Autor Wątek: Są nowe suknie na stronie madonny/to już chyba 2009  (Przeczytany 12067 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

katgoli

Odp: Są nowe suknie na stronie madonny/to już chyba 2009
« Odpowiedź #25 dnia: 31 Paź 2008, 15:50:58 »
porozgladam sie na ebayu (widzialam ze jedna PM sprzedaje Lorne za 900 Euro)

bagietka12

« Odpowiedź #26 dnia: 31 Paź 2008, 15:52:11 »
rilla znalazłam ogłoszenie  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ktoś chce kupić taką suknię jak Ty masz tylko nie wiem jaki masz rozmiar:

Kupię suknie ślubna z kolekcji San Patrick model: Rondalla z bolerkiem, na wzrost ok 176 ( do płaskich butów) rozmiar 38 -40. proszę o kontakt mailowy bądź telefoniczny...odległość nie gra większej roli.

606933367
aguska8@wp.pl

Spróbuj może sie uda Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

rilla

« Odpowiedź #27 dnia: 31 Paź 2008, 15:53:55 »
ja mam 36:( ale napisze:D dzieki

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #27 dnia: 31 Paź 2008, 15:53:55 »

atrament.owa

« Odpowiedź #28 dnia: 31 Paź 2008, 18:08:15 »
Dziewczyny - moja Nalon kosztowała 5 tys plus welon 600 zł. Ale...
sprzedałam ją zaraz po slubie za 3 tys. Welon zostawiłam na pamiatkę.

Zawsze mozna wziac to pod uwagę przy kalkulacji - ja wiedziałam od poczatku ze sukienki (choc sponsorowanej przez mame i babcię) nie bede trzymac w szafie. A sukienkę "firmową" znacznie łatwiej sprzedacniż szytą czy firmy "Anna Kowalska & Co"

Naprawdę super, że udało Ci się sprzedać suknię po ślubie i to za taką cenę  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Tylko wydaje mi się, że nie zawsze ma się tyle szczęścia, patrząc chociażby na ilość wątków w strefie sprzedażowej (i to raczej sukien firmowych) ??? więc licząc tylko na to, że później się zwróci, można się przeliczyć  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

sunflowerka

• Gość
« Odpowiedź #29 dnia: 31 Paź 2008, 18:09:18 »
Jejku a ja liczyłam do 5 tys. max razem z dodatkami. No to klops ... :'(

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #29 dnia: 31 Paź 2008, 18:09:18 »

atrament.owa

« Odpowiedź #30 dnia: 31 Paź 2008, 18:14:25 »
Jejku a ja liczyłam do 5 tys. max razem z dodatkami. No to klops ... :'(

Możliwe, że jak jeszcze w tym roku zamówiłabyś suknię z kolekcji 2008 to zmieścisz się w 5tys z dodatkami. Oczywiście zależy jaką  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Poza tym myślę, że modele z tego roku, które przejdą na przyszły,nagle nie zdrożeją więc zależy na co się zdecydujesz Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj kolekcja 2009 będzie miała zabójcze ceny  :be:

sunflowerka

• Gość
« Odpowiedź #31 dnia: 31 Paź 2008, 18:19:33 »
Nie no , to już jest jakieś chore, dlaczego wszystko tak drożeje ???
Fotograf, którego chciałam podniósł ceny o 500zł w stosunku do poprzedniego roku, zespół to samo. W restauracji menu zdrożało o  25%. Co to ma być?

atrament.owa

« Odpowiedź #32 dnia: 31 Paź 2008, 18:25:42 »
Biznes się kręci to zdzierają  :mad:
No i co tu zrobić  :cry: trzeba bulić

