Autor Wątek: pozne piwonie  (Przeczytany 19294 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

magdarynka

Odp: pozne piwonie
« Odpowiedź #25 dnia: 20 Mar 2008, 07:52:25 »
Dodam jeszcze od siebie
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

nionczka

« Odpowiedź #26 dnia: 20 Mar 2008, 13:15:37 »
Ach te piwonie... i jak pieknie mi pachnialo podczas ceremonii... rozmarzylam sie... Moja suknia tez sie nazywala Pivoine :-)

elizapj

« Odpowiedź #27 dnia: 20 Mar 2008, 14:11:37 »
Ach te piwonie... i jak pieknie mi pachnialo podczas ceremonii... rozmarzylam sie... Moja suknia tez sie nazywala Pivoine :-)
mi na zapachu tez bardzo zalezy...tyle ze nie za mocnym,..ale zeby koniecznie byl..bo ja mam pamiec glownie smakowo wechowa...i potrafie sie przeniesc w czasie na podstawie jednego wechu czy kesa czegos czego nie wachalam/nie jadlam od lat:)
i sobie pomyslalam, ze gdybym miala takie pieknie pachnace piwonie podczas slubu, to potem kazdy ich zapach, nawet za 50 lat, od razu wywolywalby wspomnienia slubu....Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub ZalogujNie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #28 dnia: 20 Mar 2008, 14:54:10 »
eliza - to ja tez tak mam i z tego wlasnie powodu chce miec nowe niewspominkowe perfumy na slub;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

elizapj

« Odpowiedź #29 dnia: 16 Kwi 2008, 17:35:28 »
zalamalam sie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wczoraj wreszcie odpwiedzial mi holender z holandii...i podal namiar na swojego przedstawiciela holendra w polsce...
i ten mi definitywnie potwierdzil:
 nie ma szans na piwonie w sierpniu!!!!  :'( :'( :'( :'(powiedzial, ze te, kt widzialam w lutym, byly jakims cudem znalezione w izraelu....ale ze to rzadkosc...

mam jeszcze tylko jeden jedyny namiar na jakiegos goscia z Kalifornii ( !!! ), kt twierdzi, ze jednak potrafi to zalatwic....

az boje sie do niego pisac o potwierdzenie na pismie

maroonbug

• Gość
« Odpowiedź #30 dnia: 16 Kwi 2008, 17:44:12 »
Eliza, wiem ze to nie to samo, ale jaskry (ranunculus) daja podobny efekt  bukiecie jak piwonie. I wystepuja w podobnych kolorach. Nie pachna niestety...

maroonbug

• Gość
« Odpowiedź #31 dnia: 16 Kwi 2008, 17:46:06 »
I podobno mozna je dostac caly rok, moze warto sprawdzic?

elizapj

« Odpowiedź #32 dnia: 16 Kwi 2008, 17:54:24 »
wiem, wlasnie kilka moich pomyslow zawieralo mieszanki ranuculusowo piwoniowe...
i myslalm o nich..ale nie wiedzialam, ze nie pachna:(

pomysle, bo musze...bo teraz juz wiem ze alternatywny bukiet musze miec wybrany..i muso mi sie podobac. a te piwonie to tylko jesli cud sie stanie i w lipcu bedzie baaaardzo zimno w holandii....

elizapj

« Odpowiedź #33 dnia: 16 Kwi 2008, 17:54:48 »
ale dziekuje bardzo !!!

Majeczka

« Odpowiedź #34 dnia: 16 Kwi 2008, 18:07:44 »
Smutne te wiesci Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ranunculus tez jest piekny i mam nawet niedaleko jego piekny krzew . trzeba nad tym pomyslec
url=http://www.przewodnikmp.pl] Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj [/url]

elizapj

« Odpowiedź #35 dnia: 27 Sie 2008, 06:06:25 »
otoz sa!!! sa pozne piwonie. na alasce. szok.
ale fajnie. moze komus ta info pomoze na slubne bukiety 2009, 2010, etc..

skoro rosna tam, domyslam sie, ze i w innych blizszych miejscach o tym samym klimacie:)
« Ostatnia zmiana: 27 Sie 2008, 06:22:48 wysłana przez elizapj »