dekoracja kościoła - sztuczne czy żywe kwiaty?

Zaczęty przez bagietka12, 07 Lis 2008, 17:29:06

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ishka82

bagietka12, a masz już jakąś wizję tych dekoracji? Bukietu?

bagietka12

jeżeli chodzi o bukiet to chciałabym chyba z kalii :) wiem że są oklepane ale mi się podobają :) auto do ślubu będziemy mieć białe więc dekoracja musi być żywa (myślałam o pomarańczowych kaliach)

A jeżeli chodzi o dekorację kościoła to... nie mam pojęcia :/

ishka82

Jak chcesz kalie i jesteś przekonana, to nie ma co kombinować :)
A oglądałaś dekoracje kościoła na stronie kwiaciarni? Podoba się coś?

bagietka12

no właśnie nie bardzo mi się podobają dekoracje kościoła które są na stronie 2 kolorów :/ ale może uda mi się coś znaleźć i im zaproponować :D

ishka82

One wykonują to co chcą klientki, więc pewnie zrobią i co innego. Może idź i zapytj co mogłyby zaproponować. A najlepiej znajdź co Ci się podoba, chociaż jakieś sugestie i wtedy na pewno zrobią :) A jak nie oni, to inna kwiaciarnia ;)

bagietka12

Cytat: ishka82 w 24 Lis 2008, 21:35:58
One wykonują to co chcą klientki, więc pewnie zrobią i co innego. Może idź i zapytj co mogłyby zaproponować. A najlepiej znajdź co Ci się podoba, chociaż jakieś sugestie i wtedy na pewno zrobią :) A jak nie oni, to inna kwiaciarnia ;)

tak zrobię :) a jak myślicie kiedy wybrać się do kwiaciarni? ślub w lipcu :D

ishka82

bagietka12, ja byłam chyba 3-4 m-ce przed ślubem, ale wcześniej też chyba można ;) Pogadać nie zaszkodzi, zobaczysz, czy się z babeczką umiesz dogadać, czy trzeba szukać dalej. Ja w innych kwiaciarniach czułam się olana, potrzebowałam pomocy, a one mi tylko katalogi podsuwały :headbang: A tam nawet zdjęcie sukni panie oglądały, pytały o kolor makijażu itp., jakie kwiaty lubię i pomogły wymyślić i bukiet i dekoracje :D

bagietka12

no to super :) ja tak właśnie myślałam żeby wybrać się w do kwiaciarni kolo kwietnia/maja... mam nadzieje że wtedy będę miała ogólną wizję tego wszystkiego :)
suknia będzie juz napewno więc tez bedzie łatwiej :D no i licze na Waszą pomoc w stylizacji  :blush:

ishka82

bagietka12, zakładaj watek stylizacyjny już teraz :) Napisz o jakiej kiecy etc. myślisz i Wiedźmy na pewno pomogą ;) Na maraton po salonach i kwiaciarniach pójdziesz wyedukowana, że hoho :D

bagietka12

jeszcze troszkę :) czekam na nową kolekcję Classy :) ishka82 w Bielsku (pewnie jak wiesz) nie ma zbytniego wyboru jeżeli chodzi o suknie :( a z tego co jest najbardziej podobają mi się suknie z Classy

ishka82

Cytat: bagietka12 w 24 Lis 2008, 22:30:28
jeszcze troszkę :) czekam na nową kolekcję Classy :) ishka82 w Bielsku (pewnie jak wiesz) nie ma zbytniego wyboru jeżeli chodzi o suknie :( a z tego co jest najbardziej podobają mi się suknie z Classy
No, ale możesz powklejać jakieś typy itp. i coś razem pomyślimy ;) Ja w Classie nic nie znalazłam i ostatecznie kupiłam u Mulssonowej. Zadowolona byłam, bo nie przepłaciłam ;) :D

bagietka12

Cytat: ishka82 w 24 Lis 2008, 22:38:37
Cytat: bagietka12 w 24 Lis 2008, 22:30:28
jeszcze troszkę :) czekam na nową kolekcję Classy :) ishka82 w Bielsku (pewnie jak wiesz) nie ma zbytniego wyboru jeżeli chodzi o suknie :( a z tego co jest najbardziej podobają mi się suknie z Classy
No, ale możesz powklejać jakieś typy itp. i coś razem pomyślimy ;) Ja w Classie nic nie znalazłam i ostatecznie kupiłam u Mulssonowej. Zadowolona byłam, bo nie przepłaciłam ;) :D

pomyśle :D

ishka82



effik

Cytat: ishka82 w 24 Lis 2008, 16:26:40
bagietka12, na stronie kwiaciarni są pokazane ich prace. Ja byłam bardzo zadowolona. vobi też korzystała z ich usług i też sobie chwaliła. Mnie się podobało, że pani zawsze miała czas pogadać, czy to przez tel. czy na żywo i znosiła moje marudzenia, sugestie itp., sama też sporo doradziła. Jak zrobiła wycenę i zadzwoniłam, że to za drogo, że nie mogę tyle zapłacić, to spotkałyśmy się i zmodyfikowałyśmy projekt, tak żeby było równie ładnie i taniej. A gdzie masz ślub? W Bielsku? Zastanawiałaś się już nad suknią? Masz swój wątek stylizacyjny? Chyba mailowałyśmy swego czasu na temat wizażystki, ale nie jestem pewna czy z tobą :blush: :blush: :blush:
Jak chcesz podpatrzeć moje dekoracje, to może coś jest w zdjęciach, które umieściłam w galerii. Postaram się poszukać i wysłać na maila konkretne zdjęcia. Tylko podaj mi maila ;)

No właśnie, dużo zadowolonych - może nie warto się sugerować jedną negatywną opinią, tylko po prostu mieć oczy szeroko otwarte i dogadywać każdy szczegół :)
bagietka12 nie mam, musiałabym od niej wyciągnąć, ale samochodu chyba nie ma za bardzo na fotkach. Jak coś znajdę to wkleję, ale nie obiecuję. Z tym, że ten bukiet z daleka wygląda ok, tylko technicznie był do bani :) i nie do końca taki, jaki miał być - więc zdjęcie ci niewiele powie.