Wieczór panieński :)

Zaczęty przez inkageo, 31 Sie 2007, 08:40:43

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

inkageo

Dziewczyny jutro na Rynku z Jeździe :) Jak macie ochotę to zapraszam :)
Imagine there is no hate

marax

eee tak pozno zapraszasz ja jutro bede w jastarni na windserfingu,gdyby nie to chetnie bym wpadla z jakims striptizerem hahaha

gioseppe

Cytat: "inkageo"Dziewczyny jutro na Rynku z Jeździe :) Jak macie ochotę to zapraszam :)

kurcze, chetnie bym wpadla ale troche daleko :-P
wiesz juz co CI dziewczyny szykują? czy to wielka tajemniconiespodzianka? :)
http://www.szajnar.pl/   - makijaż Kraków - fotografia kobiet
http://www.facebook.com/EwelinaSzajnarMakeUP

dominika

hehe ja tez jutro mam swoj panienski:)czuje sie jakbym Cie znala bo czytam forum i wczesniej bylam na poprzednim jako dominika1980x:)))))ja z kolei mam w no name:)chociaz poczatek w domu:))))wlasnie szukam przepisu na doooobry poncz:))))
udanej zabawy:)

kate.zet1

Ja bym chętnie sie zjawiła...ale mój D. ma jutro kawalerski i będzie z chłopakami krążył po rynku i nie chciałabym mu psuć zabawy jak mnie spotka znienacka :mrgreen:  Właściwie to jutro nudzę się - bo z okazji kawalerskiego zostałam delikatnie mówiąc wyproszona z domu i śpię u mamy, a jej nie ma bo wyjeżdża, czyli noc spędzam sama.... tak blisko rynku - bo na 1 maja - Znaczy Jana Pawła haha (nie mogę się przyzwyczaić do zmiany nazwy)

adrianna79

tez bym z checia przyszla, ale troche za daleko. moje dwie kumpele wziely mnie do baru ktory miesci sie na dole el rodeo. swietnie sie bawilysmy (zamiescilam zdjecia z panienskiego). do domku doszlysmy o swicie :-)! udanej zabawy!

jena

Ja też jutro imprezuje na swoim wieczorze panieńskim , tyle ze Warszawie. Impreza dość kameralna, towarzystwo zrobiło się "dzieciate" i nie maja z kim pociech zostawić, ale stara ekipa ze studiów będzie, więc pewnie skonczymy na jakis tancach na mieście :-D Dobrej zabawy wszystkim życze!!!

zuzia

ja też jutro w wawie. Zaczynamy u mojej świadkowej w domu.

kamu2

to widze ze wszytkie 8-wrzesniowianki mają jutro panienski chyba tylko ja miałam 2 tygodnie przed weslem ;-) We Wrocku chętnie bym się pobawiła uwielbiam to miasto,dobrze mi się kojazy.To ja wam przesyłam zdjęcia z mojego panienskiego z przed tygodnia
prawdziwa kobieta jest jak herbata: mocna i gorąca, jak posłodzisz-słodka, jak nie posłodzisz to pij kurwa gorzką!

mayagaramond

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

aniak1211

Kurcze,jakbys miala tydzien pozniej to bym wpadla,dopiero w czwartek przyjezdzam do polski i wybieram sie do Wroclawia na jakas imprezke,uwielbiam to miasto :!:

Baw sie dobrze :!:

ps.
slyszalam ze stptizer za 40min.zabawy i 15min.tanca rozbieranca bierze 500zl. :shock:

inkageo

Wiecie co... Nie mam się w co ubrać :(
Imagine there is no hate

koziorozec

Cytat: "inkageo"Wiecie co... Nie mam się w co ubrać :(

e tam Inka nie marudz i tak bedziesz gwiazda wieczoru.
Milej zabawy!!!

zuzia

Cytat: "mayagaramond"Baw sie dobrze, tylko nie rabnij w chodnik!  

od tego to specjalistką jest maraxela :D

kamu2

Inka, Zuzia i reszta dziewczyn które dziś mają swój wieczór panieński życze wam udanej zabawy,polecam zabezpiczyc sie w 2 kace ja w tamtym tygodniu tak zrobiłam,balowałyśmy do 5 a wstałam o 8 i wygladałam super,zero kaca.
prawdziwa kobieta jest jak herbata: mocna i gorąca, jak posłodzisz-słodka, jak nie posłodzisz to pij kurwa gorzką!

inkageo

Dzięki :) Dla mnie też 2kc podstawa :)
Imagine there is no hate

marax

Cytat: "zuzia"
Cytat: "mayagaramond"Baw sie dobrze, tylko nie rabnij w chodnik!  

od tego to specjalistką jest maraxela :D



Mimo ze sestem w Jastarni mam neta prosze mnie nie obgadywac :) nie walnelam o chodnik tylko o ulice:) co tam inka jak sie udal wieczor??

kate.zet1

No właśnie Inka, pisz jak było??? :)

inkageo

Hej, hej :) Nie mogę dojść do siebie, co oznacza, że impreza baaaardzo się udała :) Bylo super, nad ranem połączyłyśmy siły z męskimi i udaliśmy się na kontynuację baletów do mieszkania koleżanki. Obyło się bez strat w ludziach i mieniu. Na dzień dobry wylałam tylko pół czerwonego Cic cina z 6 piętra ochlapując wszystkie balkony, ale szybko się schowałam ;) Nogi bolą od tańcowania i inne rzeczy od innych rzeczy (?), mam kilka siniaków i zadrapań, zjechane piękne buty podbite skórką i pewnie galopujące zapalenie płuc bo biegałam pół nocy po rynku w bluzeczce na ramiączkach.. Jak uda mi się zgrać foty (90 % już widzę, że jest bez ostrości) to wkleję :) Mamy też piękny film, kręcony już z chłopakami nad ranem, święcimy na nim wódką nowe mieszkanie koleżanki i ogólnie robimy dziwne rzeczy ;)
Imagine there is no hate

kate.zet1

Hej imprezowiczko!!! Wspaniale,że impreza się udała - a że buty zjechane, wino wylane i kilka siniaków...cóż panieński ma się tylko raz w życiu :mrgreen: wklejaj fotki :-D

inkageo

Imagine there is no hate

lukasowa

:mrgreen: widac ze zabawa sie udala...hihi

marax

boze co z ciebie ta fryzjerka zrobila wtedy taka piekna dziewczyna na tych zdjeciach w rozpuszczonych wlosach sliczna jestes:) widze ze zabawa sie udala a nazyczony to ktory z panow?? ups a moze  przygodni spotkani panowie hihii a moze ktorys to striptizer?? hihihi :oops:

tiliam

Inka , opowiadaj co robilyscie?
tance i picie?:)
czy cos jeszcze???

:)
ps. a pan striptizer byl?:D
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

inkageo

Narzeczony to ten w środku, najbardziej hałaśliwy :)

[ Dodano: 02-09-2007, 20:39 ]
Striptizera nie było :) Ale bardzo fajna muzyka, więc same różne tańce uskuteczniałyśmy ;) Strasznie szybko minęła ta noc.. Ze zlepków informacji odbudowujemy jej przebieg ;) Śmiać mi się chciało bo co chwilę dziewczyny mnie ściskały i żegnały się jakbym miała za tydzień gdzieś wyjechać i nie wrócić ;)
Imagine there is no hate