I znow swiateczne prezenty,tylko jakie???

Zaczęty przez aniak1211, 09 Lis 2008, 17:51:51

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

rubin04

MINGON - moj kupił nam mini wieżę Yamaha Piano Craft i.. nowa jakosć dzwieku w naszej sypialni :)

OLA FASOLA - mi mój kupił zegarek rok temu - piekny jest: tarcza jest taka perłowo-błekitna. koperta w kształcie bulaja, jak okienko na statku i najfajniejsze - pokrętło jest niebieskim koralikiem :) M. powiedział mi ze długo myślał nad wyborem ale jak zobaczył ten koralik to wiedział ze to jest to...
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

ddu

mam 4 rodzeństwa!!!!! kazemu zawsze staram się kupować superprezenty.
do tego rodzice, dziadkowie, moja ukochana chrzestna, mąż i 2 koleżanki, 1 kolega z londynu, kt. zawsze mi coś przywożą oraz przyjaciel, kt. w Gwiazdkę ma urodziny.
zawsze jesienią zakłzdam zeszyt, w kt. zapisuję pomysły, inaczej bym się zgubiła.
w tym roku nie mam za wiele kasy, nie wiem, jak to ogarnę :(

bratu Maxowi kupię SETTLERSÓW - grę planszową
bratu Karolowi - jakieś VINYLE
z mężem kupimy sobie chyba GRAMOFON
reszta  pomysłów dopiero się wykluwa. niepokoi mnie to, czasu coraz mniej :(

martullek

mam na razie pomysły na prezenty dla męża - reszta rodziny na razie bez pomysłu.

mój P. jest bardzo motoryzacyjny, więc kupuję
- na Mikołajki książkę o Kubicy
- na Gwiazdkę kierownicę do playstation - a niech ma! ;)

on jeszcze marzy o zegarku, ale to chyba za droga impreza na ten rok. zobaczymy...

mayagaramond

Tez myslalam, zeby H. kupic zegarek, ale on jest tak wybredny, ze sie boje...Musialby sobie sam wybrac, a ja zaplace. Zreszta tak bylo z moim zegarkiem, wybral iles tam pokazal mi ich zdjecia i ja wybralam ten, ktory mi sie najbardziej podobal. :ag:

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

martullek

ja już wiem jaki, bo wybrał :) sama bym się nie odważyła wybierać

Basia

ja też mam pustkę w głowie...
z resztą rodziny jakoś sobie poradzę ale mam problem z prezentem dla męża... a muszę kupić dwa prezenty... na urodziny i święta...

zegarek już chciałam mu kupić kilka razy.... ale on nie chce
portfela tez nie nosi...
koszule, swetry, krawaty kupuje mu bez okazji...

może jakąś gre sci-fi na kompa...???

ale mam pustke w głowie...
Koniec ery grzecznej dziewczynki .....................

aniak1211

foszek
swietny ten obraz :yes:

basia
moj maz nigdy nie nosil portwela ale jak dostal to sie z nim nie roztaje :ag:

tiliam

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

goga

tiliam ostatnio kupiłam bardzo dobre wino + eleganckie opakowanie

a dla ojca kamerę internetową - w tym roku - pomysłów brak :(
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

brawurka

tiliam na prezent trzeba zasłużyć :hihi:


mojej mamie kupuje kołdre, tacie nie wiem jeszcze, chyba PERFUMy :ag: jakieś.
siostrzenicom kalendarze na ściane z ich zdjęciami z Majką

calla

Ja swojemu mezowi chce kupic dysk przenosny do komputera.
A reszcie nie mam zielonego pojecia. Chodza mi jakies pomysly po glowie, ale nie jestem do nich w 100% przekonana. Pewnie bedzie jak zawsze u mnie, wszystko na ostatnia chwile...
Wenn Dir das Leben eine Zitrone gibt, mach Limoncello ;)

tiliam

już mam - prezenty w tym roku będą ode mnie praktyczne

mama perfumy
siostra-zestaw noży, bądź patelnia grill
tata i teść - koszula i jakiś gadżet komputerowy
teściowa i siostra męża - piżama (taka fajna rozpinana niby męska) i puszysty szlafrok

