pokoje naszych dzieciaczków :)

Zaczęty przez jusia, 26 Paź 2008, 17:37:35

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Kasia

elve kalax z pojemnikami
świetne sa lekmany do kallaxa, sa takie duże na całą kratkę i takie mniejsze szufladki na drobnicę (nie wiem czy te jeszcze sa bo kiedyś je widziałam na wyprzedaży)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


do kallaxów jest jeszcze drona, fajna ale jak się pobrudzi to chyba nie ma jak wyczyścić :knuje:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zuzia

te pudełka plastikowe fajne, tylko nie na drobnicę bo wypada prze dziurki z przodu.

elve

Kasia, do expedita też będą pasowac, nie? dzięki! nawet nie wiedziałam że są takie fajne szufladki! :beer:

Kasia

tak, pasują i do expedrita i do kalaxa. Tam srodki sa takie same,

Kasia

te szufladki mają wadę, że trochę w tył idą, nie mają hamulca. Ale ogólnie fajne. Tylko że je wyprzedawali ostatnio (czerwone) więc nie wiem czy jeszcze są (chociaż białe pewnie zostały). Sprawdz na stronie ikea

feeling.good

Tak, jak podpowiadają dziewczyny albo komody z szufladami. U nas to się sprawdza w przypadku Matyldy. Mnóstwo ma tych klamotów. Ma dwa malmy http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/40214551/#/40315296 i długie biurko z szufladą.

U chłopaków nie widzę tego problemu. Dla Stacha wystarcza biurko z dwiema szufladami i szafką + półki i jedna duża szuflada. Mniej ma tych pierdół

elve

nie ma juz tego lekmana w ofercie, zostały tylko duże pudełka, ale one nie rozwiązują problemu :( dlaczegoooooo?

wrobelek0403

elve, sprawdz na dziale wyprzedażowym.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Kasia

elve, szukaj używanych. One się tak nie niszczą
je całymi paletami wyprzedawali, chyba się nie przyjęły :knuje:
w mojej ikei były same czerwone (nam pasują)

wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Karolsus

My meble takie jak szafki, sami robimy. Zamawiamy płytę dociętą i sami skręcamy. Wychodzi taniej niż gotowe meble a i mamy zaprojektowane przez siebie.

Kasia

Meble na wymiar tez sama robiłam (projekt, zamawianie desek w Chobocie, transport i skrecanie - wszystko na własną rękę), rzeczywiście wychodzi taniej z zastrzeżeniem, że ktoś nie ma drogiej roboczogodziny ;)  Natomiast jest tyle gotowych rozwiązań jeżeli chodzi o meble, że nie zawsze warto robić je samodzielnie.

golinda

Cytat: Kasia w 13 Mar 2017, 08:17:31Natomiast jest tyle gotowych rozwiązań jeżeli chodzi o meble, że nie zawsze warto robić je samodzielnie.

mamy w Wurth całą linię meblową... naprawdę niesamowite są teraz rozwiązania
jak patrzę na swoją kuchnię, to wydaje mi się totalnie oldschoolowa :D

rudasekawf

#1888
Łącze dzieci w pokoju. Jako, że L. ma różowy kolor muszę przemalowac. Co myślicie o takim kolorze? Meble białe.



wrobelek0403

Pierwszy :) Bardziej uniwersalny, łatwiej dobierac dodatki.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

rudasekawf

Cytat: wrobelek0403 w 02 Kwi 2017, 21:23:49
Pierwszy :) Bardziej uniwersalny, łatwiej dobierac dodatki.
Zastanawiam się czy na trzech ścianach nie będZie.za ciemny?

Kasia

Mięta idealna i dla chłopca i dziewczynki

wrobelek0403

a ciemny masz pokoj? Moze cos z mieszalnika jasniejszego? Albo swietny jest beckers light grey

http://beckers.pl/inspiracje-dla-wybranego-koloru.html?kolor_id=82 jasny szary, bardzo fajny.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

rudasekawf

Całe mieszkanie mam w Light grey. Jest super. Dzieciakom chciałam coś w kolorze

tiliam

rudasekawf,

Ten pierwszy! Zawsze możesz jedna ścianę zrobic biala zeby troche rozświetlić pokój.
Fajnie, ze dzieci razem - mały sie juz nie budzi w nocy?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

niewiemjaka


zwierzatko_mojej_mamy

niewiemjaka, cholera, może kupię na zapas, do star warsów pasi :D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

niewiemjaka

#1899
jezeli chodzi o STAR to jak wejdziesz w gazetke sa tez takie znaki z zarowkami np gwiazda
i inne

i sa tez cottonballsy