dzidzia a zwierzęta domowe

Zaczęty przez feeling.good, 12 Lis 2008, 22:55:43

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

aniak1211

fajny pieseczek,
a szczeniaczek pewnie bedzie przeslodki :)

asia407

Cytat: goga w 14 Lis 2008, 17:30:20
asia407 ja się właśnie zastanawiam nad kupnem devona - z jakiej hodowli masz ?? no i jeśli wolno spytać o cenę ??

Martel jest z Hodowli "Z kolyski Dominiki" w Mikolowie (kawalek od Krakowa), mam go kolo 4 lat, wiec nie wiem dokladnie ile teraz kosztuje kociak. Mysle, ze kolo 2 tys. Najlepiej skontaktowac sie z hodowca i zapytac. Czasami mozna dostac koty taniej. Moj Martel byl "w promocji", bo mial juz 7 miesiecy i zostal jako jedyny z calego miotu, zaplacilam za niego 800 zl. Oczywiscie ma rodowow.
Stella jest tutejsza, spod Londynu. Jej pelne imie to Mijacas Venus in Blue Jeans  :o . Kosztowala 350 funtow.
Devony sa urocze  :love: Niesamowite przytulaki, bardzo towarzyskie i gadatliwe. Patrzac na moja dwojke moge stwierdzic, ze jezeli chcesz "nakolanowego" pluszaka uwielbiajacego przytulanie to bierz samca. Martel wiekszosc czasu spedza na kolanach meza z brzucholem wystawionym do glaskow. Stella jest bardziej niezalezna.

Duzo o kotach ogolnie jest tu: www.forum.miau.pl  Udziela sie tam kilku hodowcow devon rexow, na pewno beda potrafili pomoc w wyborze kota.

Jak masz jakies pytania to pisz, ja o kotach to moge tak godzinami  :in_love:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

feeling.good

Cytat: aniak1211 w 14 Lis 2008, 22:33:59
fajny pieseczek,
a szczeniaczek pewnie bedzie przeslodki :)


Są przesłodkie:

nionczka

feeling.good No rzeczywiscie brzydal z tego psiaka (moim skromnym zdaniem i nie chcac Cie urazic), ale jako szczeniak jest przeuroczy i napewno bedzie kochane psisko! Zazdroszcze Ci!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

feeling.good

Cytat: nionczka w 18 Lis 2008, 10:46:26
feeling.good No rzeczywiscie brzydal z tego psiaka (moim skromnym zdaniem i nie chcac Cie urazic), ale jako szczeniak jest przeuroczy i napewno bedzie kochane psisko! Zazdroszcze Ci!


Sama się śmieję, że jest tak brzydki, że aż piękny:)

Najważniejsze, że jest mały (mieszkamy w trzypokojowym mieszkaniu), nie szczeka na potęgę (sąsiedzi), może sam zostać w domu na kilka godzin (oboje pracujemy), mąż nie będzie się wstydził z nim wyjść na spacer:) (kiedy powiedziałam, że chcę małego psa - mąż był za bokserem - powiedział, że w życiu nie zgodzi się na yorka czy inne "babskie" psisko), dobrze żyje z innymi psami (w najbliższej rodzinie jest bokser i amstaff), a PRZEDE WSZYSTKIM - uwielbia dzieci i jest wobec nich szalenie cierpliwy.

Z tych wszystkich względów wybraliśmy właśnie tę rasę.

zwierzatko_mojej_mamy

feeling.good spotkalby sie sam na sam z porzadnie ostrzyzonym yorkiem to by zmienil zdanie  ;) juz znam kilka takich przypadkow ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl