Sukienka na wesele dla świadkowej

Zaczęty przez salsa, 30 Sie 2007, 17:25:58

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

maroonbug

no i nie ma sklepu w Polsce:
http://www.salvatoreferragamo.it/web/othdonnanegozi.html

[ Dodano: 30-08-2007, 18:29 ]
ale z drugiej strony znalazlas ideal, ktorego mozesz poszukiwac  :lol:

elizapj

Nionczka nie moge sobie za chiny przypomniec nazwy...a to bylo tylko kilka dni temu:o!!!moze to i Kora...czy tam Cora...nie wiem....ale sklep jest TAK socjalistyczny z wygladu...tzn ten fabryczny sklep ...ze nie da sie go z niczym innym pomylic....z reszta na tej ulicy chyba nie ma nic innego....

Salsa tak te sklepy w promenadzie sa w wawie..i chyba tylko w wawie...:( ale juz widze ze sie pomylilam z nazwa 2iego sklepu, nie: bardzo72, tylko: bardo72. to byla bardzo fajna projektantka ze szczecina. i az mi glupio ze u niej sie wreszcie nie zdecydowalam na szycie...po prostu znalazlam cos szybciej co bylo juz gotowe i nie chcialam musiec czekac...ale jest to tak sensowna babka (Ania) ze jesli komus potrzeba z wyprzedzeniem cos szyc to ona chyba do kazdej figury potrafi doradzic. ma swietne materialy i bardzo proste i elegancie wzory:)
u niej naprawde lezy jak trzeba i podpowiada co zmienic zeby wygladalo lepiej na naszych ksztaltow. po prostu wie o czym mowi i chce jej sie pomoc wygladac dobrze.

jakby sie ktos tam wybral to niech jej powie ze w moim imieniu:0 chociaz nasylajac klientki wynagrodze ze sama tam nie kupilam:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

malutenka

Jak masz czas i siłę, to na Długiej jest coś w rodzaju komisu/ciucholandu z nowymi sukienkami (wszystkie jeszcze mają metki, sama kupowałam tam parę razy). Niekiedy zdarzają się prawdziwe perełki, ceny niższe niż w sklepach  :) Zaraz za budynkiem, w którym jest CCC skręcasz w prawo i schodzisz po schodkach w dół.

salsa

malutenka5,  w tym samym budynku, w ktorym jest CCC?? czy trochę dalej?? to jest juz chyba filipa...??
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

malutenka

To jest ten sam budynek co CCC, ale  za rogiem CCC i po schodach w dół.(to już chyba nawet jest inna ulica niż Długa.

sweedee

salsa, jestes laska, więc pomyślałam o czymś takim dla Ciebie:
nie pamiętam, skąd ściągnęłam to zdjęcia, ale kiecka jest genialna!!!
Nie masz, cipuchna, jakiegoś dobrego krawca albo krawcowej w tym Kraklandzie?  ;-)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


www.foto.adtwinzz.com
www.adtwinzz.com

brawurka

piękna ta sukienka!ale ja czerwieni nie polecam, oglądałam ostatnio wesele, które było w maju i bylo co najmniej 7 dziewczyn ubranych w czerwone kiecki

lukasowa

no to prawda,ja bylamw czerwcu i tez 3/4 to czerwienie,w tym ja,nawet male dziewczynki mialy czerwone sukienki...

eva_luna

a ja bylam w czerwcu na weselu, bylam jedyna kobita w krwistej czerwieni i chyba sie podobalo...

lukasowa


zuzia

Cytat: "eva_luna"a ja bylam w czerwcu na weselu, bylam jedyna kobita w krwistej czerwieni i chyba sie podobalo...

ja wprawdzie bylam 1 z trzech dam w czerwieni ale i tak kamerzysta mylil mnie z PM ( a ona ubrana na bialo).

tutaj link do sukienki pokazanej przez sweede
http://www.allegro.pl/item231451549__wyprzedaz_simplicity_sexy_42_black_red.html


salsa,
a może takie (ostatnia jest najlepsza :) ):

sweedee

Cytat: "zuzia"(ostatnia jest najlepsza :) ):
piękna Izabelo, wystąp w takiej kiecce, pliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiizzzz!!!  :mrgreen:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


www.foto.adtwinzz.com
www.adtwinzz.com

salsa

sweedee, hmmmm, tak piekna to chyba nie jestem:))))

a poważnie-chciałabym zobaczyć minę Agnieszki, jakbym w czymś takim rpzyszła. no i minę świadka, który nomen omen jest moim byłym facetem :P


niemniej oświadczam , ze mam juz sukienkę:) czerwona. testowałam inne kolory ale nie lubię tych wszystkich pasteli-mdłe to i nijakie. mój Maz sie upar na te czerwoną i juz, nie było siły. Kupiłam bo mnie sie tez bardzo podoba i była w przyzwoitej cenie ( byliśmy w takim miejscu gdzie sie kupuje spodnie dżinsy  świetnej jakości za 50 zł sztuka:) )

tak czy inaczej wierze w to ze nie bedzie dużo czerwieni, u mnie była jedna czerwona i jedna bordo oraz moja mama w kościele w kolorze wina:)

teraz zakiet! myslałam o taki  ecru ale ze złotym połyskiem:P
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)