Są nowe suknie na stronie madonny/to już chyba 2009

Zaczęty przez sunflowerka, 30 Paź 2008, 10:54:02

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

katgoli

porozgladam sie na ebayu (widzialam ze jedna PM sprzedaje Lorne za 900 Euro)

bagietka12

rilla znalazłam ogłoszenie  jupi ktoś chce kupić taką suknię jak Ty masz tylko nie wiem jaki masz rozmiar:

Kupię suknie ślubna z kolekcji San Patrick model: Rondalla z bolerkiem, na wzrost ok 176 ( do płaskich butów) rozmiar 38 -40. proszę o kontakt mailowy bądź telefoniczny...odległość nie gra większej roli.

606933367
aguska8@wp.pl

Spróbuj może sie uda :)


atrament.owa

Cytat: rubin04 w 31 Paź 2008, 14:52:39
Dziewczyny - moja Nalon kosztowała 5 tys plus welon 600 zł. Ale...
sprzedałam ją zaraz po slubie za 3 tys. Welon zostawiłam na pamiatkę.

Zawsze mozna wziac to pod uwagę przy kalkulacji - ja wiedziałam od poczatku ze sukienki (choc sponsorowanej przez mame i babcię) nie bede trzymac w szafie. A sukienkę "firmową" znacznie łatwiej sprzedacniż szytą czy firmy "Anna Kowalska & Co"

Naprawdę super, że udało Ci się sprzedać suknię po ślubie i to za taką cenę  :)
Tylko wydaje mi się, że nie zawsze ma się tyle szczęścia, patrząc chociażby na ilość wątków w strefie sprzedażowej (i to raczej sukien firmowych) ??? więc licząc tylko na to, że później się zwróci, można się przeliczyć  :hmm:

sunflowerka

Jejku a ja liczyłam do 5 tys. max razem z dodatkami. No to klops ... :'(

atrament.owa

Cytat: sunflowerka w 31 Paź 2008, 18:09:18
Jejku a ja liczyłam do 5 tys. max razem z dodatkami. No to klops ... :'(

Możliwe, że jak jeszcze w tym roku zamówiłabyś suknię z kolekcji 2008 to zmieścisz się w 5tys z dodatkami. Oczywiście zależy jaką  ;) Poza tym myślę, że modele z tego roku, które przejdą na przyszły,nagle nie zdrożeją więc zależy na co się zdecydujesz :) kolekcja 2009 będzie miała zabójcze ceny  :be:

sunflowerka

Nie no , to już jest jakieś chore, dlaczego wszystko tak drożeje ???
Fotograf, którego chciałam podniósł ceny o 500zł w stosunku do poprzedniego roku, zespół to samo. W restauracji menu zdrożało o  25%. Co to ma być?

atrament.owa

Biznes się kręci to zdzierają  :mad:
No i co tu zrobić  :cry: trzeba bulić

Anupka

sunflowerka - tzw. światowy kryzys ekonomiczny. Nawet jesli bezposrednio wszystkich nie dotyka, to i tak pewnie wychodza z zalozenia: "a czemu by na tym nie zarobic". Chociaz glowy sobie uciac nie dam. Jeszcze jedno mi przychodzi do glowy: ceny uslug slubnych drozeja po prostu z roku na rok. Ja tak mialam z fotografem i z kamera. Na szczescie przed podpisaniem umowy zdazylam wplacic zaliczki, i powymieniac umowy do akceptacji, ktore pozniej wykorzystalam przeciw slowom "wlasciwie to nasze uslugi zdrozaly od tego roku". Z kamera sie udalo - facet podpisal ze mna umowe na taka kwote, na jaka sie od poczatku umawialismy. Fotograf niby kwoty nie podwyzszyl, ale nie przyszedl na przygotowania.
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

rilla

Cytat: sunflowerka w 31 Paź 2008, 18:19:33
Nie no , to już jest jakieś chore, dlaczego wszystko tak drożeje ???
Fotograf, którego chciałam podniósł ceny o 500zł w stosunku do poprzedniego roku, zespół to samo. W restauracji menu zdrożało o  25%. Co to ma być?

o kurcze to nam sie udalo...

bagietka12

my na szczęście tez mamy pospisywane umowy na wszystko wiec mam nadzieje, że ceny nie ulegną zmianie  :fear:

sierpniowajulka

Cytat: rilla w 31 Paź 2008, 20:24:18
Cytat: sunflowerka w 31 Paź 2008, 18:19:33
Nie no , to już jest jakieś chore, dlaczego wszystko tak drożeje ???
Fotograf, którego chciałam podniósł ceny o 500zł w stosunku do poprzedniego roku, zespół to samo. W restauracji menu zdrożało o  25%. Co to ma być?

o kurcze to nam sie udalo...

