Podziekowania dla gości - płyta CD

Zaczęty przez MagdaG, 02 Lis 2008, 20:40:15

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

MagdaG

zastanawiałam się jaki zrobić oryginalny prezent dla gości w ramach podziękowań. Wymyśliłam płyty CD ale nie ze zdjęciami ale z muzyką - planuje dla każdej pary nagrać płytkę CD z najpiękniejszymi piosenkami o miłości, na okładkę wrzucić jakieś ładne zdjęcie moje i mojego przyszłego męża a z drugiej strony okładki wydrukować podziękowania za obecność na weselu i radowanie się z nami tego wyjątkowego dnia. Z tyłu opakowania spis treści z tytułami piosenek. Oczywiście jako pierwsza na płycie będzie melodia do której będziemy tańczyć pierwszy taniec. Płytka opakowana w łady papier z wizytówką. Co o tym myślicie? Nie spotkałam się jeszcze z takim prezentami i nie wiem jaka będzie reakcja - więc proszę o opinie:)

marlen_ka

tak z ciekawosci pytam.... ile osób będzie na Twoim weselu? bo pomysł świetny, tylko wykonanie może być bardzo czasochłonne

MagdaG

około 70 więc liczę około 35 płyt.... a że czasochłonne to wiem dlatego pytam teraz o opinie, żeby mieć czas na realizację:)

Kasia

my dawaliśmy płyty z filmem i zdjęciami ze ślubu i wesela.
Niestety ze względu na niemożliwość przygotowania prezentów przed weselem goście otrzymali je dopiero miesiąc po weselu :)


MagdaG

hmm..... więc proszę o komentarze pomysłu i o poradę - czy dawać takie prezenty na pożegnanie czy może ładnie opakowane położyć każdej parze na stole przy nakryciu (zaznaczę, że będą winietki więc prezenty z bilecikami mogą stać obok)??

cumberland

Cytat: MagdaG w 02 Lis 2008, 21:03:37
hmm..... więc proszę o komentarze pomysłu i o poradę - czy dawać takie prezenty na pożegnanie czy może ładnie opakowane położyć każdej parze na stole przy nakryciu (zaznaczę, że będą winietki więc prezenty z bilecikami mogą stać obok)??

na jednym z wesel dostaliśmy taki prezent od Młodych, płytka o tytule "our love songs" + imiona Młodych czekała na każdą parę na stole przy nakryciach już na wejściu. Po obiedzie Pan Młody podziękował wszystkim za przybycie i oficjalnie powiedział, że to prezent dla nas - gości abyśmy wspominali ich uroczystość jeszcze nie jeden raz :) Miły gest i fajny pomysł.

aniak1211


wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

MagdaG

no to cieszę się bardzo, że mój plan został zaakceptowany:)

giga

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

tasak

bardzo fajny pomysł, przede wszystkim nieoklepany! ja myślałam o jakimś naszym zdjęciu zrobionym wcześniej u fotografa w ramce..ale raz że duży wydatek a dwa, że nie każdy z gości chciałby mieć ramkę z naszym zdjęciem na komodzie :) Rozważam teraz zrobienie jakiś kartek z podziękowaniem z wykorzystaniem takiego naszego zdjęcia.. ale płyta z muzyką bardziej oryginalna!

malybob

Ja podpowiem , co daliśmy (niestety ze względów organizacyjnych tylko niektórym gościom)- zdjęcie z wesela, ale nie nasze tylko ich :) Myślę ,że warto zwłaszcza jak się znajdzie jakieś ładne ujęcia. Z tym, że oczywiście prezent poweselny..