pokoje naszych dzieciaczków :)

Zaczęty przez jusia, 26 Paź 2008, 17:37:35

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Angie

Ja mam lacka jeszcze po Lenie, ona dużo na nim rysowała, a on się nie zniszczył :D

Kasia

Cytat: konwalia w 16 Sty 2017, 10:57:25
Lack nie wytrzyma mocnej eksploatacji,  u nas wygląda fatalnie
u nas też zniszczone a u nas mało co się niszczy ;)
Maja mało eksploatuje to jest na razie ładny ale ogólnie dla mnie lack to taka prowizorka (mamy w tej chwili ze dwa = stolik pod tv), jedyna zaleta to cena.

golinda

tylko na jak długo ja potrzebuję takiego zestawu? na dwa lata? oni mają w tym roku 4
potem będą potrzebne biurka

konwalia

Daga na nim staje,  lepi,  wylala cos nie raz,  oderwane naklejki zeszły z kolorem

niewiemjaka

golinda za 2-3 lata szkoła i będziesz biurka szykowac i fotele do biurek :D
więc to naprawdę na krótko

Kasia

golinda, dlatego napisałam, to zależy czego szukasz czy wersji tymczasowej i budżetowej czy czegoś co bardziej oko nacieszy :)

salsa

moje dzieci tego lacka nie zdemolowały wcale, nawet nie ejst porysowany a ciągle cos tam przy nim robią albo z niego skaczą ;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

justynaaaa2

Je też mam wrażenie że lack jest niezniszczalny
Najpierw go mieliśmy jako podręczny stolik potem adaś przejął, używa właściwie codziennie a gdybym go porządnie umyła to jak nowy
mam ten jasny w kolorze drewna, może na tych gładkich bardziej widać zarysowania
Golinda ja bym szła w ikeę

Kasia

Cytat: justynaaaa2 w 16 Sty 2017, 12:16:19a gdybym go porządnie umyła to jak nowy
My mieliśmy ten ciemny/wenge czy czarny i od codziennego czyszczenia tak jakby się powycierał, także nawet nie my go jakoś specjalnie zniszczyliśmy. Po prstu nie przetrwał codziennego sprzątania.
Drugi lack, jasny drewniany w ogóle się zdemolował, nawet nie wiem jakim cudem, możliwe, że było jakies zdarzenie o którym zapomniałam.
Maja ma biały i na razie tfu tfu jest ok ;)




salsa

Cytat: justynaaaa2 w 16 Sty 2017, 12:16:19mam ten jasny w kolorze drewna, może na tych gładkich bardziej widać zarysowania
mamy biały, nic się z tym nie dzieje :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

wrobelek0403

ja miałam biały i niestety porobiły się na nim ślady od kubków. No, ale to po 4 latach, więc nie było szkoda go wyrzucić :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

golinda


wrobelek0403

Cytat: sputnik w 16 Sty 2017, 14:32:54
Alicja miała to, zadowolona byłam. I nie szkoda wywalić :)
http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/50178411/


bardzo zgrabne i sympatyczne :) wolałabym takie :)
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

marax

W sumie dyskusja nad stolikiem za 25 zł czy jest niezniszczalny po 5 latach jest troche mało poważna. Ja lacka traktuje jako coś co wyrzucam co jakiś czas i się tym nie przejmuje.

golinda

Cytat: wrobelek0403 w 16 Sty 2017, 16:00:50

bardzo zgrabne i sympatyczne :) wolałabym takie :)

ale takie im nie pasuje do pokoju

marax hahahah lol

rubin04

Golinda, lack biąły jest ok - Mila eksploatuje i  ma sie dobrze.
P. miał taki jakby w okleinie brzoza czy jakos tak i sie ma gorzej - bo ten biały jest jakis taki "śliski" i stad lepszy w utrzymaniu.

Idź w Ikee, tanio a na ten rok, czy dwa spokojnie da radę. Do tego te krzesełka i masz temat ogarnięty.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

marax

ostatnio widziałam jak Tusk dyskutował przy lacku z jakimś dziennikarzem jak był w polsce .

Kaisi

W Ikei można znaleźć wiele ciekawych pojemników, które w dziecięcym pokoju będą niezbędne.

golinda

zamówiłam mojej baletnicy skrzynkę do pokoju (i baletnice osobno)


golinda

Dragon, dzięki :)

na allegro u jakiejś laski zamówiłam, robi różne wzory i kolory i różne ma tiule na spódniczki


golinda

Komoda jest w naszym domu gorącym kartoflem
Kupiłam ją do salonu pod TV. Kompletnie tam nie pasowała. Wyrzuciliśmy do pokoju komputerowego.
Też bez szału. W końcu wpadłam na pomysł, że będzie u Ninki - kolorem i rozmiarem idealnie wpasowała się w kąt.
Zaniosłyśmy ją z mamą (pod nieobecność M.) na górę (w h.. ciężka), porysowałyśmy schody. Bejcowałam rysy lol

A skąd? Hmm... z jakiegoś salonu meblowego.

mika


marax

Haha a No właśnie taka salonowa jest :)