Manhattan Pub Sosnowiec - jak Wam się podoba?

Zaczęty przez MagdaG, 13 Lis 2008, 12:13:42

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

MagdaG

znalazłam niestety tylko jedno zdjęcie. Jak Wam się podoba tai wystrój wnętrza. Dodam, że stoły są na balkoniku ułożone w kształcie litery L a na dole miejsce do tańcowania:) Barierki balkoników na wesele przyozdobione są białymi szarfami (bez żadnych balonów itp itd)

http://bobo.internetdsl.pl/manhattan/index.html

magdarynka

Nawet swojej strony sie dorobili ;;) Brat mojej przyjaciolki mial tam wesele i wszyscy byli bardzo zadowoleni. Mnie tylko otoczenie sie tam nie podoba, reszta prezentuje sie bardzo ladnie ( tylko jakas mala ta sala na tym zdjeciu )
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

gioseppe

http://www.szajnar.pl/   - makijaż Kraków - fotografia kobiet
http://www.facebook.com/EwelinaSzajnarMakeUP

MagdaG

te habazie to bluszcz..... pnie się po kutych barierkach od balkoników:)

tusia

MagdaG wnętrze jest całkiem fajne. Wystarczy ładnie ubrać i będzie super  :ok:
Życie jest dane człowiekowi tylko jeden raz, więc warto je przeżyć tak,
by nie odczuć męczącego żalu po latach spędzonych bez celu...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

magdarynka

Oni robią ładne dekoracje z świeżych kwiatów, trzeba tylko uzgodnic co się chce
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

giga

MagdaG[/ Wygląda ,że można tu urządzić wspaniałe weselicho.Tylko jak duża jest sala do tańczenia?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

magdarynka

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


tusia

Cytat: magdarynka w 13 Lis 2008, 20:46:06
Sala do tanczenia to ta sala na dole
To nie za duża. Zależy też ile osób ma się bawić na weselu.
Jeśli niedużo, to wielkość sali nie ma takiego znaczenia.
Życie jest dane człowiekowi tylko jeden raz, więc warto je przeżyć tak,
by nie odczuć męczącego żalu po latach spędzonych bez celu...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

MagdaG

sala jest odrobinkę większa niż na zdjęciu (za fotografem jeszcze jest kawałek). A wesele na 70 osób - tak sobie myślę, że pewnie nie wszyscy będą jednocześnie tańcować - pewnie z 40 będzie siedziało przy stołach a 30 wylegnie na parkiet, a dla 30 - 40 osób jest w sam raz:) A jeśli chodzi o wystrój to słyszałam, że wszystko wygląda bardzo porządnie i elegancko (słyszałam np, że mają śliczne sztućce srebrne - dodam tylko, że na ostatnim weselu w remizie na jakim byłam dostałam widelec z powyginanymi ząbkami:))

MagdaG

p.s. Obawiam się tylko o jedną rzecz - za barem są kręcone schody na piętro.... cieniutko widzę nawalonych wujaszków jak schodzą po tych schodach:):D

giga

Cytat: MagdaG w 13 Lis 2008, 21:46:33
p.s. Obawiam się tylko o jedną rzecz - za barem są kręcone schody na piętro.... cieniutko widzę nawalonych wujaszków jak schodzą po tych schodach:):D
będzie zabawniej :yeah: :point_lol:

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

tusia

Cytat: MagdaG w 13 Lis 2008, 21:46:33
p.s. Obawiam się tylko o jedną rzecz - za barem są kręcone schody na piętro.... cieniutko widzę nawalonych wujaszków jak schodzą po tych schodach:):D

To nie będę chodzić po schodach, tylko tańcować  :hihi: :hihi: :hihi:
Życie jest dane człowiekowi tylko jeden raz, więc warto je przeżyć tak,
by nie odczuć męczącego żalu po latach spędzonych bez celu...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

MagdaG

będą na dupsku zjeżdżać z góry na dół:)

tusia

Cytat: MagdaG w 13 Lis 2008, 21:59:14
będą na dupsku zjeżdżać z góry na dół:)

hihihi   :lollol:
Życie jest dane człowiekowi tylko jeden raz, więc warto je przeżyć tak,
by nie odczuć męczącego żalu po latach spędzonych bez celu...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

sunflowerka

My pominęliśmy tę salę właśnie ze względu  na to rozdzielenie - stoły na gorze, tańce na dole...Już widzę moje babcie narzekające na to że muszą chodzić po schodach... i jeszcze dzieci po nich biegające...i jeszcze ci pijani wujkowie, oj nie.
A też mamy salę zamówioną z balkonami, ale balkony nie będą w użyciu, bo ze wszystkim zmieścimy się na dole.
A tak poza tym to sala fajna. Podoba mi się taki klimat.

MagdaG

u mnie problem babć i dziadków odpada bo najstarsza osoba to mój dziadek, ale on znając życie nie będzie długo siedział a już z pewnością nie będzie tańcował. Reszta to przedział wiekowy pomiędzy 20 a 50 lat... dzieci też żadnych nie będzie więc nie ma sprawy:)

tachogti

Mnie sie ogolnie podoba bardzo - jasno tam i elegancko :)
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

martullek

Cytat: MagdaG w 14 Lis 2008, 15:51:03
u mnie problem babć i dziadków odpada bo najstarsza osoba to mój dziadek, ale on znając życie nie będzie długo siedział a już z pewnością nie będzie tańcował. Reszta to przedział wiekowy pomiędzy 20 a 50 lat... dzieci też żadnych nie będzie więc nie ma sprawy:)

MagdaG powiem z własnego doświadczenia. mój 77-letni dziadek zawsze ze wszystkim imprez wychodzi po dwóch godzinach - na weselu mojego brata ciotecznego był do 21wszej. u mnie wychodził o 5 rano i narzekał, że wyganiają go do domu ;) prawie całą noc tańczył. tak więc nic nie przewidzisz

MagdaG

martullek..... mój ma dziś 83 więc nawet jakby chciał to tańcować całą noc nie da rady:)

MagdaG

http://www.pub-manhattan.pl/index.php wklejam jeszcze jedną stronkę Manhattanu:) Widać o wiele więcej

tusia

Cytat: MagdaG w 14 Lis 2008, 23:55:12
http://www.pub-manhattan.pl/index.php wklejam jeszcze jedną stronkę Manhattanu:) Widać o wiele więcej

Bardzo fajne miejsce, takie klimatyczne :yes:
Dobry wybór  :piwko:
Życie jest dane człowiekowi tylko jeden raz, więc warto je przeżyć tak,
by nie odczuć męczącego żalu po latach spędzonych bez celu...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

giga

MagdaG bardzo elegancka zastawa weselna.  :ok:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

sunflowerka


Ech no rewelka. Szkoda, że tam nie pojechałam, choć zobaczyć. Jakoś nie potrafiłam zmusić narzeczonego żebyśmy się tam wybrali, jak szukaliśmy miejsca na wesele. Z tego co widzę to jedna z ładniejszych restauracji w okolicy.