mąż - jak na razie pomysłów brak
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

nionczka

#62
Ja w zeszlym roku kupilam mojemu skorzana torbe przez ramie. Nachodzilam sie za nia jak szalona, zreszta w planach byla juz na 2 lata temu, ale niczego nie znalazlam. Bo musiala spelniac wiele kryteriów: elegancka i codziennia rownoczesnie. Zeby sie nadawala zarównoe do swetra i dzinsów jak i garnituru, musiala byc ladna, w przystepnej cenie i miescic komputer. i jeszcze, zeby byla lekka i wygodna pusta i wypakowana po brzegi.
Trafilam w dziesiatke! Przywiesil sobie do niej rakiete Tintina i od roku sie z nia nie rozstaje.

W tym roku ma nowa prace i moze kupie mu jakis nowy ciuch, koszule czy cos.
Poza tym chcial zmienic sobie okulary wiec pomyslalam, ze mu zafunduje nowe okulary, ale to nie bylaby niespodzianka.

I jesli nikt sie nie zdecyduje kupic nam nosidelko dla malej (wrzucilismy na liste prezentów) to ja mu je kupie. Bo to dla niego. sam sobie wybral model i kolor i on glownie zamierza nosic Irene w nosidelku.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

konwalia

założyłam wątki na bazarze, może coś wam wpadnie w oko :)

konwalia

u mnie pomysły rodzą się dopiero w grudniu...........  :-[


Hunta

Może komuś się przyda... coś z przymrużeniem oka ;)
http://www.toys4boys.pl/

mayagaramond

Propozycja z niemieckiego forum. Zloty wisiorek z napisem "ich liebe dich deine maus" - kocham cie. Twoja myszka :rotfl: :rotfl: :rotfl:
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

zosia2007

Cytat: mayagaramond w 19 Lis 2008, 21:09:44
Propozycja z niemieckiego forum. Zloty wisiorek z napisem "ich liebe dich deine maus" - kocham cie. Twoja myszka :rotfl: :rotfl: :rotfl:

trzeba brawurce powiedziec - ona lubi myszy  :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

salsa

Cytat: zosia2007 w 19 Lis 2008, 21:11:55
Cytat: mayagaramond w 19 Lis 2008, 21:09:44
Propozycja z niemieckiego forum. Zloty wisiorek z napisem "ich liebe dich deine maus" - kocham cie. Twoja myszka :rotfl: :rotfl: :rotfl:

trzeba brawurce powiedziec - ona lubi myszy  :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

cóz, nam pani w YES opowiadała, że pewna para zamówiła grawer do obrączek : kocham Cie dupcia  :mocking: :mocking: :mocking: :mocking: :mocking: :mocking:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

brawurka


konwalia

mój  chłop chce tatuaż albo taki worek na brzuch na piwo  :rotfl:

atrament.owa

Cytat: salsa w 19 Lis 2008, 21:24:41
Cytat: zosia2007 w 19 Lis 2008, 21:11:55
Cytat: mayagaramond w 19 Lis 2008, 21:09:44
Propozycja z niemieckiego forum. Zloty wisiorek z napisem "ich liebe dich deine maus" - kocham cie. Twoja myszka :rotfl: :rotfl: :rotfl:

trzeba brawurce powiedziec - ona lubi myszy  :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

cóz, nam pani w YES opowiadała, że pewna para zamówiła grawer do obrączek : kocham Cie dupcia  :mocking: :mocking: :mocking: :mocking: :mocking: :mocking:

Niektórzy to mają fantazję   :jupi:  :rotfl:

mayagaramond

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

rubin04

Wymyśliłam dla rodziców prezent - bilety do filharmonii na koncert sylwestrowy koncert jest na 18 wiec po koncercie moga jeszcze imprezowac wg uznania a repertuar super: http://www.filharmonia.wroclaw.pl/calendar/showEvents/1230678000

Opera, operetka jakos nigdy do mnei nie przemawialy ale filharmonia zawsze robiła wrażenie - jakbym nei jechaa na Kanary to sama bym poszła na ten koncert :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login