Autor Wątek: zabawki różne :)  (Przeczytany 193440 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

errata

Odp: zabawki różne :)
« Odpowiedź #5475 dnia: 03 Cze 2019, 14:10:55 »
U mnie Ania też wszystko szanuje, po niej zabawki są jak nowe. Chłopaki to inna bajka. Nie psuja dla samego psucia, ale tak z ciekawości muszą zajrzeć do środka co tam jest i nie zawsze da się później taką zabawkę złożyć do kupy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

I u mnie jak u Kasi, lego jest nie wyczerpanym pragnieniem posiadania.

niewiemjaka

« Odpowiedź #5476 dnia: 03 Cze 2019, 15:15:12 »
u nas tez klocki króluja, Lego jest niezaprzeczalnie najlepsza zabawka miedzypokoleniowa Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

przy okazji z drobnych gierek polecam smart games, Franki ostatnio codziennie uklada to: (dostali na dzien dziecka)
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Wik dostał to Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Synu Wiktor ur.17.05.2009, 3580g, 58 cm, BRh+, Byk
Synu Franek ur.30.05.2014, 3460g, 58 cm, BRh-, Bliźnięta

cumberland

« Odpowiedź #5477 dnia: 03 Cze 2019, 15:24:46 »
niewiemjaka, Franek dostał to Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #5478 dnia: 03 Cze 2019, 15:32:42 »
my chyba wygramy nagrodę za bycie najujowszymi rodzicami świata - Franek dostał na dzień dziecka jeden prezent - audiobooka "opowieści o pilocie pirxie"  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

cumberland

« Odpowiedź #5479 dnia: 03 Cze 2019, 15:42:40 »
my chyba wygramy nagrodę za bycie najujowszymi rodzicami świata - Franek dostał na dzień dziecka jeden prezent - audiobooka "opowieści o pilocie pirxie"  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

spokojnie, ja wygrywam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
moi dostali na DD tylko jajko niespodziankę
przy ogromie prezentów jaka ich zalała w końcówce maja (wspólne urodziny na 25 dzieciaków) uznałam, że to już przesada, żeby tydzień później znów coś im kupować

zwłaszcza, że niektóre prezenty do dziś jeszcze nie są otwarte
te iq żelki dostał na urodziny

konwalia

« Odpowiedź #5480 dnia: 03 Cze 2019, 15:56:42 »
Moja Kinder joy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Bez sensu,  dopiero była ze mną w górach, a za chwilę ma urodziny

Kasia

« Odpowiedź #5481 dnia: 03 Cze 2019, 16:32:28 »
My prezentów na dd nie kupiliśmy wcale. Byli na pikniku w KPRM a potem w McD.
Od babci dostali Lego. Zaraz urodziny i będą kolejne. Michał dodatkowo uciułał na people packa plus jeszcze jedne Lego dostanie na koniec roku szkolnego - nagroda za bardzo ciężkà prace.
Stwierdziłam ze na dd nie ma co szaleć. McD był dla nich rajem a dla mnie odciążeniem od gotowania Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Bądź taką kobietą, która poprawia koronę innej kobiecie, nie mówiąc światu, że się osunęła.

niewiemjaka

« Odpowiedź #5482 dnia: 03 Cze 2019, 17:41:56 »
My też nie kupowalismy nic Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Dostali od ciotki przy okazji urodzin/dnia dziecka. Na urodziny dostali od nas starszy słuchawki mlodszy tygryska Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

A i tak młodszy byl najszczesliwszy bo bylismy na placu zabaw innym niz pod domem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Za tydzień zabieramy ich na wypasiony piknik więc sie wyszaleja, wybawia i zgarna jakies fanty
« Ostatnia zmiana: 03 Cze 2019, 17:47:47 wysłana przez niewiemjaka »

magdalinska

« Odpowiedź #5483 dnia: 03 Cze 2019, 18:18:15 »
moi dostali wycieczke rowerową na 22km i lody w połowie trasy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

errata

« Odpowiedź #5484 dnia: 03 Cze 2019, 19:19:08 »
Moi tez nic nie dostali Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj byliśmy ba pikniku szkolno-przedszkolnym tam mieli mnóstwo atrakcji Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

kotabma

« Odpowiedź #5485 dnia: 03 Cze 2019, 20:51:58 »
Marta dostala plecak do szkoly 😂 przyda sie od wrzesnia 😂

ishka82

« Odpowiedź #5486 dnia: 23 Lip 2019, 18:46:21 »
Piękna reklama, cudna wręcz Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Po burzy zawsze wychodzi słońce Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj