sesja Ignaca - tym razem to Ignaś pozuje do zdjęć

Zaczęty przez sonatina, 30 Paź 2008, 20:28:40

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

sonatina



Ignaca sesja. Sama tak do końca nie wiem co myśleś. Pierwsze zdjęcia takie sobie , potem chyba coraz lepiej. Jak sądzicie??

Zdjęcia zrobione przez fotograf Małgorzatę Stępień.


goga

W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

zuzia

no chyba wszystkie - po to jest hasło, żeby otwierała się tylko "własciwa" galeria

sonatina

Cytat: zuzia w 30 Paź 2008, 20:43:29
no chyba wszystkie - po to jest hasło, żeby otwierała się tylko "własciwa" galeria
zuzia, na początku nie podałam hasła, bo myslałam, że wystarczy tylko link.

zuzia

Cytat: sonatina w 30 Paź 2008, 20:45:21
Cytat: zuzia w 30 Paź 2008, 20:43:29
no chyba wszystkie - po to jest hasło, żeby otwierała się tylko "własciwa" galeria
zuzia, na początku nie podałam hasła, bo myslałam, że wystarczy tylko link.

:-[


giga

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


goga

no teraz świetnie :)  a ostatnie ze stopami bardzo fajne, synek śliczny :)
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)




abkasia

jako los jest swietne!!! wogle piekny malec  what what

Basia

Koniec ery grzecznej dziewczynki .....................

gioseppe

http://www.szajnar.pl/   - makijaż Kraków - fotografia kobiet
http://www.facebook.com/EwelinaSzajnarMakeUP

aniak1211

Swietne zdjecia!!!!

A jak Ignas sie zachowywal na sesji,chetny byl do pozowania?

Pytalam naszego fotografa o taka sesje i on mowil ze dzieci nie sa latwe do fotografowania

zuzia

aniak1211
bo są fotografowie specjalizujący się w fotografowaniu dzieci i moim zdaniem najlepiej do nich się zgłosić.

sonatina

#18
aniak1211
Pierwsze i ostatnie 15 minut było ok:), środek raczej niezbyt dobry. Ignacy był płaczliwy, niezadowolony, śpiący. Dopiero spacer go trochę uspokoił. No ale po spacerku fotografka nie miała już za wiele czasu. Fakt, podczas sesji wykazyawała się cierpliwością, czekała spokojnie jak poje, uspokoi się itp. Faktycznie, dzieci nie są ławe do fotografowania.
Było jeszcze wiele fajnych ujęć, ale Ignacy nie chciał się przebierać :), a potem to już zabrakło czasu.

ajawgrudniu

masz slicznego synka. Sesja, niekore zdjęcia przypominają mi Anne Geddes - znawczynię fotografii dzieci). I rzeczywiście warto dla takich zdjęc wybrać się na profesjonalna sesje  :yes:

niewiemjaka

przystojniacha! :) śliczne zdjecia super pamiatka:) (nie wiem na ile bedzie kiedys zadowolony z przebrania renifera hihi :)) ale sliczne!

ishka82


Anupka

sonatina - słodki chłopaczek i cudnw zdjęcia.. i synek ma bardzo ładne imię, ja w ogóle mam sentyment do tego imienia - mój pradziadek tak się nazywał :)

Najbardziej podoba mi się to zdjęcie, na którym chyba Twój mąż trzyma Ignasia na rękach, a my oglądamy główkę, jest niesamowite. Najfajniejszą minkę Wasz synek zrobił na zdjęciu z Wami obojgiem. Bardzo fajne zdjęcie ze stópkami. Słodziutki Ignaś-reniferek i Ignaś-mikołajek. Wszystkie fajowe :)
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

bagietka12

naprawde śwetne zdjęcia i cudowna pamiątka :)
a synuś.... sliczniutki!!!

Kasia