pozne piwonie

Zaczęty przez elizapj, 30 Sie 2007, 17:35:27

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

magdarynka

Dodam jeszcze od siebie
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

nionczka

Ach te piwonie... i jak pieknie mi pachnialo podczas ceremonii... rozmarzylam sie... Moja suknia tez sie nazywala Pivoine :-)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

elizapj

Cytat: nionczka w 20 Mar 2008, 13:15:37
Ach te piwonie... i jak pieknie mi pachnialo podczas ceremonii... rozmarzylam sie... Moja suknia tez sie nazywala Pivoine :-)
mi na zapachu tez bardzo zalezy...tyle ze nie za mocnym,..ale zeby koniecznie byl..bo ja mam pamiec glownie smakowo wechowa...i potrafie sie przeniesc w czasie na podstawie jednego wechu czy kesa czegos czego nie wachalam/nie jadlam od lat:)
i sobie pomyslalam, ze gdybym miala takie pieknie pachnace piwonie podczas slubu, to potem kazdy ich zapach, nawet za 50 lat, od razu wywolywalby wspomnienia slubu....:) :) :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zwierzatko_mojej_mamy

eliza - to ja tez tak mam i z tego wlasnie powodu chce miec nowe niewspominkowe perfumy na slub;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

elizapj

zalamalam sie :(

wczoraj wreszcie odpwiedzial mi holender z holandii...i podal namiar na swojego przedstawiciela holendra w polsce...
i ten mi definitywnie potwierdzil:
nie ma szans na piwonie w sierpniu!!!!  :'( :'( :'( :'(powiedzial, ze te, kt widzialam w lutym, byly jakims cudem znalezione w izraelu....ale ze to rzadkosc...

mam jeszcze tylko jeden jedyny namiar na jakiegos goscia z Kalifornii ( !!! ), kt twierdzi, ze jednak potrafi to zalatwic....

az boje sie do niego pisac o potwierdzenie na pismie
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

maroonbug

Eliza, wiem ze to nie to samo, ale jaskry (ranunculus) daja podobny efekt  bukiecie jak piwonie. I wystepuja w podobnych kolorach. Nie pachna niestety...


elizapj

wiem, wlasnie kilka moich pomyslow zawieralo mieszanki ranuculusowo piwoniowe...
i myslalm o nich..ale nie wiedzialam, ze nie pachna:(

pomysle, bo musze...bo teraz juz wiem ze alternatywny bukiet musze miec wybrany..i muso mi sie podobac. a te piwonie to tylko jesli cud sie stanie i w lipcu bedzie baaaardzo zimno w holandii....
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

elizapj

ale dziekuje bardzo !!!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Majeczka

Smutne te wiesci :( ranunculus tez jest piekny i mam nawet niedaleko jego piekny krzew . trzeba nad tym pomyslec
url=http://www.przewodnikmp.pl] Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
[/url]
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

elizapj

#35
otoz sa!!! sa pozne piwonie. na alasce. szok.
ale fajnie. moze komus ta info pomoze na slubne bukiety 2009, 2010, etc..

skoro rosna tam, domyslam sie, ze i w innych blizszych miejscach o tym samym klimacie:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login