szukam zdjec forumki (agnieszkaimarcin) - watek z SiW

Zaczęty przez mayagaramond, 30 Sie 2007, 21:07:17

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mayagaramond

Pamietacie ten watek? Zalozyla go Inka:


http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=619&w=63645471&v=2&s=0


Moze ktoras z Was zachowala foty na komputerze, bo link do strony nie dziala, a pamietam, ze mloda miala fajny zakiecik.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

zuzia

też ich szukałam ale nic z tego nie wyszło :(

Stabilo

Nie jestem pewna, czy były to te fotki...w każdym razie planuję podobne rozwiązanie z plecami:)

mayagaramond

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

Stabilo

Niestety , żakiecika nie zapisałam:(  Załączam inne znalezione żakieciki - może się przydają?

elizapj

a ta suknia ph8....(w nazwie fotki)...czy wiesz co to jest jakiej firmy??? mi sie B podoba:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mika

to jest suknia irmy essnese :http://www.essensedesigns.com/files/gownpg.html
mogę ci ją pokazać także z tyłu... no i mam też fotki dziewczyny która je pokazała w necie a miała szytą na jej wzór suknie i pięknie wyszła ale nie wiem czy mogę tak bezkarnie umieścić tu jej fotke

aja

a co pasuje do sukni z golfem - musze cos miec na wszelki wypadek!

elizapj

hmhmh...a mozesz sie jej spytac o to umieszczenie?

i dzieki za link, nie znalam tej firmy...ale juz sie obawiam ze ich sukienke nie znajde nigdzie w kraju...
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mika

wiesz co może poprostu umieszczą jej zdjęcia bez twarzy
ta suknia jest też w kolekcji firmy pepino. www.pepino.ru
na essnece była w tamtym roku teraz już jej nie widzę
tu jest fotka z tyłu

elizapj

dzieki:) z przodu  mi sie bardziej podobala...te szarfy TAK wielkie u dolu kojarza mi sie z tym co nosi ksiadz wokol szyi...tzn nie z koloradka hahaha...ale wyszlo..tylko z tym co zwisa po obu stronach...o rety nie wiem jak to sie nazywa
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

aja


marta.pio

Cytat: "mika9983"to jest suknia irmy essnese :http://www.essensedesigns.com/files/gownpg.html
mogę ci ją pokazać także z tyłu... no i mam też fotki dziewczyny która je pokazała w necie a miała szytą na jej wzór suknie i pięknie wyszła ale nie wiem czy mogę tak bezkarnie umieścić tu jej fotke


mika mogłabyś przesłać fotki PM w tej sukni np. na gazetowego?
jestem bardzo ciekawa efektu bo ta suknia podoba mi się już od dawna a chętnie zobaczyłabym ją na żywej osobie.

Pozdawiam