I znow swiateczne prezenty,tylko jakie???

Zaczęty przez aniak1211, 09 Lis 2008, 17:51:51

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

tusia

Cytat: ishka82 w 15 Gru 2008, 15:52:28
...I jeszcze kaktusów ;D

Z tymi kaktusami, to muszę się zgodzić ;)
Byłemu kupiłam kiedyś figurkę porcelanową z kaktusem wystającym ze spodni... i związek się rozpadł :point_lol:
Życie jest dane człowiekowi tylko jeden raz, więc warto je przeżyć tak,
by nie odczuć męczącego żalu po latach spędzonych bez celu...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

ze_nitka

Kupiłam siostrze i teściowej zestaw 16 pędzli do makijażau... Sama chciałabym dostać takie coś ;)

sonja

Cytat: ze_nitka w 16 Gru 2008, 21:29:06
Kupiłam siostrze i teściowej zestaw 16 pędzli do makijażau... Sama chciałabym dostać takie coś ;)

O losie! ja bym się chyba przez pół roku nie połapała co do czego  :blush:

Kasia

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 15 Gru 2008, 22:43:53
tusia perly sie kupuje sama sobie ;D


perły to łzy i nie wolno nimi obdarowywac innych ;)

kazsdy sobie sam wybiera perły tłumacząc że to łzy szcześcia ;)

hehehehehe

dagi

 :jejeje: udało mi się wczoraj kupić mężowi prezent - kamizelkę, bardzo mi się podoba :)
url=http://www.przewodnikmp.pl] Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
[/url]

foszek


aniak1211

fajne sa te obrazy :)
kiedys sobie taki zamowiez Dominika ;)

A ja wczoraj kupilam mezowi aparat o ktorym marzyl:)
Zawsze wchodzil do sklepu ogladac i wczoraj weszlam z nim,
po malym wywiadzie powiedzialam ze bierzemy-jego mina-bezcenna :dance:
tak sie cieszyl ze az mi milo bylo :thumbup:

tusia

Cytat: foszek w 17 Gru 2008, 16:10:54
Obraz ze zdjecia
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


foszek, obraz jest super :thumbup:

Wrzuć później fotkę, jak już zawiśnie na ścianie. Ciekawe, jak będzie wyglądał :knuje: ;)
Życie jest dane człowiekowi tylko jeden raz, więc warto je przeżyć tak,
by nie odczuć męczącego żalu po latach spędzonych bez celu...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Anupka

foszek - a ja gupia kobita w pierwszej chwili pomyslalam, ze wy na sniegu siedzicie i zamarzlam na widok Twojego obuwia ;) Fajny prezent i piekny piesio...
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

aniak1211

w pierwszej chwili myslalam ze to snieg,ale tak patrze i sie zastanawiam czy to nie piasek???

brawurka

katezet piwo Ci sie za kije należy. mam prezent dla mamy, a jak nie znajde na mojej wsi to kupie takie książki jak zwierzak (tez polewam za pomysł)

foszek

#211
Cytat: Anupka w 17 Gru 2008, 21:31:19
foszek - a ja gupia kobita w pierwszej chwili pomyslalam, ze wy na sniegu siedzicie i zamarzlam na widok Twojego obuwia ;) Fajny prezent i piekny piesio...
To nie my, tylko szwagierka z mezem :) a pogoda nad Baltykiem sami wiecie jak jest.
obraz jest duzy 1,20x0,60 m

Kasia

Cytat: foszek w 18 Gru 2008, 10:14:22
Cytat: Anupka w 17 Gru 2008, 21:31:19
foszek - a ja gupia kobita w pierwszej chwili pomyslalam, ze wy na sniegu siedzicie i zamarzlam na widok Twojego obuwia ;) Fajny prezent i piekny piesio...
To nie my, tylko szwagierka z mezem :) a pogoda nad Baltykiem sami wiecie jak jest.
obraz jest duzy 1,20x0,60 m


no własnie cos mi sie wydawało że nsz foszek to ciutke inaczej wy6glada :)


foszek

Cytat: Kasia w 18 Gru 2008, 10:32:15
Cytat: foszek w 18 Gru 2008, 10:14:22
Cytat: Anupka w 17 Gru 2008, 21:31:19
foszek - a ja gupia kobita w pierwszej chwili pomyslalam, ze wy na sniegu siedzicie i zamarzlam na widok Twojego obuwia ;) Fajny prezent i piekny piesio...
To nie my, tylko szwagierka z mezem :) a pogoda nad Baltykiem sami wiecie jak jest.
obraz jest duzy 1,20x0,60 m


no własnie cos mi sie wydawało że nsz foszek to ciutke inaczej wy6glada :)
I nie mam psa :)

kate.zet1

#215
Cytat: brawurka w 17 Gru 2008, 22:44:02
katezet piwo Ci sie za kije należy. mam prezent dla mamy, a jak nie znajde na mojej wsi to kupie takie książki jak zwierzak (tez polewam za pomysł)

Brawurka, poszukaj na allegro, my tak kupiliśmy....ceny o wiele atrakcyjniejsze. 1 komplet 60zł i to z trzema zmiennymi końcówkami w zależności od nawierzchni, po której się chodzi. W sklepach takie same - ok 80 -120zł i tylko z jedna końcówką :)

giga

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Anupka

Cytat: foszek w 18 Gru 2008, 10:14:22
Cytat: Anupka w 17 Gru 2008, 21:31:19
foszek - a ja gupia kobita w pierwszej chwili pomyslalam, ze wy na sniegu siedzicie i zamarzlam na widok Twojego obuwia ;) Fajny prezent i piekny piesio...
To nie my, tylko szwagierka z mezem :) a pogoda nad Baltykiem sami wiecie jak jest.
obraz jest duzy 1,20x0,60 m

czyli juz oficjalnie mozna mi nadac tytul goopka roku ;)
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

kasiad

ja wczoraj kupiłam mężowi piękną szarą koszulę w prążki, bo takiej jeszcze nie ma  :mocking: i brązowy sweter w cieniutkie prążki, boski po prostu  :thumbup: mam nadzieję, że mu sie spodobają  :blush: :blush: