mniej chciało wejsc, ale oczywiscie na siłe dałam wszystko... nie pytajcie co bylo dalej...

upiekłam połowe ciastek druga połowa w zamrazalce, ciekawe czy tak moze byc. Nauczona doswiadczeniem, ze potem te wszystkie słodkosci musze zjadac sama, mam tez w zamrazalce nasze rogaliki drozdzowe;)

A tym razem, ciastek juz prawie nie ma, dałam mezowi kilka do pracy no i cud sie stał, bo on mi na gadu pisze, ze ciastka sa przepyszne Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

justynaaaa2

« Odpowiedź #28 dnia: 05 Gru 2008, 14:37:59 »
u mnie ciastek nie ma już od 2 dni, zjedliśmy we dwójkę szybciutko  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ale że szybko się je robi, to w niedzielę, będę robić u rodziców z podwójnej porcji Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj i trochę im zostawię, już nie będę taka  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Głupie myśli ma każdy, ale mądry je przemilcza...

zosia2007

« Odpowiedź #29 dnia: 05 Gru 2008, 20:40:57 »
justynaaaa2 a moze ty powinnas sie przekwalifikowac z kwiatow na cukiernie  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #29 dnia: 05 Gru 2008, 20:40:57 »

rilla

« Odpowiedź #30 dnia: 05 Gru 2008, 22:11:44 »
dobra zabieram się za te ciasteczka... myslicie ze do 1 sie wyrobie?

justynaaaa2

« Odpowiedź #31 dnia: 05 Gru 2008, 22:33:59 »
dobra zabieram się za te ciasteczka... myslicie ze do 1 sie wyrobie?
rilla na pewno Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ciasto się wyrabia szybciutko, potem łapkami formujesz wałki i wsadź je do zamrażalnika będzie szybciej  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj moje już po godzinie były twarde, krojenie też szybko idzie, ale musisz mieć ostry nóż Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj a potem do piekarnika i gotowe Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

fasolka1980

« Odpowiedź #32 dnia: 10 Gru 2008, 21:08:03 »
właśnie zrobiłam  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

PYCHA!!!!! SONKA dla ciebie 10 piwek Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj    Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

dragonfly

« Odpowiedź #33 dnia: 10 Gru 2008, 21:09:59 »
btw, ciastka cranberry robia furore w Basrze Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj mam zamowienie na 2 kg (tyle max w jednej paczce moge wyslac)
 Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

doda

« Odpowiedź #34 dnia: 10 Gru 2008, 22:55:22 »
sonja, super!!!!!!!!!!!!!!
piwko Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

« Odpowiedź #35 dnia: 11 Gru 2008, 00:04:39 »
pytanko: czy te ciastka mogą polezec, jak np. zrobie je w ten weekend i zechce potrzymac do swiat???? czy nie da rady????
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/

justynaaaa2

« Odpowiedź #36 dnia: 11 Gru 2008, 09:16:50 »
wrobelek0403 nie da rady, bo zjecie je zanim święta nadejdą  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

riannka

« Odpowiedź #37 dnia: 11 Gru 2008, 10:31:12 »
wrobelek0403 nie da rady, bo zjecie je zanim święta nadejdą  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zgadzam się u nas nie było już po dwóch dniach Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

« Odpowiedź #38 dnia: 11 Gru 2008, 11:24:22 »

no skoro tak mowicie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
zgadzam się u nas nie było już po dwóch dniach Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mayagaramond

« Odpowiedź #39 dnia: 14 Gru 2008, 18:41:02 »
Oglaszam, ze ciastka wyszly i jest to sukces, bo ja nigdy wczesniej zadnych ciastek nie pieklam.  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

nastepnym razem zamienie esencje waniliowa na cytrynowa, zeby byly bardziej kwaskowe.
« Ostatnia zmiana: 14 Gru 2008, 19:10:34 wysłana przez mayagaramond »
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #39 dnia: 14 Gru 2008, 18:41:02 »

bagietka12

« Odpowiedź #40 dnia: 17 Gru 2008, 08:54:11 »
dziewczyny a co polecacie zamiast kokosu? bo mój D. nienawidzi kokosu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj może płatki migdałowe?? sezam?? co jeszcze może byc?

