pokoje naszych dzieciaczków :)

Zaczęty przez jusia, 26 Paź 2008, 17:37:35

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

marax

#1950
ja nie lubie szuflad Laura ma tam jeden wielki śmietnik. Im mniej półek tym większy porządek

Kasia

Cytat: konwalia w 22 Paź 2017, 18:32:57
Ono jest świetne ale drogie. 
Micke taki 140 ma znowu mało miejsca do przechowywania,  dwie płytkie szuflady,  więc chyba zdecyduję się na takie

www.mebel-partner.pl/biurko-skandynawskie-na-bukowych-nogach-bjorg-bg12-biala---buk-detail

A blat na dwoch kontenerkach Alex lub biurko Alex i dodatkowo kontenerki Alex, lub biurko alex i taki wysoki kontener z szufladami alex?

Kasia

Micke jest słabe. Michał ma, szuflad nam brakuje. Dokupiliśmy kontenerek ale dalej nam miejsca na materiały plastyczne brakuje, Michał ma sporo tego towaru.

marax

Ja te plastyczne trzymam w plastikowych pojemnikach. Nie wyobrażam sobie farb wrzuconych do szuflady . laura jest totalnym bałaganiarzem

Kasia

Michał farby ma w oryginalnych pudełkach. Z tym problemu nie ma, ma porządek. Tony flamastrów, roznych pisaków, stempli, klei brokatowych, kredek ma w pojemnikach a pojemniki w szufladzie :)
Papiery kolorowe, samoprzylepne, techniczne, karbowane itd na luzem w szufladzie.
Naklejki, jakies znaczki do naklejania etc to kolejna szuflada. Dwa kubki na biurku stoją. Na biurku straszny bałagan.
Mickie jest płytki. Ten Alex wydaje mi die praktyczniejsze.

marax

Moja wrzuca otwarte wymieszane razem z pociętymi kartkami szur do szuflady a do tego w miksie ksiązki maści wszelakiej . Jakby mogła dorzuciłaby jeszcze majtki

Kasia

Łojezu, nie przeżyłabym i moje dziecko o tym wie lol lol lol
Moze miec bałagan ale taki nieszkodliwy dla otoczenia. Farby, kleje maja byc zamknięte i dopilnowane. Papiery sie walają.

Michał jest bałaganiarzem ale jak cos ma jasno wyznaczone swoje miejsce to o dziwo jest porządek. W piórniku z gumkami porządek, w pudełku z farbami porządek, pędzle w słoiku. Kredki kohinora łamiące sie zawsze w pudełku. Za yo bloki, dziesiątki kartek, rysunków, ścinki zalewają biurko. Ale z tym nie walczę bo to nie niszczy trwałe otoczenia. Sprzątamy raz na jakis czas i problemu nie ma :)

marax

Ja mam jej dość. Sciąga majtki razem ze spodniami i zostawia w łazience. Pozniej musze powtarzać po kilka razy żeby to poskładała. Farby otwarte. Kleje otwarte kredki na dnie plecaka...............................

Kasia

Z gaciami i spodniami to by sie z Michałem dogadała lol lol lol on robi identycznie. Lol

zwierzatko_mojej_mamy

Cytat: marax w 22 Paź 2017, 21:57:46Sciąga majtki razem ze spodniami i zostawia w łazience.
też tak czyniłam lol czuję pokrewną duszę ;P to nikt nie ma czasu na pojedyncze ściąganie odzieży lol
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

magdalinska

Oj to normalka, Kuba tez tak robi  :D

Kasia

zdejmowac razem mozna, ważne aby to samemu z siebie sprzątnąć chociaz na drugi Dzien jak sie nowy komplet ciuchów bierze. Michał bierze nowe a stare mogłyby leżeć. Kolejnego dnia porzuciły kolejny komplet itd. Gdybym nie zwróciła uwagi to pewnie by die kapnął jakby mu ciuchów zabrakło ale wyedy tez by nie sprzątnął tylko by mi zgłosił ze nie ma bo założyć lol

marax

sprzątanie mojej polega na wrzuceniu zestawu do kosza na pranie białe majty plus czarne spodnie

niewiemjaka

Wiktor też tak zdejmuje razem, ale ma prikaz żeby wszystko osobno wyjąć i do kosza z praniem włożyć 

jusia

U nas też wszystko ściągane jest jednocześnie,czasem nawet ze skarpetami :)
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

konwalia

Oglądałam to biurko vox spot Young i kanapę do niego.  Ale ono jest za szerokie.  Pokój ma 4,30 /2,15
Na krótszej ścianie są drzwi,  naprzeciwko okno. 
Pod okno chcę dać łóżko,  na dłuższej ścianie jest szafa i obok ma być biurko.  Więc raczej plytsze do 60cm

konwalia

A macie jakieś doświadczenia z leżanka hemnes jako łóżko?

wrobelek0403

konwalia, a to nie jewt normalne lozko z materacem?
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

konwalia


wrobelek0403

#1969
konwalia, to lozko jest dosc popularne na forum "wnetrza mieszkan"  wlasnie w pokojach dziewczynek
Mysle ze jakby nie bylo wygodne, ludzie by ich nie kupowali.

A takie lozko to zawsze bylo moja marzenie :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


konwalia


wrobelek0403

Ja bym konsekwetnie wziela hemnesa. Lozko chcesz biale?
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Kasia


Angie

Moja siostra ma hemnes jest bardzo zadowolona. I super że rozkłada się na duże łóżko.