Anupka

• Wiedżma ze słowotokiem
  • Ilość polubień: 0
  • Ilość piw: 1652
  • 16.08.2008; Mam ® na strefowe grubasiństwo :-P
« Odpowiedź #33 dnia: 31 Paź 2008, 18:28:07 »
sunflowerka - tzw. światowy kryzys ekonomiczny. Nawet jesli bezposrednio wszystkich nie dotyka, to i tak pewnie wychodza z zalozenia: "a czemu by na tym nie zarobic". Chociaz glowy sobie uciac nie dam. Jeszcze jedno mi przychodzi do glowy: ceny uslug slubnych drozeja po prostu z roku na rok. Ja tak mialam z fotografem i z kamera. Na szczescie przed podpisaniem umowy zdazylam wplacic zaliczki, i powymieniac umowy do akceptacji, ktore pozniej wykorzystalam przeciw slowom "wlasciwie to nasze uslugi zdrozaly od tego roku". Z kamera sie udalo - facet podpisal ze mna umowe na taka kwote, na jaka sie od poczatku umawialismy. Fotograf niby kwoty nie podwyzszyl, ale nie przyszedl na przygotowania.
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth…

rilla

« Odpowiedź #34 dnia: 31 Paź 2008, 20:24:18 »
Fotograf, którego chciałam podniósł ceny o 500zł w stosunku do poprzedniego roku, zespół to samo. W restauracji menu zdrożało o  25%. Co to ma być?

o kurcze to nam sie udalo...

bagietka12

« Odpowiedź #35 dnia: 01 Lis 2008, 08:04:31 »
my na szczęście tez mamy pospisywane umowy na wszystko wiec mam nadzieje, że ceny nie ulegną zmianie  :fear:

sierpniowajulka

« Odpowiedź #36 dnia: 01 Lis 2008, 11:39:51 »

Jak ja się cieszę, że ślub miałam w 2007.
Ale z sukniami to podejrzewam, że trochę panikujecie. Pamiętam, jak w czasie moich przygotowań ślubnych roiło się na forach od ostrzeżeń: "suknie z nowej kolekcji zdrożeją po Nowym Roku.", "nic ze starej kolekcji nie przejdzie na 2007" itp. Ceny się nie zmieniły, nowa kolekcja od starej droższa nie była, a i ze starej kolekcji można było zamawiać modele.

sierpniowajulka

« Odpowiedź #37 dnia: 01 Lis 2008, 11:40:38 »
my na szczęście tez mamy pospisywane umowy na wszystko wiec mam nadzieje, że ceny nie ulegną zmianie  :fear:
Jeżeli w umowie macie zastrzeżenie, że nie mają prawa podnieść Wam ceny, to nie podniosą.

atrament.owa

« Odpowiedź #38 dnia: 01 Lis 2008, 14:32:10 »

Jak ja się cieszę, że ślub miałam w 2007.
Ale z sukniami to podejrzewam, że trochę panikujecie. Pamiętam, jak w czasie moich przygotowań ślubnych roiło się na forach od ostrzeżeń: "suknie z nowej kolekcji zdrożeją po Nowym Roku.", "nic ze starej kolekcji nie przejdzie na 2007" itp. Ceny się nie zmieniły, nowa kolekcja od starej droższa nie była, a i ze starej kolekcji można było zamawiać modele.

Ale ja mówiłam właśnie o obecnych cenach nowej kolekcji  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj. Suknia, którą mierzyłam  z kolekcji 2009 - 5500zł. I to już była jej "normalna" cena. Niestety. Pani mówiła, że większość będzie miała takie ceny.  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj A suknie ze starej kolekcji zamawiać można jak najbardziej, z tym, że może nie wszystkie  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

tasak

« Odpowiedź #39 dnia: 04 Lis 2008, 18:39:07 »
Aż taaak?? Jestem przerażona!! Na razie nie rozglądałam się za sukienkami, ale miałam zamiar wydać na nią max 3 tys.. muszę zacząć się tym interesować!!

