I znow swiateczne prezenty,tylko jakie???

Zaczęty przez aniak1211, 09 Lis 2008, 17:51:51

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

effik

Cytat: doda w 02 Gru 2008, 14:31:50
Cytat: effik w 02 Gru 2008, 14:24:14
Z moim "męczyzną" :D problemów raczej nie mam. Tata - odwieczny problem prezentowy. Mama - no może coś się wymyśli.
Siostra wyszła za mąż - szansa, że kupi im się zbiorowy prezent z cyklu "coś do domu"...

ech :)
co można kupić tacie... GPS vel Panią Krysię już ma...
to, co ja kupuję swojemu:
koszule, krawaty, kosmetyki, książki, można kupić płytę

No właśnie. Koszule i krawaty dostaje zawsze od innych członków rodziny, kosmetyki podobnie (zresztą używa tylko kilku określonych, inne stoją na półce), książek nie czyta, płyt nie słucha :)



ze_nitka

A ja chciałabym kupić mężowi golarkę elektryczną... tak to się nazywa? Tylko jakie są najlepsze do mocnego i szybkorosnącego zarostu?

wrobelek0403

Cytat: ze_nitka w 02 Gru 2008, 22:18:20
A ja chciałabym kupić mężowi golarkę elektryczną... tak to się nazywa? Tylko jakie są najlepsze do mocnego i szybkorosnącego zarostu?

ze_nitka, poszukaj w na stronach producentów opisow: philips, braun, panasonic ... nie wiem, kto tam jeszcze produkuje...

a w sklepach internetowych tez sa opisy, porownarki parametrów. Ja tak swoijemu kupiłam.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

ze_nitka

Wrobelek dzięki :) chciałam pójść troche na łatwiznę, żeby samemu nie musieć czytac, ale chyba nie mam wyjścia ;)

Jaki to jest wydatek taka dobra golarka?

rubin04

no ja tez swojemu kupiłam rok temu, chyba Philpisa - bardzo zadwolony, 3 ostrza.

Wazne - trzeba móc ją płukac pod wodą (wygodne i higieniczne) no i by po podłaczeniu do ładowania tez mozna było używac - poprzedni model Philpisa (pewnie jakis stary) miała tak ze jak sie rozładowała to po podłaczeniu do ładowania nie mozna było jej na kablu uzywac - tzreba było czekac aż sie załaduje (chyba ze 4 h) a bywało ze wyładowała sie w połowie golenia i dupa :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mayagaramond

Cytat: ze_nitka w 03 Gru 2008, 17:56:31
Wrobelek dzięki :) chciałam pójść troche na łatwiznę, żeby samemu nie musieć czytac, ale chyba nie mam wyjścia ;)

Jaki to jest wydatek taka dobra golarka?

link do wynikow testu:

http://testbericht.guenstiger.de/produkte/Elektrorasierer-60.html
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

tusia

Jeden z prezentów już mam zakupiony :)
Książkę "Gra Anioła" Carlos'a Ruiz Zafon dla chłopaka ;)
Życie jest dane człowiekowi tylko jeden raz, więc warto je przeżyć tak,
by nie odczuć męczącego żalu po latach spędzonych bez celu...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

sputnik_sweetheart

Cytat: tusia w 03 Gru 2008, 23:46:41
Jeden z prezentów już mam zakupiony :)
Książkę "Gra Anioła" Carlos'a Ruiz Zafon dla chłopaka ;)

właśnie kończę czytać ;)

tusia

#110
Cytat: sputnik_sweetheart w 04 Gru 2008, 15:49:59
Cytat: tusia w 03 Gru 2008, 23:46:41
Jeden z prezentów już mam zakupiony :)
Książkę "Gra Anioła" Carlos'a Ruiz Zafon dla chłopaka ;)
właśnie kończę czytać ;)