Jak ja się cieszę, że ślub miałam w 2007.
Ale z sukniami to podejrzewam, że trochę panikujecie. Pamiętam, jak w czasie moich przygotowań ślubnych roiło się na forach od ostrzeżeń: "suknie z nowej kolekcji zdrożeją po Nowym Roku.", "nic ze starej kolekcji nie przejdzie na 2007" itp. Ceny się nie zmieniły, nowa kolekcja od starej droższa nie była, a i ze starej kolekcji można było zamawiać modele.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

sierpniowajulka

Cytat: bagietka12 w 01 Lis 2008, 08:04:31
my na szczęście tez mamy pospisywane umowy na wszystko wiec mam nadzieje, że ceny nie ulegną zmianie  :fear:
Jeżeli w umowie macie zastrzeżenie, że nie mają prawa podnieść Wam ceny, to nie podniosą.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

atrament.owa

Cytat: sierpniowajulka w 01 Lis 2008, 11:39:51
Cytat: rilla w 31 Paź 2008, 20:24:18
Cytat: sunflowerka w 31 Paź 2008, 18:19:33
Nie no , to już jest jakieś chore, dlaczego wszystko tak drożeje ???
Fotograf, którego chciałam podniósł ceny o 500zł w stosunku do poprzedniego roku, zespół to samo. W restauracji menu zdrożało o  25%. Co to ma być?

o kurcze to nam sie udalo...

Jak ja się cieszę, że ślub miałam w 2007.
Ale z sukniami to podejrzewam, że trochę panikujecie. Pamiętam, jak w czasie moich przygotowań ślubnych roiło się na forach od ostrzeżeń: "suknie z nowej kolekcji zdrożeją po Nowym Roku.", "nic ze starej kolekcji nie przejdzie na 2007" itp. Ceny się nie zmieniły, nowa kolekcja od starej droższa nie była, a i ze starej kolekcji można było zamawiać modele.

Ale ja mówiłam właśnie o obecnych cenach nowej kolekcji  :(. Suknia, którą mierzyłam  z kolekcji 2009 - 5500zł. I to już była jej "normalna" cena. Niestety. Pani mówiła, że większość będzie miała takie ceny.  :thumbdown: A suknie ze starej kolekcji zamawiać można jak najbardziej, z tym, że może nie wszystkie  ;)

tasak

Aż taaak?? Jestem przerażona!! Na razie nie rozglądałam się za sukienkami, ale miałam zamiar wydać na nią max 3 tys.. muszę zacząć się tym interesować!!

atrament.owa

Zależy jaka firma Cię interesuje, w innych do 3tys. znajdziesz coś na pewno :)

bagietka12

Ja tez planuję wydać tak ok. 3 tysięcy i z tego co się orientowałam to w Agnes i w Classie są w miarą przystępne ceny :) niestety Madonna troche mnie przerasta cenowo  :Jumpy:

zwierzatko_mojej_mamy

a moze moja ktos kupi ? :> jeszcze nie wystawiana nigdzie - chyba pora sie za to zabrac ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

rilla

ja mam też do sprzedania Rondalle z Madonny:) stan idealny:D:D


ale hm dziewczyny fajne suknie na śląsku i w okolicach są, mnie sie podobaja w lilei na opolskiej, w classie (super suknie cumberland wypatrzyla az jej zazdroscilam:D w Agnes (przynajmniej w chorzowie) akurat wybor marny i materialy nei najlepsze - w classie lepsze

nio i w lisa ferrera - magdarynka tam kupowała piekna suknie!

a kolezanka szyła w sophi wedlug calkiem innego wzoru i tez super wyszla za 2 tys

cumberland

rilla, eh tam od razu zazdrościłam ;)
choć fakt jest faktem, że za tę cenę za jaką kupiłam moją "classę" w madonnie mogłabym pewnie "ino tren" nabyć ;)

z katowickich salonów warto odwiedzić też cymbeline na andrzeja
za to absolutnie odradzam eve sass - brrr fatalna obsługa

lapin80

no dobra- to może moją ktoś kupi? :) :) :)
tylko jeszcze nie czyszczona :)

ze_nitka

Cytat: rilla w 31 Paź 2008, 15:23:50
mnie swojej nei udało sie sprzedać, bo jest to model z 2007 i zbyt popularny...
Rilla a ty masz Rondalle?
Próbuj, ja sprzedałam Lorne, co prawda w komisie i odzyskałam 1/3 ceny, ale zawsze to coś i w rezultacie wydałam na sukienke tyle ile pierwotnie zakładałam.

rilla

wiem wiem, mam juz dwie oferty.. do komisu do wawy za 1/3 ceny wlasnie... biorac pod uwage ze na bolerku i welonie zarobilam to lacznie wyjdzie mi o 100 zł mniej niż połowa sukni

ale jeszcze jedna dziewcyzna sie zastanawia - za cene wyzsza troszke.jak sie nie zdecyduje to w poniedizlaek sprzedaje ja komisowi

rilla

Cytat: lapin80 w 05 Lis 2008, 22:30:58
no dobra- to może moją ktoś kupi? :) :) :)
tylko jeszcze nie czyszczona :)

moja tez jest nieczyszczona, jak pisze zejeszcze dzis zaniose do czyszczenia to dziewcyzny mowia ze i tak beda ja czyscic przed slubem wiec nei chca cene obnizona o cene czyszczenia i dla mnie  jest to ok

magdarynka

Musze powiedziec ze o ile Madonna w swoich salonach bedzie miala znow piekne suknie to Lisa Ferrera tylko kilka pojedynczych modeli ( o ile te zostana przeznaczone na rynek Polski ). Ogladalam nowa kolekcje demetriosa i cosmobelli i smiem twierdzic ze zupelnie sie nie popisali
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login