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #39 dnia: 04 Lis 2008, 18:39:07 »

atrament.owa

« Odpowiedź #40 dnia: 05 Lis 2008, 14:58:51 »
Zależy jaka firma Cię interesuje, w innych do 3tys. znajdziesz coś na pewno Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

bagietka12

« Odpowiedź #41 dnia: 05 Lis 2008, 16:34:08 »
Ja tez planuję wydać tak ok. 3 tysięcy i z tego co się orientowałam to w Agnes i w Classie są w miarą przystępne ceny Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj niestety Madonna troche mnie przerasta cenowo  :Jumpy:

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #42 dnia: 05 Lis 2008, 16:36:59 »
a moze moja ktos kupi ? :> jeszcze nie wystawiana nigdzie - chyba pora sie za to zabrac Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

rilla

« Odpowiedź #43 dnia: 05 Lis 2008, 19:32:59 »
ja mam też do sprzedania Rondalle z Madonny:) stan idealny:D:D

ale hm dziewczyny fajne suknie na śląsku i w okolicach są, mnie sie podobaja w lilei na opolskiej, w classie (super suknie cumberland wypatrzyla az jej zazdroscilam:D w Agnes (przynajmniej w chorzowie) akurat wybor marny i materialy nei najlepsze - w classie lepsze

nio i w lisa ferrera - magdarynka tam kupowała piekna suknie!

a kolezanka szyła w sophi wedlug calkiem innego wzoru i tez super wyszla za 2 tys

cumberland

« Odpowiedź #44 dnia: 05 Lis 2008, 20:01:55 »
rilla, eh tam od razu zazdrościłam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
choć fakt jest faktem, że za tę cenę za jaką kupiłam moją "classę" w madonnie mogłabym pewnie "ino tren" nabyć Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

z katowickich salonów warto odwiedzić też cymbeline na andrzeja
za to absolutnie odradzam eve sass - brrr fatalna obsługa
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

lapin80

« Odpowiedź #45 dnia: 05 Lis 2008, 22:30:58 »
no dobra- to może moją ktoś kupi? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
tylko jeszcze nie czyszczona Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ze_nitka

« Odpowiedź #46 dnia: 06 Lis 2008, 08:55:18 »
mnie swojej nei udało sie sprzedać, bo jest to model z 2007 i zbyt popularny...
Rilla a ty masz Rondalle?
Próbuj, ja sprzedałam Lorne, co prawda w komisie i odzyskałam 1/3 ceny, ale zawsze to coś i w rezultacie wydałam na sukienke tyle ile pierwotnie zakładałam.

rilla

« Odpowiedź #47 dnia: 06 Lis 2008, 09:01:59 »
wiem wiem, mam juz dwie oferty.. do komisu do wawy za 1/3 ceny wlasnie... biorac pod uwage ze na bolerku i welonie zarobilam to lacznie wyjdzie mi o 100 zł mniej niż połowa sukni

ale jeszcze jedna dziewcyzna sie zastanawia - za cene wyzsza troszke.jak sie nie zdecyduje to w poniedizlaek sprzedaje ja komisowi

rilla

« Odpowiedź #48 dnia: 06 Lis 2008, 09:03:01 »
no dobra- to może moją ktoś kupi? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
tylko jeszcze nie czyszczona Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

moja tez jest nieczyszczona, jak pisze zejeszcze dzis zaniose do czyszczenia to dziewcyzny mowia ze i tak beda ja czyscic przed slubem wiec nei chca cene obnizona o cene czyszczenia i dla mnie  jest to ok

magdarynka

« Odpowiedź #49 dnia: 06 Lis 2008, 10:20:51 »
Musze powiedziec ze o ile Madonna w swoich salonach bedzie miala znow piekne suknie to Lisa Ferrera tylko kilka pojedynczych modeli ( o ile te zostana przeznaczone na rynek Polski ). Ogladalam nowa kolekcje demetriosa i cosmobelli i smiem twierdzic ze zupelnie sie nie popisali