Gdzie nad morze zimą?

Zaczęty przez sweedee, 09 Lis 2008, 21:28:12

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

sweedee

Bo szukam i szukam i jakoś niczego ciekawego nie mogę znaleźć...  :no:
Chodzi mi o wyjazd w sezonie Bożonarodzeniowo-noworocznym do miejscowości, w której niekoniecznie psy z nudów dupami szczekają, bo jedzie z nami moja mama, która mogłaby np. wieczorem zostać z Mają, a my z chłopem byśmy gdzieś skoczyli   :dance: także dziura niekoniecznie.
Szukałam w Helu, w Łebie, Dębkach (ale Dębki znam i to raczej z przyzwyczajenia) i albo nic nie zachwyca albo jak fajna kwatera, to jest sezonowa działalność.
Może któraś z Was może coś sprawdzonego polecić, będę wdzięczna ogromnie  :thx:

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


www.foto.adtwinzz.com
www.adtwinzz.com

martullek

ja jako dziecko jeździłam z babciami w ferie zimowe do Kołobrzegu. mieszkaliśmy w sanatorium, chociaż nie korzystaliśmy z tamtejszej "infrastruktury" sanatoryjnej. nazywało się chyba Węgiel Brunatny  :hihi: ale to było prawie 15 lat temu what

konwalia

My też byliśmy kiedyś zimą w kołobrzegu- wiało gorzej niż w górach....
Poza tym czuliśmy się trochę jak w sanatorium dla........emerytów niemieckich, na których kołobrzeg zimą  jest nastawiony

magdalinska

a moze Sopot albo Gdańsk? Nie wiem czy w zimie na Helu sie cos dzieje ;)  a w Trójmiescie zawsze  jest gdzie wyjsc wieczorem. Namiarów nie znam, ale szukajcie a znajdziecie ;)

nionczka

Ja polecam Sopot. Zimna najlepiej udac sie w miejsce, ktore oferuje cos wiecej niz plaze. I miasto, w ktorym toczy sie zycie przez caly rok.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

panikarola

Sopot to super pomysl! mysmy jezdili do miedzyzdrojow. ale tak na dwa dni, bez atrakcji dodatkowych, wiec bym sie machnela do Sopotu.
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

fasolka1980

Znajmi polecają gorąco ośrodek spa Sandra w Pogorzelicy. Twierdza ze rewelacja! Moze cos takiego?

rilla

a my byliśmy w Kołobrzegu rok temu ... i polecam:) super knajpki nad morzem, dla młodych również... i można pójśc na super spacer do Dzwirzyna...

konwalia

Cytat: fasolka1980 w 10 Lis 2008, 13:11:43
Znajmi polecają gorąco ośrodek spa Sandra w Pogorzelicy. Twierdza ze rewelacja! Moze cos takiego?

potwiedzam :) sama nie byłam jeszcze, al;e znajomi jeżdżą regularnie, pleciłam w ten sposob koleżance i była super zadowolona

sweedee

dzięki wszystkim za odpowiedzi  :piwko:, już znalazłam kwaterę w Helu  ;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


www.foto.adtwinzz.com
www.adtwinzz.com