Ja już nie mogę się doczekać kiedy ją dorwę  :book:  jupi
Tylko poczekam aż chłopak przeczyta ;)
Życie jest dane człowiekowi tylko jeden raz, więc warto je przeżyć tak,
by nie odczuć męczącego żalu po latach spędzonych bez celu...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

salsa

a my w tym roku tak:
moja mama: wypasiona suszara, z nakładkami
tata: klasery numizmatyczne i jakis ładny komplet monet pamiątkowych
brat: NIE WIEM , wymyślam cos w ostatniej chwili i działa
Teściowa : kryształowa karafka na wiśniówkę
mąż : specjalna oddychająco-grzejąca bielizna narciarska, taka cieniutka - bluza i getry

tyle ;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

siog

w koncu znalazlam wymarzony prezent dla meza! W antykach znalazlam piekna beczke  :point_lol:
zaprojektowalam mu kat z winami, wiec kupie te beczke na wina, + wloze do beczki butelke dobrego wina i kupie mu ksiazke o winach:) Takie jego nowe hobby:)

mayagaramond

Cytat: siog w 04 Gru 2008, 21:01:19
w koncu znalazlam wymarzony prezent dla meza! W antykach znalazlam piekna beczke  :point_lol:
zaprojektowalam mu kat z winami, wiec kupie te beczke na wina, + wloze do beczki butelke dobrego wina i kupie mu ksiazke o winach:) Takie jego nowe hobby:)

bardzo fajny prezent!!!
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

panikarola

swietne z tymi winami! moze ja cos zgapie, tylko ze ostatnio tak wyszlismy z wprawy w obalaniu win, ze zwalilo nas beaujolais...

stresuje mnie moj, widze ze cos tam kombinuje i szuka po guglach, a ja nie mam pomyslu...
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

siog

Cytat: mayagaramond w 04 Gru 2008, 21:35:06
Cytat: siog w 04 Gru 2008, 21:01:19
w koncu znalazlam wymarzony prezent dla meza! W antykach znalazlam piekna beczke  :point_lol:
zaprojektowalam mu kat z winami, wiec kupie te beczke na wina, + wloze do beczki butelke dobrego wina i kupie mu ksiazke o winach:) Takie jego nowe hobby:)

bardzo fajny prezent!!!

he he :) az sama z siebie jestem zadowolona  :jejeje: zamowilam juz dzisiaj piekny duzy atlas win. jutro wyruszam na poszukiwania beczki!
ciesze sie, bo ten jeden prezent  i mam z glowy reste prezentow przez dlugi czas...bo potem moge kupowac do tematu: np.kupon na kurs winiarski, ksiazki o winie, kredens wyszukac w antykach + dokupic specjalne polki na wino itd itp  :jupi:

taka beczka
http://www.theoakbarrelcompany.com/VintageOakBarrel.htm


golinda

ja kupiłam dzisiaj mężowi na Mikołajki kosmetyczkę - bo zgubił
facetowi to ciężko prezent kupić!

na gwiazdkę chcę mu kupić portfel, ale on mówi, że nie potrzebuje (bo jeszcze mu kasa nie wylatuje :D )

goga

a ja na Mikołajki kupiłam mężowi ... rurę :)  tzn to jest taka rura z materiału, w środku izolacja termiczna i mieszczą sie w niej trzy duże faxy :) no i mozna ją nosić na ramieniu :)
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

golinda

goga, tajemniczy wynalazek ;)

a co dzidziuś dostanie? ;)

salsa

akurat najmniej problemów mam z prezentem dla męża ;) najwięcej z prezentami dla rodziców bo oni juz wszystko mają, a na  to czego nie maja to mnie nie stać :P
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

mayagaramond

Wszystkie prezenty juz mamy, tylko ja nie mam dalej prezentu dla H... Moze mu komorke kupie.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

panikarola

ja wymiśliłam mamie rękawiczki skórzane! jedne turkusowe do szalika, co już go ma, a jedne wiśniowe i szalik dokupie. teraz stoją często tacy handlarze na ulicy, ja od nich kupiłam swoje w zeszłym roku i się super noszą!
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

giga

#122
A gdzie mikołaj chowa u Was prezenty??  ;) ;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

sonja


salsa

na mikołaja to pod poduszką a na gwiazdkę to pod choinką ;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)