jo_miekka

« Odpowiedź #41 dnia: 17 Gru 2008, 09:06:07 »
Płatki migdałowe jak pisała Sonja. Ja zrobiłam pół na pół i te z płatkami migadąłowymi były lepsze Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

bagietka12

« Odpowiedź #42 dnia: 17 Gru 2008, 09:11:44 »
jo_miekka dzięki Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj polewam  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
a nie kruszyły się i nie odpadały te patki?

zuzia

« Odpowiedź #43 dnia: 17 Gru 2008, 09:18:07 »
bagietka12
ja wymieszałam kokos z płatkami migdałowymi. wyszło super.

foszek

« Odpowiedź #44 dnia: 17 Gru 2008, 13:18:05 »
Płatki migdałowe jak pisała Sonja. Ja zrobiłam pół na pół i te z płatkami migadąłowymi były lepsze Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Tez tak zrobilam, mi smakowaly lepiej z kokosem, mezowi z platkami.
Upieklam je w niedziele wieczorem a w poniedzialek rano tylko tyle ich zostalo:

Czy komus udalo sie je przechowac dluzej niz 2 dni???????????????????

magdarynka

« Odpowiedź #45 dnia: 17 Gru 2008, 13:32:54 »
foszek mnie zniknely na drugi dzien i to tylko dlatego ze zaprosilam na nie rodzicow, cos im musialam zostawic  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zuzia

« Odpowiedź #46 dnia: 17 Gru 2008, 15:09:34 »
Czy komus udalo sie je przechowac dluzej niz 2 dni??

ja piekłam w sobotę i jeszcze je mam. schowałam w słoiku i postawiłam na szafce w kuchni. mój mąż w życiu ich nie znajdzie (serio!).

gioseppe

• Trajkocząca wiedźma
  • Ilość polubień: 0
  • Ilość piw: 556
  • mama Wiktora zmysłowoustego ;)
    • stylizacja, make-up, sesja portretowa Kraków
« Odpowiedź #47 dnia: 17 Gru 2008, 20:07:00 »
ja widuje zurawine na rynku warzywnym Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
ale kurcze mnie to obrzydza, i zurawina i suszone sliwki i gruszki
jakos mi sie wydaje ze wszyscy to łapami dotykaja a potem ja to jem... ja mam zboczenie (kolejen odkrylam dzieki strefie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj) ze zawsze zwykle rodzynki z worka mocze przed zjedzeniem we wrzatku
kiedys dziadzik opowiadal mi jak byl w Libii i ogladal jak wyglada "produkcja" i to mi chyba tak obrzydzilo..

a zurawine lubie, oj lubie!

EDIT
hmm nie wiem dlaczego ale wsyslo cytat do ktoego sie odnosilam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   - makijaż Kraków - fotografia kobiet

tusia

« Odpowiedź #48 dnia: 17 Gru 2008, 21:20:56 »
ja widuje zurawine na rynku warzywnym Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
ale kurcze mnie to obrzydza, i zurawina i suszone sliwki i gruszki
jakos mi sie wydaje ze wszyscy to łapami dotykaja a potem ja to jem... ja mam zboczenie (kolejen odkrylam dzieki strefie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj) ze zawsze zwykle rodzynki z worka mocze przed zjedzeniem we wrzatku
kiedys dziadzik opowiadal mi jak byl w Libii i ogladal jak wyglada "produkcja" i to mi chyba tak obrzydzilo..

a zurawine lubie, oj lubie!

EDIT
hmm nie wiem dlaczego ale wsyslo cytat do ktoego sie odnosilam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Ja uwielbiam te wszystkie suszone owoce, które wymieniłaś gios. Mogłabym garściami jeść Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Rodzynki też zawsze moczę wcześniej we wrzątku. Są nawet wtedy bardziej soczyste i takie duże Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Życie jest dane człowiekowi tylko jeden raz, więc warto je przeżyć tak,
by nie odczuć męczącego żalu po latach spędzonych bez celu...

giga

« Odpowiedź #49 dnia: 17 Gru 2008, 23:19:27 »
tusia już schowane dla Ciebie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj