I znow swiateczne prezenty,tylko jakie???

Zaczęty przez aniak1211, 09 Lis 2008, 17:51:51

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

aniak1211

Jakos do tej pory nigdy nie mialam problemu co kupic mezowi z jakiejkolwiek okazji,
teraz niestety nie mam pomyslu :confused:

Co wy kupujecie ???

ze_nitka

#1
Ja ostatnio mojemu kupiłam głosniki do kompa. Był wniebowzięty ;)

malutenka

#2
Wersja droższa i tańsza:
Albo kamerę, co kręci w HD (cokolwiek to jest)
Abo... no cóż, duzy chłopiec z mojego czasami wychodzi - Roboraptora http://www.toys4boys.pl/RoboRaptor-item449.html
lol

tusia

#3
Ja mojemu kupiłam siedem części sagi "Mroczna Wieża" Stephena Kinga
http://www.allegro.pl/item462542240_mroczna_wieza_komplet_7_tomow_s_king_priorytet.html
Był zachwycony, tym bardziej, że miał zamiar je kupić  jupi
Życie jest dane człowiekowi tylko jeden raz, więc warto je przeżyć tak,
by nie odczuć męczącego żalu po latach spędzonych bez celu...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mayagaramond

Na gwiazdke? Nie mam zielonego pojecia...
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

siog

#5
tak mysle, ze albo zestaw narzedzi (marzy o nich) albo sprzet do karaoke. ale jeszcze nie wiem dokladnie.

aniak1211

#6
no tak,kamere  zeszlym roku sobie na swieta kupilismy,
aparat o jakim marzy kosztuje 850 funto-za drogo :-\
zestaw do karaoke hihihi,nie zrobie tego sobie ;D
Narzedzia kupil sobie wszystko co potrzeba a nawet i nie ;)
A moze taki worek z grochem w srodku-pufa,zawsze mu sie to podobalo,nie mam pojecia,na szczescie jeszcze troszke czasu jest :)

Basia

#7
a właśnie dzisiaj chciałam założyć taki wątek...
Ania  :piwko: za wyręczenie...

ja też mam problem w tym roku. Musze znaleźć prezent i na urodziny i święta. Kupiłam na razie tylko książkę o nurkowaniu (szukałam jej kilka miesięcy...)

Kamera super tylko za drogo...
u mnie w rodzinie w listopadzie i w grudniu jest plaga urodzin i różnych świąt.. nie dam rady przy takich drogich prezentach...
Koniec ery grzecznej dziewczynki .....................

malutenka

Cytat: Basia w 09 Lis 2008, 22:44:53
Kamera super tylko za drogo...
proponuję poszperać na ebayu angielskim, jest taniej niż w Polsce :)

wredotka

#9
moj ostatnio myslal o nowym radiu samochodowym wraz z zestawem glosnikow. Mysle ze moge mu to kupic na gwiazdke

nionczka

#10
Ja mu dam córke i to musi wystarczyc w tym roku :-)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

panikarola

nionczka, twojego prezentu to nikt nie przebije!
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

zwierzatko_mojej_mamy

ja pogrubie kolejne pomysly i proponuje, zeby kazdy kto dopisuje pomysl  pogrubial nazwe ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

giga

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mayagaramond

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

rubin04

Ja - akurat bratu, ale moze kogoś zainspiruję - zamierzam kupić model helikoptera latający, sterowany pilotem
Brat ma lat 31 i.. stać go na (prawie) wszystko wiec cięzko mu coś wybrac, ale jak ostatnio w galerii widziałam na pasazu jak dorośli faceci szaleli z takim zdalnie sterowanymi modelami to wiedziałam ze to jest to.. Ten helikopter kosztuje około 100 zł, mysle ze przez całe świeta bedzie zabawa.. Rozważam czy młodszemu (lat 28) tez nie kupic takiego - była by swiateczna wojna powietrzna :)

A moejmu M. to jeszcze nie wiem...

Za to mamie wczoraj jak była u nas na obiedzie bardzo sie spodobał i pewnie taki dostanei elektryczny młynek do mielenia pieprzu młynek jest taki srebrny, w sam raz do postawienia na stole, załuje ze nei mam zdjecia ale jest b.ładny. Kosztował ok. 40 zł w sklepie Home & coć tam - Sala pewnei wie jak sie ten sklep nazywabo jak była we Wro to kupowała w nim lampkę.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mayagaramond

rubin04  z helikopterem to dpbry pomysl, H. dostal w zeszlym roku na gwiazdke.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

aniak1211

Tez ostatnio widzielismy takie helikopterki,
malo tego,one mialy jakies laserki wmontowane zeby w siebie strzelac,trafiony spadal ale nie uszkadzal sie :)
Oczywiscie bardzo sie podobaly facetom :)

rilla

ja mam z mężem problem bo w grudzniu aż 3 prezenty muszę mu kupić. 6 - mikołaj, 7- urodziny, 24 gwiazdka

na razie mam jeden prezent

torbę/plecak na laptopa

aha i ksiazke mam upatrzona wiec w sumie mi jeden rpezent zostal uff

ishka82

rilla, my na Mikołaja nic sobie nie kupujemy, a jeśli to symbolicznie, np. jakieś słodkości ;;)

rilla

a u nas w rodzinie byla tradycja prezentow.. wiec zawsze cos kupuje... np fajne skarpety:) ale kupuje

foszek

Ja mam pierwszy prezent dla szwagierki i meza: 3-czesciowy obraz z ich  zdjecia

bozena.dp

Cytat: foszek w 11 Lis 2008, 22:00:51
Ja mam pierwszy prezent dla szwagierki i meza: 3-czesciowy obraz z ich  zdjecia

możesz powiedzieć coś więcej na ten temat?
może masz gdzieś jakiś przykład jak to wygląda?
zaciekawiłaś mnie tym :)

ja w tym roku tez nie mam pomysłu na prezenty  :bn:

ishka82

Cytat: bozena.dp w 12 Lis 2008, 20:14:31
ja w tym roku tez nie mam pomysłu na prezenty  :bn:
A ja nie mam kasy :P ;;)

didi_loczek

Wiem co teściowie chcieliby dostać pod choinkę  ;D  ;D  ;D mój test ciążowy z dwiema kreskami  :ag: