jusiowy Franio już jest :) 29.10.2008

Zaczęty przez jusia, 02 Lis 2008, 15:21:10

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

kasiad

jusia gratuluję  :roza: :roza: :roza: a Franek cudny i boskie skarpety ma  :ag: :ag: :ag:

jusia

Hej!
korzystając z okazji Franiowego snu wpadam na moment podziekowac za komplementy, maz tez sie rumieni :) mam nadzieje, ze Franio upodobni sie do taty, no to wtedy rzeczywiscie bede miec niezly okaz w domu  :hihi: :hihi:
dziś była u nas położna z wizytą patronażową, w sumie wpadła niezapowiedziana, ale wszystko było OK, trochę mnie uspokoiła swoim zdroworozsądkowym podejściem, bo wcześniej lekko histeryzowałam, zobaczymy jak będzie dalej, mama wyjechała i zostaliśmy sami, tj. we trójkę :)
Nawet nie zdawałam sobie sprawy ile uwagi będę poświęcać kupkom i siuśkom i tym podobnym  :-[
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

zwierzatko_mojej_mamy

oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

jo_miekka

Jusia, a jak Ci jest bez brzucha? Jak opuchlizna?
Pewnie wkrótce będziesz laska! :)
Mocno mocno ściskam!

panikarola

wlasnie! jusia, a rozciecie po cesarce Cie boli? doszlas juz do siebie calkiem?

a przeciez ze franowy tata taki przystojny to juz widzialysmy na zdjeciach z brzuchem co sweedee robila!
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

jusia

Cytat: jo_miekka w 04 Lis 2008, 16:04:49
Jusia, a jak Ci jest bez brzucha? Jak opuchlizna?
Pewnie wkrótce będziesz laska! :)
Mocno mocno ściskam!
jo_miekka bez brzucha???? brzuch jest nadal niestety, wyglada na 4-5 m- c i na dodatek jak taki sflaczały balonik :( co więcej nie zeszła mi jeszcze opuchlizna z kostek, ale waga spadła już 10 kg w dół :)

panikarola rozciecie nie boli już, w sumie jest takie zdrętwiałe to miejsce, w ogóle go nie czuć, ale w środku trochę jeszcze pobolewa...podsumowując, najgorsza była pierwsza doba, 1,5 doby...a teraz jest już OK...
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

goga

jusia no to trzymaj się, niech Franio nie daje ci za bardzo popaliś - a jego zdjęcie w skarpetkach to przepiękny przykład na biologię że noworodki mają kręgosłup w kształcie litery C a nie jak my podwójnego S  :hihi: :hihi:

W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

nionczka

Sliczny Franio i tata tez, ale juz chyba urode Twojego meza chwalilam :-)
Franio ma cudne wloski i buzie i taki jest malenki.... ach..... znowu sie zakochalam!

Mysle, ze bylabym dobra tesciowa dla Frania!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

nionczka

Cytat: panikarola w 04 Lis 2008, 17:17:59
wlasnie! jusia, a rozciecie po cesarce Cie boli? doszlas juz do siebie calkiem?

a przeciez ze franowy tata taki przystojny to juz widzialysmy na zdjeciach z brzuchem co sweedee robila!

Ale facet z bobasem zawsze jest atrakcyjniejszy od tego bez :-)
Przynajmniej dla mnie :-)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

dzidzia101

Jusiolku, gratulacje wielkie  :roza: :roza: :roza:
Franio jest bombowy  :ag:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

panikarola

Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

sweedee

#86
jusiolku, gratuluję!!! Cię i Frania uściskuję i ukochuję baaardzo mocno  przytul
3maj się, nie panikuj, słuchaj swego serca i głosu rozsądku, nie daj się zwariować "dobrym radom" zewsząd wracaj do siebie szybko!

masz tu  :piwko: żeś była dzielna
a to dla Frania  :flowers:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


www.foto.adtwinzz.com
www.adtwinzz.com

jo_miekka

a pomyślałam, że jeśli jednak skończy się na butli, to przynajmniej tyle z tego pozytku, że będziesz sobie mogła piwka łyknąć przynajmniej ;)

natka

jusia wlasnie znalazlam fotki i jestem pod wrazeniem :) Franio  jest cudowny :) Gratuluje i zycze aby sie zdrowo chowal !! :roza:

magdalinska

 :love:  :love:  :love:  :love:  :love: ale jest cudny   :love:


bagietka12

jejku jaki on jest śliczny  :clapping: gratuluję z całego serduszka, niech zdrowo rośnie

jusia

Cytat: maraxela w 05 Lis 2008, 10:24:32
jusia czyli co cesarka nie taka straszna?
dziś powiem, że tak, nie jest straszna, ale zaraz po, byłam bardzo rozczarowana, bo bolało jak cholera, jak już znieczulenie zeszło, najgorsza jest pierwsza doba po, no i sama operacja, którą śledzisz, czujesz jak cię szarpią, jak ci wyciągają dziecko, to jest strasznie nieprzyjemne, wciąż mam dreszcze na samą myśl, ale jak tylko człowiek się uruchomi, czyli w moim przypadku, już w drugiej dobie, pozniej wszystko idzie ku lepszemu, chociaz nadal boli i jakos boje sie glebiej odetchnac, czy kichnąć, to opieka nad maluszkiem uśmierza każdy ból i to nie są żadne głupoty tylko prawda :)
kupiłam dziś laktator elektryczny i nie poddaję się, za pierwszym podejściem ściągnęłam 50 ml z obu cyców, co uważam, za super prognostyk na przyszłość i nie poddaję się, ale to mleko z piersi jest dziwne, ma taki żółty kolor, najpierw leci tak woda, pozniej mleko, a pozniej geste, normalnie przystawka, danie główne i deserek  :hihi: :hihi: Franio to oczywista wytrabil, ale poprosil (wydarl sie) o wiecej, czyli jeszcze mieszanka, ale jestesmy na dobrej drodze :) a teraz spi po kapieli :)
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

brawurka

jusia dzis juz tydzien mija.

dla frania

abkasia

jusiagratuluje, dzielnej i wspanialej mamusce..swietnie sobie radzicie :) i jakies foteczki jeszcze poprosze.. :prayer: :prayer: :prayer:

twinnie77

jusia, to pierwsze mleko to siara :) Moje też było prawie pomarańczowe na początku.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


didi_loczek

Jusiolku, moje gratulacje!!  :roza: Franio przecudny, ale i tatuś nieczego sobie  :hihi:

panikarola

jusia, no nie bądź żyła, daj jeszcze troche fotek :D

ach, i piwko za wreszcie pierwsze konkrety na temat porodu.
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

ishka82

jusia, Franio jest absolutnie cudny, ma śliczną czuprynę. Gratuluję jeszcze raz i życzę powodzenia w karmieniu piersią przytul :flowers: