piłkarskie zaręczyny

Zaczęty przez feeling.good, 30 Sie 2007, 18:11:35

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

feeling.good

Po wklejeniu mojego projektu zaproszeń, miałam napisać coś o moich zaręczynach:)

Tak wiec, moje zareczyny odbyly sie dosc nietypowo. 3 czerwca moj M. oswiadczyl sie na srodku murawy podczas meczu pilki noznej naszego ukochanego klubu WKS Śkąsk Wrocław. Wszystko bylo misternie przygotowane przez niego i pracownikow klubu, tak bym niczego sie nie domyslila. W przerwie meczu zostalam wywolana na srodek boiska pod pretekstem konkursu. Oczywiscie spanikowalam i zaciagnelam ze soba M. Kiedy pojawilam sie na boisku zobaczylam, ze jakiś facet podaje mu bukiet kwiatow. W tym momencie spiker powiedzial, ze zamiast pytania konkursowego, najwazniejsze pytanie w zyciu zada mi M. Wtedy ten padl na kolana i powiedzial:
"Aniu, biorę sobie wszystkich kibiców na świadków, kocham Cię. Wyjdziesz za mnie?"
Kilkutysieczny tlum kibicow zaczal bic nam brawo i krzyczec "gorzko, gorzko". Bylam w takim szoku, ze tylko plakalam i nie potrafilam wydobyc z siebie slowa. M. wlozyl mi pierscionek na palec i to byla moja odpowiedz:) W przerwie dowiedziałam sie, ze wiekszosc naszych bliskich o wszystkim wiedziala, a na trybunach znalazla sie nawet moja mama, ktora moj brat sila przyprowadzil na stadion (podobnie ja ja mama nie byla wtajemniczona w plany). W czasie drugiej polowie meczu, juz na trybunach wszyscy bardzo nam gratulowali, a na drugi dzien przeczytalismy o sobie w gazetach. Chwile piekne i na pewno niezapomniane, szczegolnie dla kibicow pilkarskich, ktorymi oboje jestesmy:)
Elementy futbolowe na pewno wpleciely w organizacje slubu i wesela. Na razie sa to tylko zaproszenia, ale mam juz w glowie kilka innych pomyslow:)
Slub 23 sierpnia 2008.

A to jeszcze kilka zdjęć:

zaręczyny1

zaręczyny2

zaręczyny3

aniak1211

Jak w filmie :!:  :!:  :!:

Az mi sie lezka w oku zakrecila :)

Gratuluje pomyslowosci twojemu N.

inkageo

Imagine there is no hate

foszek

Az dostalam gesiej skorki.....


mary


gioseppe

superowe zdjecia :)
az mi ciary przeszły po plecach!!
a na rekach mam gąsiora
http://www.szajnar.pl/   - makijaż Kraków - fotografia kobiet
http://www.facebook.com/EwelinaSzajnarMakeUP

brawurka

Gdzie Ty takiego faceta znalazłaś???:) Gratuluję!!!

malutenka

Jejku... prześliczna historia. I jakie zdjęcia! Ale musiały być emocje... :)

znow_wedrujemy

ojej!! ja też się popłakałam ze wzruszenia i ciarki mi przez plecy przeszły.
opowiedziałam też narzeczonemu, który jest kibicem piłki nożnej.
super! gratuluję!!

riannka

Super zaręczyny, wzruszająca historia  :cry: Gratulacje!!  :-D

feeling.good

Oj...emocje byly...zreszta chyba najlepiej obrazuja je zdjecia. Nie mam ani jednego na ktorym nie placzę:)

importerka2008

wspaniała historia, wspaniały pomysł. wyrazy uznania dla narzeczonego, gratulacje dla obojga  :-D