Autor Wątek: Ciastka Cranberry Noel dla Jo  (Przeczytany 27448 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

wrobelek0403

Odp: Ciastka Cranberry Noel dla Jo
« Odpowiedź #200 dnia: 06 Gru 2015, 20:05:56 »
dzieki dziewczyny Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

niewiemjaka

« Odpowiedź #201 dnia: 07 Gru 2015, 11:15:26 »
piękne okrąglutkie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Synu Wiktor ur.17.05.2009, 3580g, 58 cm, BRh+, Byk
Synu Franek ur.30.05.2014, 3460g, 58 cm, BRh-, Bliźnięta

wrobelek0403

« Odpowiedź #202 dnia: 10 Gru 2015, 22:24:33 »
wcinam wlasnie drugie i chyba musze schowac pudełko Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj są mięciusieńkie, a lukier cieniutki i chrupie, pierwszy raz mi takie dobre wyszły Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

rudasekawf

« Odpowiedź #203 dnia: 11 Gru 2015, 07:27:07 »
Wróbel Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Ja jeszcze się wstrzymuję z robieniem, bo w zeszłym roku przed wigilią musiałam piec drugi raz bo nic nie zostało Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mobka

« Odpowiedź #204 dnia: 18 Gru 2015, 20:44:33 »
Lebkuchen zrobiłam rok temu i nam nie podeszły. Cranberry się chłodzącego, jutro będę piekła. I  pierniczki będę dopiekala.
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub ZalogujNie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #204 dnia: 18 Gru 2015, 20:44:33 »